Logo webu

Rozpis

Filtry:
Soutěž
Sezona
Tým
Kolo
Zobrazovat
Strana: 1 2 3 Zobrazené záznamy: 1 - 100 z 222 , Stránkovat po:
Datum Soutěž Kolo Domácí Hosté Pozn Detail
01.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 1 BK Nová Paka vs HC Náchod Detail
01.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 1 HC Chotěboř vs HC Spartak Choceň Detail
01.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 1 HC Hlinsko vs HC Litomyšl Detail
01.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 1 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Spartak Polička Detail
01.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 1 HC Ledeč nad Sázavou vs HC Světlá nad Sázavou Detail
01.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 1 HC Jičín vs HC Jaroměř Detail
01.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 1 HC Baroni Opočno vs SK Třebechovice Detail
01.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 1 Stadion Nový Bydžov vs HC WIKOW Hronov Detail
01.10.2017, 18:00 KLM PU - I. Část 1 HC Chrudim vs BK Havlíčkův Brod B Detail
04.10.2017, 18:00 KLM HK - I. Část 2 SK Třebechovice vs Stadion Nový Bydžov Detail
04.10.2017, 18:00 KLM HK - I. Část 2 HC Náchod vs HC WIKOW Hronov Detail
04.10.2017, 18:00 KLM HK - I. Část 2 BK Nová Paka vs HC Jičín Detail
04.10.2017, 18:00 KLM HK - I. Část 2 HC Jaroměř vs HC Baroni Opočno Detail
04.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 2 HC Spartak Choceň vs HC Ledeč nad Sázavou Detail
04.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 2 HC Litomyšl vs HC Chotěboř Detail
04.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 2 HC Hlinsko vs BK Havlíčkův Brod B změna pořadatelství Detail
04.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 2 HC Spartak Polička vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
04.10.2017, 19:00 KLM PU - I. Část 2 HC Světlá nad Sázavou vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
08.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 3 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Světlá nad Sázavou Detail
08.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 3 HC Baroni Opočno vs BK Nová Paka Detail
08.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 3 HC Chotěboř vs BK Havlíčkův Brod B Detail
08.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 3 HC Spartak Choceň vs HC Litomyšl Detail
08.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 3 HC Jičín vs HC Náchod Detail
08.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 3 Stadion Nový Bydžov vs HC Jaroměř Detail
08.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 3 SK Třebechovice vs HC WIKOW Hronov změna pořadatelství - rekonstrukce ZS Detail
08.10.2017, 18:00 KLM PU - I. Část 3 HC Chrudim vs HC Spartak Polička Detail
11.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 4 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
11.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 4 HC Ledeč nad Sázavou vs HC Litomyšl Detail
11.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 4 BK Havlíčkův Brod B vs HC Spartak Choceň Detail
11.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 4 HC Hlinsko vs HC Spartak Polička Detail
11.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 4 HC Chrudim vs HC Světlá nad Sázavou Detail
15.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 5 HC Litomyšl vs BK Havlíčkův Brod B Detail
15.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 5 HC Spartak Polička vs HC Chotěboř Detail
15.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 5 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Ledeč nad Sázavou Detail
15.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 4 HC Náchod vs SK Třebechovice Detail
15.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 4 HC Jičín vs HC Baroni Opočno Detail
15.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 4 BK Nová Paka vs Stadion Nový Bydžov Detail
15.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 4 HC Jaroměř vs HC WIKOW Hronov Detail
15.10.2017, 18:00 KLM PU - I. Část 5 HC Chrudim vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
18.10.2017, 18:00 KLM HK - I. Část 5 HC Baroni Opočno vs HC Náchod Detail
18.10.2017, 18:00 KLM HK - I. Část 5 Stadion Nový Bydžov vs HC Jičín Detail
18.10.2017, 18:00 KLM HK - I. Část 5 BK Nová Paka vs HC WIKOW Hronov změna pořadatelství - rekonstrukce ZS Detail
18.10.2017, 18:00 KLM HK - I. Část 5 SK Třebechovice vs HC Jaroměř Detail
18.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 6 HC Ledeč nad Sázavou vs BK Havlíčkův Brod B Detail
18.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 6 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Hlinsko Detail
18.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 6 HC Chotěboř vs HC Světlá nad Sázavou Detail
18.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 6 HC Spartak Choceň vs HC Spartak Polička Detail
18.10.2017, 19:00 KLM PU - I. Část 6 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Chrudim Detail
20.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 3 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Ledeč nad Sázavou Detail
22.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 6 HC Baroni Opočno vs Stadion Nový Bydžov Detail
22.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 6 HC Náchod vs HC Jaroměř Detail
22.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 6 HC Jičín vs HC WIKOW Hronov Detail
22.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 7 HC Litomyšl vs HC Spartak Polička Detail
22.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 6 BK Nová Paka vs SK Třebechovice Detail
22.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 7 HC Světlá nad Sázavou vs HC Spartak Choceň Detail
22.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 7 HC Chotěboř vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
22.10.2017, 17:30 KLM PU - I. Část 7 HC Hlinsko vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
22.10.2017, 18:00 KLM PU - I. Část 7 HC Chrudim vs HC Ledeč nad Sázavou Detail
25.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Litomyšl vs HC Světlá nad Sázavou Detail
25.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Spartak Polička vs BK Havlíčkův Brod B Detail
25.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Chotěboř vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
25.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Chrudim vs HC Hlinsko Detail
25.10.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Spartak Choceň vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
29.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 7 SK Třebechovice vs HC Jičín Detail
29.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 7 Stadion Nový Bydžov vs HC Náchod Detail
29.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 7 HC Baroni Opočno vs HC WIKOW Hronov změna pořadatelství - rekonstrukce ZS Detail
29.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 9 BK Havlíčkův Brod B vs HC Světlá nad Sázavou Detail
29.10.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 7 HC Jaroměř vs BK Nová Paka Detail
29.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 9 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Litomyšl Detail
29.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 9 HC Spartak Choceň vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
29.10.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 9 HC Ledeč nad Sázavou vs HC Hlinsko Detail
01.11.2017, 18:00 KLM HK - I. Část 8 HC Náchod vs BK Nová Paka Detail
01.11.2017, 18:00 KLM HK - I. Část 8 HC Jaroměř vs HC Jičín Detail
01.11.2017, 18:00 KLM HK - I. Část 8 SK Třebechovice vs HC Baroni Opočno Detail
01.11.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 10 HC Chrudim vs HC Spartak Choceň Detail
01.11.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 10 HC Ledeč nad Sázavou vs HC Spartak Polička Detail
01.11.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 10 HC Kohouti Česká Třebová vs BK Havlíčkův Brod B Detail
01.11.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 10 HC Hlinsko vs HC Chotěboř Detail
01.11.2017, 19:00 KLM PU - I. Část 10 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Litomyšl Detail
03.11.2017, 19:00 KLM PU - I. Část 9 HC Chotěboř vs HC Chrudim odložený zápas Detail
05.11.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 11 HC Ledeč nad Sázavou vs HC Chotěboř Detail
05.11.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 11 HC Spartak Choceň vs HC Hlinsko Detail
05.11.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 9 HC Jičín vs BK Nová Paka Detail
05.11.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 11 HC Spartak Polička vs HC Světlá nad Sázavou Detail
05.11.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 9 HC Baroni Opočno vs HC Jaroměř Detail
05.11.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 9 HC WIKOW Hronov vs HC Náchod Detail
05.11.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 9 Stadion Nový Bydžov vs SK Třebechovice Detail
05.11.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 11 HC Litomyšl vs HC Chrudim Detail
05.11.2017, 17:30 KLM PU - I. Část 11 BK Havlíčkův Brod B vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
08.11.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 12 HC Světlá nad Sázavou vs HC Ledeč nad Sázavou Detail
08.11.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 12 HC Spartak Choceň vs HC Chotěboř Detail
08.11.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 12 HC Litomyšl vs HC Hlinsko Detail
08.11.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 12 BK Havlíčkův Brod B vs HC Chrudim Detail
08.11.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 12 HC Spartak Polička vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
10.11.2017, 18:30 KLM PU - I. Část 14 HC Světlá nad Sázavou vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
12.11.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 13 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Světlá nad Sázavou Detail
12.11.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 10 HC Náchod vs HC Jičín Detail
12.11.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 10 BK Nová Paka vs HC Baroni Opočno Detail
12.11.2017, 17:00 KLM HK - I. Část 10 SK Třebechovice vs HC WIKOW Hronov Detail
12.11.2017, 17:00 KLM PU - I. Část 13 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Spartak Polička Detail

