BK Havlíčkův Brod BBK Nová PakaHC Baroni OpočnoHC HlinskoHC ChotěbořHC Chrudim HC JaroměřHC JičínHC Kohouti Česká TřebováHC Ledeč nad SázavouHC LitomyšlHC NáchodHC Slovan Moravská TřebováHC Spartak ChoceňHC Spartak PoličkaHC Světlá nad SázavouHC WIKOW HronovSK TřebechoviceStadion Nový Bydžov

Rozpis

Filtry:
Liga
Sezona
Tým
Kolo
Zobrazovat

Strana: 1 2 3 , Zobrazené záznamy: 1 - 100 z 222, Stránkovat po: 10 50 100.

Datum Soutěž Kolo Domácí Hosté Pozn Detail
02.10.2016, 17:00 KLM HK - I. Část 1 HC Náchod vs HC Jičín Detail
02.10.2016, 17:00 KLM PU - I. Část 1 HC Světlá nad Sázavou vs HC Spartak Polička Detail
02.10.2016, 17:00 KLM PU - I. Část 1 HC Hlinsko vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
02.10.2016, 17:00 KLM PU - I. Část 1 BK Havlíčkův Brod B vs HC Ledeč nad Sázavou Detail
02.10.2016, 17:00 KLM PU - I. Část 1 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Spartak Choceň Detail
02.10.2016, 17:00 KLM HK - I. Část 1 BK Nová Paka vs HC Jaroměř Detail
02.10.2016, 17:00 KLM HK - I. Část 1 HC WIKOW Hronov vs Stadion Nový Bydžov Detail
02.10.2016, 17:00 KLM HK - I. Část 1 HC RODOS Dvůr Králové nad Labem vs SK Třebechovice Detail
02.10.2016, 18:00 KLM PU - I. Část 1 HC Chrudim vs HC Chotěboř Detail
05.10.2016, 18:00 KLM HK - I. Část 2 SK Třebechovice vs BK Nová Paka Detail
05.10.2016, 18:00 KLM HK - I. Část 2 HC Náchod vs HC RODOS Dvůr Králové nad Labem Detail
05.10.2016, 18:00 KLM HK - I. Část 2 HC Jičín vs Stadion Nový Bydžov Detail
05.10.2016, 18:30 KLM PU - I. Část 2 HC Chotěboř vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
05.10.2016, 18:30 KLM PU - I. Část 2 HC Spartak Choceň vs HC Litomyšl Detail
05.10.2016, 18:30 KLM PU - I. Část 2 HC Ledeč nad Sázavou vs HC Světlá nad Sázavou Detail
05.10.2016, 18:30 KLM PU - I. Část 2 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Chrudim Detail
05.10.2016, 18:30 KLM HK - I. Část 2 HC Jaroměř vs HC WIKOW Hronov Detail
06.10.2016, 18:30 KLM PU - I. Část 2 HC Spartak Polička vs HC Hlinsko Detail
09.10.2016, 17:00 KLM PU - I. Část 3 HC Hlinsko vs HC Ledeč nad Sázavou Detail
09.10.2016, 17:00 KLM PU - I. Část 3 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Chrudim Detail
09.10.2016, 17:00 KLM HK - I. Část 3 Stadion Nový Bydžov vs HC Jaroměř Detail
09.10.2016, 17:00 KLM PU - I. Část 3 HC Litomyšl vs HC Chotěboř Detail
09.10.2016, 17:00 KLM HK - I. Část 3 HC WIKOW Hronov vs SK Třebechovice Detail
09.10.2016, 17:00 KLM HK - I. Část 3 BK Nová Paka vs HC Náchod Detail
09.10.2016, 17:00 KLM HK - I. Část 3 HC RODOS Dvůr Králové nad Labem vs HC Jičín Detail
09.10.2016, 17:00 KLM PU - I. Část 3 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Spartak Polička Detail
09.10.2016, 17:00 KLM PU - I. Část 3 BK Havlíčkův Brod B vs HC Spartak Choceň Detail
12.10.2016, 18:00 KLM HK - I. Část 4 HC RODOS Dvůr Králové nad Labem vs BK Nová Paka Detail
12.10.2016, 18:00 KLM HK - I. Část 4 HC Náchod vs HC WIKOW Hronov Detail
12.10.2016, 18:00 KLM HK - I. Část 4 SK Třebechovice vs Stadion Nový Bydžov Detail
12.10.2016, 18:30 KLM HK - I. Část 4 HC Jičín vs HC Jaroměř Detail
