Kohouti vybojovali čtvrtý duel, bronz slaví Hlinsko

Osmnáctý březnový den pokračovala krajská liga na Pardubicku. Ve finále byla Moravská Třebová jednu třetinu od titulu, nakonec ale Kohouti otočili vývoj a vynutili si pokračování série. Po dnešku známe i držitele bronzu, slaví jej v Hlinsku a v poháru se radují junioři Havlíčkova Brodu.

KLM PU, finále play-off, 3. zápas

1:2
[5:8] – [4:7] – [7:5]

Další drama se spoustou branek viděla rekordní návštěva soutěže – 1167 diváků. Ti viděli v prvních dvou částech vedení hostujícího týmu, který byl jednu třetinu od zisku titulu. Kohouti se ale ve třetí třetině vzchopili k velkému obratu a vedení udrželi až do závěru zápasu. Série tak bude ve středu pokračovat čtvrtým duelem v Moravské Třebové.

Česká Třebová 7:5 Moravská Třebová
Třetiny: 2:2, 1:2, 4:1. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:4, 6:4, 6:5, 7:5.

KLM PU, o 3. místo, 2. zápas

Bronz v letošním ročníku putuje do Hlinska. Po remíze v prvním zápase se v dnešní odvetě prosadili domácí hráči ve druhé třetině a hosté již nenalezli síly na obrat. Třetí tak letos končí Hlinsko, čtvrtá příčka je v držení Litomyšle.

Hlinsko 6:1 Litomyšl
Třetiny: 1:1, 3:0, 2:0. Průběh utkání: 0:1, 6:1. První zápas: 4:4.

KLM PU, Pohár Vl. Martince, o 3. místo, 2. zápas

V pohárové soutěží slaví třetí příčku rezerva Havlíčkova Brodu. V gólové přestřelce v Chocni sice hosté prohráli první třetinu, zbylé dvě části již byly plně v jejich režii a na závěr sezony si s chutí zastříleli. Pro Spartak tak letošní sezona končí velmi hořce.

Choceň 7:13 Havlíčkův Brod B
Třetiny: 4:3, 0:4, 3:6. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3, 4:3, 4:8, 6:8, 6:10, 7:10, 7:13.

Napsáno: 18. 3. 2018, 18:39 | Přečteno: 377x | Kategorie: Sezona 2017-18 | Napsal: petr |