Na Hradecku srovnáno, finále jihu patří týmům z Třebové

První březnová neděle opět patřila vyřazovacím bojům v krajské lize. Královéhradecko vidělo druhý finálový duel, který stejně jako páteční duel patřil hostujícímu týmu, stav série je tedy vyrovnán. Hrál se i úvodní mač o třetí místo, baráž měla na pořadu poslední kolo. Pardubicko mělo v rozpisu semifinále č. 3, z postupu do finále soutěže se radují oba týmy z Třebové. Třetí utkání čekají i semifinalisty pohárové soutěže.

KLM HK, finále play-off, 2. zápas

1:1
[1:4] – [3:1]

Stejně jako v pátek, tak i dnes se radují hostující hráči. Na první branku si museli diváci počkat až do závěru úvodní dvacetiminutovky, jenže radost domácím vydržela pouze chvíli, neboť hosté vzápětí vyrovnali. Ve druhé třetině Třebechovice neproměnili své šance, na druhé straně Jičín dvakrát trestal. V poslední části hosté hlídali své vedení a nepřipustili komplikace.

Třebechovice 1:3 Jičín
Třetiny: 1:1, 0:2, 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:3.

KLM HK, o 3. místo, 1. zápas

1:0
[5:4]

První zápas o třetí místo viděli diváci v Jaroměři. Jako první se sice radovali domácí hráči, jenže v dalším průběhu tahali za kratší konec, a to až skoro do poloviny třetí třetiny. Jaroměři pak do sedla pomohly dvě přesilovky a na obrat v zápase už hosté reagovali jen korekcí stavu. K bronzu tak mají nyní blíže Jaroměřští.

Jaroměř 5:4 Nový Bydžov
Třetiny: 1:1, 1:1, 3:2. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 5:3, 5:4.

BARÁŽ O KLM – 6. kolo

V baráži bylo vše jasné již po středečním kole, dnešní souboje již na postupu Nového Města a Opočna nemohli nic změnit. Oba týmy se rozloučily se sezonou vítězstvím. O tom jak bude vlastně organizace soutěže v HK kraji vypadat v příští sezoně se bude rozhodovat v letní přestávce.

Nová Paka – Nové Město n. Met. 3:7
Třetiny: 1:2, 2:2, 0:3. Vývoj utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 3:4, 3:7.

Trutnov B – Opočno 2:3
Třetiny: 0:2, 1:0, 1:1. Vývoj utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3.

KONEČNÉ POŘADÍ:
1. Nové Město n. Met. 6/17 (32:10), 2. Opočno 6/12 (25:20)
, 3. Nová Paka 6/6 (24:33), 4. Trutnov B 6/1 (16:34).

KLM PU, semifinále play-off, 3. zápas

3:0
[9:5] – [9:3] – [3:2]

Kohouti si po roce opět zopakují finálovou účast. Rozhodla o tom dnešní bitva proti Litomyšli. Úvod vyšel domácím nad očekávání, neboť si vytvořili tříbrankový náskok. Diváci čekali opakování brankových hodů z minulých zápasů, nic takového se nekonalo. Domácí totiž vystříleli všechen prach a hosté začali ukrajovat náskok. Úplně jej vymazat nedokázali, nevyužili také trestné střílení a tak semifinále končí již po třech zápasech.

Česká Třebová 3:2 Litomyšl
Třetiny: 3:0, 0:1, 0:1. Vývoj skóre: 3:0, 3:2.

0:3
[5:8] – [3:7] – [3:6]

Soupeřem Kohoutů budou hokejisté Slovanu. Třetí semifinále mělo takřka shodný průběh jako dvě předchozí zápolení. Domácí se ujali vedení a ještě v polovině zápasu měli dvoubrankový náskok. O ten však do druhé sirény stihli přijít, a pak už následovala dominance Slovanu, jež dokonale zaskočil domácí hráče. Ti se tak utkají s Litomyšlí v zápase o třetí místo.

Hlinsko 3:6 Moravská Třebová
Třetiny: 1:0, 1:4, 1:2. Vývoj skóre: 2:0, 2:6, 3:6.

KLM PU, Pohár Vl. Martince, semifinále, 2. zápas

1:1
[4:3] – [5:6sn]

Druhý zápas série o postup do finále se dvě třetiny vyvíjel lépe pro domácí juniorku. Ve třetí třetině ale favorit zabral a náskok domácích vymazal. Nastavení nerozhodlo a v penaltách měli domácí přesnější mušku. Série se tak vrátí k třetímu zápasu do Chrudimi.

Havlíčkův Brod B 6:5sn Chrudim
Třetiny: 3:1, 1:1, 1:3 – 0:0, 1:0. Vývoj skóre: 0:1, 4:1, 4:2, 5:2, 5:5 – 6:5.

1:1
[4:2] – [3:5]

Třetí pokračování bude mít i druhé semifinále. Dnes totiž Choceň na svém ledě dokázala porazit tým z Chotěboře a vynutila si tak další duel. Vyrovnaný zápas se rozhodoval až ve třetí třetině, kdy na dvě branky Spartaku už hosté nedokázali zareagovat.

Choceň 5:3 Chotěboř
Třetiny: 2:1, 1:2, 2:0. Vývoj skóre: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 5:3.

Napsáno: 4. 3. 2018, 20:52 | Přečteno: 494x | Kategorie: Sezona 2017-18 | Napsal: petr |