Prvním finalistou Třebechovice, Bydžov má mečbol

Hokejový týden v krajské lize napsal dnes další pokračování. Na Hradecku se hrály třetí zápasy semiifinále play-off, po kterých se radují hokejisté Třebechovic z postupu do finále. Vítěz základní části z Jičína podruhé selhal v domácím prostředí a v neděli bude na ledě Bydžova odvracet mečbol.

KLM HK, semifinále play-off, 3. zápas

1:2
[3:5] – [3:1] – [3:4]

Vítěz základní části chtěl dnes udělat rozhodující krok k finále, jenže musel se znovu sklonit před svým soupeřem, který i podruhé dokázal vyhrát na jičínském ledě. Základ k výhře hosté položili v prvních dvou třetinách, kdy měli tříbrankový náskok. Ve třetí části se Jičín dvěma rychlými góly vrátil do utkání, jeho snahu ale utnul čtvrtý gól soupeře. Ještě jednou se domácí přiblížili na rozdíl branky, vyrovnat už ale nestihli.

Jičín 3:4 Nový Bydžov
Třetiny: 0:1, 0:2, 3:1. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:4, 3:4.

3:0
[2:1pp] – [4:2] – [3:1]

I třetí zápas série ovládli hokejisté Třebechovic a zahrají si tak v letošním finále KLM. Rozhodující moment přišel ve druhé třetině, kdy domácí využili dvojnásobnou přesilovku a šli do dvoubrankového vedení. O čtyři minuty později přidali Třebechovičtí třetí zásah, a protože v brankovišti kraloval gólman Petrů, který povolil hostům pouze jeden zásah, mohli se po závěrečné siréně radovat z postupu.

Třebechovice 3:1 Jaroměř
Třetiny: 1:0, 2:0, 0:1. Průběh utkání: 3:0, 3:1.

Napsáno: 23. 2. 2018, 20:59 | Přečteno: 326x | Kategorie: Sezona 2017-18 | Napsal: petr |