Finále vygraduje pátým zápasem...

První jarní den se hrálo čtvrté pokračování finálové série na Pardubicku. V Moravské Třebové mohli domácí rozhodnout o titulu, leč nepodařilo se. Vyrovnaný duel dospěl do prodloužení, kde se nakonec radovali hostující Kohouti. I Pardubicko tak uvidí pátý finálový zápas.

KLM PU, finále play-off, 4. zápas

2:2
[5:8] – [4:7] – [7:5] – [3:2pp]

Čtvrté finále začali před rekordní návštěvou – 1268 diváků – tentokrát lépe hostující Kohouti. Domácí na inkasovaný gól reagovali až v závěru první třetiny. Krátce po polovině utkání šli hosté opět do vedení, na odpověď domácím stačilo pouhých 78 sekund. Pak začala přetahovaná o vedoucí branku, ovšem ve zbytku základní hrací doby kralovali oba gólmani. Zápas tak dospěl do prodloužení, které rozhodl hostující Hemský a poslal tak oba soupeře do pátého zápasu.

Moravská Třebová 2:3pp Česká Třebová
Třetiny: 1:1, 1:1, 0:0 – 0:1. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2 – 2:3.

Napsáno: 21. 3. 2018, 21:42 | Přečteno: 243x | Kategorie: Sezona 2017-18 | Napsal: petr |