12.10.2016, 18:30 KLM PU - I. Část 4 BK Havlíčkův Brod B vs HC Chotěboř Detail
12.10.2016, 18:30 KLM PU - I. Část 4 HC Světlá nad Sázavou vs HC Spartak Choceň Detail
12.10.2016, 18:30 KLM PU - I. Část 4 HC Ledeč nad Sázavou vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
13.10.2016, 18:30 KLM PU - I. Část 4 HC Spartak Polička vs HC Chrudim Detail
13.10.2016, 19:00 KLM PU - I. Část 4 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Litomyšl Detail
16.10.2016, 17:00 KLM HK - I. Část 5 BK Nová Paka vs HC Jičín Detail
16.10.2016, 17:00 KLM PU - I. Část 5 HC Spartak Polička vs HC Ledeč nad Sázavou Detail
16.10.2016, 17:00 KLM HK - I. Část 5 Stadion Nový Bydžov vs HC Náchod Detail
16.10.2016, 17:00 KLM HK - I. Část 5 HC Jaroměř vs SK Třebechovice Detail
16.10.2016, 17:00 KLM HK - I. Část 5 HC WIKOW Hronov vs HC RODOS Dvůr Králové nad Labem Detail
16.10.2016, 17:00 KLM PU - I. Část 5 HC Spartak Choceň vs HC Hlinsko Detail
16.10.2016, 17:00 KLM PU - I. Část 5 HC Chotěboř vs HC Světlá nad Sázavou Detail
16.10.2016, 17:00 KLM PU - I. Část 5 BK Havlíčkův Brod B vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
16.10.2016, 17:00 KLM PU - I. Část 5 HC Litomyšl vs HC Chrudim Detail
19.10.2016, 18:00 KLM HK - I. Část 6 HC Náchod vs HC Jaroměř Detail
19.10.2016, 18:00 KLM HK - I. Část 6 BK Nová Paka vs HC WIKOW Hronov Detail
19.10.2016, 18:00 KLM HK - I. Část 6 HC RODOS Dvůr Králové nad Labem vs Stadion Nový Bydžov Detail
19.10.2016, 18:30 KLM PU - I. Část 6 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Spartak Choceň Detail
19.10.2016, 18:30 KLM PU - I. Část 6 HC Hlinsko vs HC Chotěboř Detail
19.10.2016, 18:30 KLM PU - I. Část 6 HC Chrudim vs HC Ledeč nad Sázavou Detail
19.10.2016, 18:30 KLM PU - I. Část 6 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Světlá nad Sázavou Detail
19.10.2016, 18:30 KLM PU - I. Část 6 HC Litomyšl vs BK Havlíčkův Brod B Detail
19.10.2016, 18:30 KLM HK - I. Část 6 HC Jičín vs SK Třebechovice Detail
23.10.2016, 17:00 KLM PU - I. Část 7 HC Chotěboř vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
23.10.2016, 17:00 KLM PU - I. Část 7 HC Hlinsko vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
23.10.2016, 17:00 KLM PU - I. Část 7 HC Světlá nad Sázavou vs HC Litomyšl Detail
23.10.2016, 17:00 KLM HK - I. Část 7 SK Třebechovice vs HC Náchod Detail
23.10.2016, 17:00 KLM HK - I. Část 7 HC Jaroměř vs HC RODOS Dvůr Králové nad Labem Detail
23.10.2016, 17:00 KLM PU - I. Část 7 HC Spartak Polička vs HC Spartak Choceň Detail
23.10.2016, 17:00 KLM HK - I. Část 7 HC WIKOW Hronov vs HC Jičín Detail
23.10.2016, 17:00 KLM PU - I. Část 7 BK Havlíčkův Brod B vs HC Chrudim Detail
23.10.2016, 17:00 KLM HK - I. Část 7 Stadion Nový Bydžov vs BK Nová Paka Detail
26.10.2016, 18:00 KLM PU - I. Část 8 BK Havlíčkův Brod B vs HC Světlá nad Sázavou Detail
26.10.2016, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Chotěboř vs HC Spartak Polička Detail
26.10.2016, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Hlinsko vs HC Litomyšl Detail
26.10.2016, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
