Třebechovice si vezou první výhru

Netradičně v pátek začala finálová série KLM na Hradecku. Na ledě vítěze základní části se představil druhý celek základní části z Třebechovic, který dokonale zaskočil svého soupeře a slaví první finálovou výhru. Druhé dějství je na programu v neděli v Třebechovicích.

KLM HK, finále play-off, 1. zápas

0:1
[1:4]

V prvním finále se na úvodní branku čekalo až do druhé třetiny. K nelibosti domácích diváků se prosadili hosté, domácí totiž své šance spalovali, nedařilo se jim ani v přesilovkách. V úvodu třetí třetiny zvýšili hosté své vedení, pak sice Jičín snížil, ale zakrátko inkasoval potřetí. V závěru se odhodlali domácí ke hře bez brankáře, výsledkem byl ale čtvrtý gól v jejich brance.

Jičín 1:4 Třebechovice
Třetiny: 0:0, 0:1, 1:3. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4.

Napsáno: 2. 3. 2018, 20:33 | Přečteno: 325x | Kategorie: Sezona 2017-18 | Napsal: petr |