1 2 3

  • HOME
  • Týmy
  • Hráči
  • Články
  • Rozpis
  • Výsledky
  • Tabulka
  • Statistiky hráčů
  • Statistiky brankářů
  • Statistiky trestů
  • Rozpis
  • Výsledky
  • Tabulka
  • Statistiky hráčů
  • Statistiky brankářů
  • Statistiky trestů
  • Jméno

    Heslo

    Zapamatovat
  • Registrace / zap. heslo
  • 17. 1. 18:00 TUB vs. HRO
    20. 1. 17:00 NME vs. SEM
    17:00 NBY vs. HRO
    17:00 CHN vs. CHT
    17:00 CTR vs. LTM
    17:00 JAR vs. TUB
    17:00 NPA vs. NAC
    17:00 MOT vs. SVE
    17:00 OPO vs. TRB
    17:00 HLI vs. CHR
    17:00 SKU vs. LAN
  • 13. 1. NME 3:2 OPO
    TRB 11:3 SEM
    JAR 2:4 NPA
    MOT 7:4 CTR
    HLI 4:3PP SVE
    LAN 3:7 CHN
    NBY 16:4 TUB
    SKU 0:2 CHT
    HRO 6:4 NAC
    CHR 3:1 LTM
    16. 1. NPA 1:5 NBY
    SEM 1:11 OPO
    LTM 7:3 MOT
    SVE 3:5 CHR
    CTR 10:1 HLI
    TRB 2:0 NME
    NAC 4:3PP JAR
  • Všechna práva vyhrazena © 2010 - 2019, zpracováno za: 0.432s.