BK Havlíčkův Brod BBK Nová PakaHC Baroni OpočnoHC HlinskoHC ChotěbořHC Chrudim HC JaroměřHC JičínHC Kohouti Česká TřebováHC Ledeč nad SázavouHC LitomyšlHC NáchodHC Slovan Moravská TřebováHC Spartak ChoceňHC Spartak PoličkaHC Světlá nad SázavouHC WIKOW HronovSK TřebechoviceStadion Nový Bydžov

Informace pro čtenáře

Již v pátek padne první vhazování v novém ročníku KLM a rozjede se tak cca šestiměsíční maraton soubojů v nejvyšší krajské soutěži na Hradecku a Pardubicku. Před zahájením soutěže mám pro Vás, naše čtenáře, několik informací.


Článek obsahuje komentářů

K té nejvýraznější změně – totiž proměně našich webovek – zatím nedošlo. Původně jsem plánoval určité změny v zobrazení, rubrikách atd., nicméně v průběhu zkoušení se objevilo několik problémů, které zatím postupně řeším, ale uvidím, kdy a jak se podaří vyřešit. Web tedy zůstává v původní podobě, ovšem je možné, že pár změn přece jenom proběhne.

Změnou, kterou jste již možná objevili, je nasazení nového systému diskuse pod články. Vzhledem k tomu, že v původním systému komentářů se občas projevovaly útoky různých spam-robotů a podobných nesmyslů, hledal jsem nějaké jiné řešení. Nakonec padla volba na systém DISQUS (www.disqus.com), který jsem po krátkém zkoušení nasadil na náš web. Na stránkách této služby se můžete zaregistrovat a vytvořit si svůj profil, Vaše komentáře pak budou pod uvedené Vaším jménem, event. můžete využít svůj profil na sociálních sítích (Facebook, Twitter, Google). Pokud o registraci na této službě nestojíte či nechcete využít, můžete svůj příspěvek zanechat jako host (nutno zaškrtnout checkbox), v tomto případě musíte vyplnit jméno a e-mail. Stávající registrace budou nadále platné pro volnou diskuzi (odkaz v levém menu) a zejména pro tipovací soutěž.

Právě ta je jednou z věcí, která se nezměnila, a kterou již tradičně spouštíme s novou sezonou. Stávající tipéři již vědí a znají, pro případné nové zájemce o tipování přináším stručný návod:

  1. prvním krokem je již zmíněná registrace. Ta se provádí v pravém sloupci pod odkazem „Nová registrace“.
  2. po provedení registrace se můžete přihlásit – přes příslušná políčka v pravém meníčku.
  3. nyní již můžete provést tipování – v levém menu odkaz „Tipovačka TOP 5“. Zde si v nabídce vyberete odkaz „Hodit tipy“ a objeví se Vám nabídka zápasů, kde můžete volit výsledek jednotlivých utkání.
  4. jen připomínám, že tipujeme výsledek po 60-ti minutách – nepočítá se tedy prodloužení ani penalty – a zároveň tipování se uzavírá den před plánovaným termínem zápasu, tzn. v den utkání již tipovat nelze.
  5. v tipovačce se počítají správné a špatné tipy, jejich rozdíl pak stanovuje pořadí v tipovačce. Zároveň si můžete porovnat svoji procentuální úspěšnost.
  6. na závěr popřeji všem tipérům hodně štěstí.

Také v letošní sezoně bude – doufejme že úspěšně – pokračovat naše spolupráce s kluby a oběma svazy v oblasti zpracování statistik. Na našich stránkách tak naleznete i číselné vyjádření probíhající sezony, takže určitě si na své přijdou nejen milovníci čísel a různých statistik. Věříme, že po loňské sezoně, kdy od klubů/svazu chodily zápisy poměrně svižně, zůstane tento stav zachován a já s kolegou MIlošem Brabcem se budeme snažit o nejrychlejší zpracování a aktualizaci těchto údajů.

Všem čtenářům do nové sezony přeji za nás oba hodně příjemných chvil na stránkách našeho magazínu.


<Starší | tento článek | Novější>

Napsáno: 7. 10. 2014, 20:44 | Přečteno: 1600x | Kategorie: Novinky na webu | Napsal: petr |
comments powered by Disqus
Petr Lukášek | ICQ-250-791-967 | RSS | Všechna práva vyhrazena. Kopírování, rozmnožování, zveřejňování a citace jsou možné pouze s uvedením zdroje, příp. odkazu. | Šlape na miniRS | Styl HKO3 | Počet SQL dotazů: 11 | Admin
comments powered by Disqus