26.10.2016, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Spartak Choceň vs HC Ledeč nad Sázavou Detail
30.10.2016, 16:00 KLM PU - I. Část 9 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Litomyšl Detail
30.10.2016, 17:00 KLM PU - I. Část 9 HC Hlinsko vs BK Havlíčkův Brod B Detail
30.10.2016, 17:00 KLM HK - I. Část 9 HC RODOS Dvůr Králové nad Labem vs HC Náchod Detail
30.10.2016, 17:00 KLM HK - I. Část 9 BK Nová Paka vs SK Třebechovice Detail
30.10.2016, 17:00 KLM HK - I. Část 9 HC WIKOW Hronov vs HC Jaroměř Detail
30.10.2016, 17:00 KLM PU - I. Část 9 HC Ledeč nad Sázavou vs HC Chotěboř Detail
30.10.2016, 17:00 KLM PU - I. Část 9 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Spartak Polička Detail
30.10.2016, 17:00 KLM HK - I. Část 9 Stadion Nový Bydžov vs HC Jičín Detail
30.10.2016, 17:00 KLM PU - I. Část 9 HC Světlá nad Sázavou vs HC Chrudim Detail
02.11.2016, 18:00 KLM HK - I. Část 10 HC Náchod vs BK Nová Paka Detail
02.11.2016, 18:00 KLM HK - I. Část 10 SK Třebechovice vs HC WIKOW Hronov Detail
02.11.2016, 18:00 KLM HK - I. Část 10 HC Jaroměř vs Stadion Nový Bydžov Detail
02.11.2016, 18:30 KLM PU - I. Část 10 HC Chrudim vs HC Spartak Choceň Detail
02.11.2016, 18:30 KLM PU - I. Část 10 HC Litomyšl vs HC Spartak Polička Detail
02.11.2016, 18:30 KLM PU - I. Část 10 HC Světlá nad Sázavou vs HC Hlinsko Detail
02.11.2016, 18:30 KLM HK - I. Část 10 HC Jičín vs HC RODOS Dvůr Králové nad Labem Detail
02.11.2016, 19:00 KLM PU - I. Část 10 BK Havlíčkův Brod B vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
03.11.2016, 19:00 KLM PU - I. Část 10 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Ledeč nad Sázavou Detail
06.11.2016, 17:00 KLM HK - I. Část 11 BK Nová Paka vs HC RODOS Dvůr Králové nad Labem Detail
06.11.2016, 17:00 KLM HK - I. Část 11 HC Jaroměř vs HC Jičín Detail
06.11.2016, 17:00 KLM PU - I. Část 11 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Světlá nad Sázavou Detail
06.11.2016, 17:00 KLM HK - I. Část 11 HC WIKOW Hronov vs HC Náchod Detail
06.11.2016, 17:00 KLM PU - I. Část 11 HC Spartak Polička vs BK Havlíčkův Brod B Detail
06.11.2016, 17:00 KLM PU - I. Část 11 HC Ledeč nad Sázavou vs HC Litomyšl Detail
06.11.2016, 17:00 KLM HK - I. Část 11 Stadion Nový Bydžov vs SK Třebechovice Detail
06.11.2016, 17:00 KLM PU - I. Část 11 HC Spartak Choceň vs HC Chotěboř Detail
06.11.2016, 18:00 KLM PU - I. Část 11 HC Chrudim vs HC Hlinsko Detail
09.11.2016, 18:00 KLM HK - I. Část 12 HC Náchod vs Stadion Nový Bydžov Detail
09.11.2016, 18:00 KLM HK - I. Část 12 SK Třebechovice vs HC Jaroměř Detail
09.11.2016, 18:00 KLM HK - I. Část 12 HC RODOS Dvůr Králové nad Labem vs HC WIKOW Hronov Detail
09.11.2016, 18:30 KLM PU - I. Část 12 HC Ledeč nad Sázavou vs BK Havlíčkův Brod B Detail
09.11.2016, 18:30 KLM PU - I. Část 12 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Hlinsko Detail
1 2 3 »
Petr Lukášek | ICQ-250-791-967 | RSS | Všechna práva vyhrazena. Kopírování, rozmnožování, zveřejňování a citace jsou možné pouze s uvedením zdroje, příp. odkazu. | Šlape na miniRS | Styl HKO3 | Počet SQL dotazů: 22 | Admin
comments powered by Disqus