BK Nová PakaHC Baroni OpočnoHC HlinskoHC ChotěbořHC Chrudim HC JaroměřHC JičínHC Kohouti Česká TřebováHC Ledeč nad SázavouHC LitomyšlHC NáchodHC SkutečHC Slovan Moravská TřebováHC Spartak ChoceňHC Spartak PoličkaHC Světlá nad SázavouHC WIKOW HronovSK TřebechoviceStadion Nový BydžovTJ Orli LanškrounTJ Sokol SemechniceTJ Spartak Nové Město nad Metují

Jízdní řád KLM Pardubicka

Prázdniny jsou v plném proudu, ale to nám nebrání podívat se dopředu na začátek sezony. Příští ročník se odehraje v rozšířeném složení - viz předchozí článek - a níže naleznete program úvodních kol soutěže. Kompletní rozpis následně přidám do naší statistické sekce.


Článek obsahuje komentářů

1. kolo – Ne 30. 9. 2018, 17:00

Skuteč – Moravská Třebová
Česká Třebová – Lanškroun
Litomyšl – Polička
Chrudim – Světlá n. Sázavou
Chotěboř – Choceň

2. kolo – St 3. 10. 2018, 18:30

Choceň – Skuteč
Světlá n. Sázavou – Chotěboř
Polička – Chrudim
Lanškroun – Hlinsko
Moravská Třebová – Česká Třebová

3. kolo – Ne 7.10. 2018, 17:00

Česká Třebová – Skuteč
Hlinsko – Moravská Třebová
Litomyšl – Lanškroun
Chotěboř – Polička
Choceň – Světlá n. Sázavou

4. kolo – St 10. 10. 2018, 18:30

Skuteč – Světlá n. Sázavou
Polička – Choceň
Chrudim – Lanškroun
Litomyšl – Moravská Třebová
Česká Třebová – Hlinsko

5. kolo – Ne 14. 10. 2018, 17:00

Hlinsko – Skuteč
Litomyšl – Česká Třebová
Moravská Třebová – Chrudim
Lanškroun – Chotěboř
Světlá n. Sázavou – Polička

Další termíny základní části:
říjen:
17., 21., 24., 28., 31.
listopad: 4., 7., 11., 14., 18., 21., 25., 28.
prosinec: 2., 5., 9., 12.

Termíny II. části soutěže – skupiny A a B
prosinec: 16., 19.
leden: 2., 6., 9., 13., 16., 20., 23., 27.

Termíny III. části soutěže – play-off o titul
leden: 30.
únor: 3., 6., 10., 13., 17., 24., 27.
březen: 3., 5., 7., 10., 13., 17., 24.

Termíny III. části soutěže – pohár Vl. Martince
leden: 30.
únor: 3., 6., 10., 13., 17., 19., 21., 24., 27.
březen: 3., 6., 10., 13., 17.


<Starší | tento článek | Novější

Napsáno: 12. 7. 2018, 20:34 | Přečteno: 543x | Kategorie: Sezona 2018-19 | Napsal: petr |
comments powered by Disqus
  • [13] Kvalifikace 2008-09
  • [11] Kvalifikace 2009-10
  • [10] Kvalifikace 2010-11
  • [12] Kvalifikace 2011-12
  • [12] Kvalifikace 2012-13
  • [12] Kvalifikace 2013-14
  • [11] Kvalifikace 2014-15
  • [11] Kvalifikace 2015-16
  • [11] Kvalifikace 2016-17
  • [2] Kvalifikace 2017-18
  • [22] Novinky na webu
  • [3] Rozhovory
  • [34] Sezona 2008-09
  • [60] Sezona 2009-10
  • [63] Sezona 2010-11
  • [58] Sezona 2011-12
  • [71] Sezona 2012-13
  • [65] Sezona 2013-14
  • [56] Sezona 2014-15
  • [62] Sezona 2015-16
  • [66] Sezona 2016-17
  • [70] Sezona 2017-18
  • [2] Sezona 2018-19
  • [9] Úvahy kolem hokeje
  • Rozpis
  • Výsledky
  • Tabulka
  • Statistiky hráčů
  • Statistiky trestů
  • Statistiky brankářů
  • Hráči
  • Týmy
  • č. Tiper + - ±
    1. Puck 186 110 76
    2. jarmila 183 112 71
    3. 0640 177 119 58
    4. petr 172 119 53
    5. josmer 140 95 45
  • KLM HK - I. Část Z Body
    1. JIC 28 59
    2. TRB 28 50
    3. JAR 28 46
    4. NBY 28 46
    5. HRO 28 45
    6. NAC 28 43
    7. NPA 28 36
    8. OPO 28 11
    KLM PU - II. část sk. A Z Body
    1. CHR 30 73
    2. CTR 30 67
    3. HLI 30 62
    4. MOT 30 60
    5. CHT 30 52
    6. CHN 30 31
    KLM PU - II. část sk. B Z Body
    1. SVE 26 37
    2. LTM 26 29
    3. HBB 26 27
    4. POL 26 15
  • Jméno

    Heslo

  • Nová Registrace
  • Zapomenuté heslo?
  • RSS
  • Petr Lukášek | ICQ-250-791-967 | RSS | Všechna práva vyhrazena. Kopírování, rozmnožování, zveřejňování a citace jsou možné pouze s uvedením zdroje, příp. odkazu. | Šlape na miniRS | Styl HKO3 | Počet SQL dotazů: 11 | Admin
    comments powered by Disqus