Třebechovice zápas od finále, druhá série nerozhodně

Hokejový program v krajské lize byl ve středu vyhrazen pouze soubojům na Královéhradecku. Hrálo se druhé pokračování semifinálových sérií, ve kterých se radovaly oba hostující týmy. Pro Třebechovice to znamená mečbol, série mezi Jičínem a Bydžovem je zatím nerozhodně. Třetí kolo bylo na programu v baráži, kde se naopak dnes dařilo domácím týmům.

KLM HK, semifinále play-off, 2. zápas

1:1
[3:5] – [3:1]

Druhý zápas semifinále začal velmi zostra. Po necelých třech minutách šli domácí do vedení, hosté takřka vzápětí vyrovnali. Na další góly si diváci počkali až skoro do závěru první třetiny, jenže k nelibosti domácích diváků se dvakrát prosadili hosté z Jičína. V tu chvíli nikdo asi nečekal, že na obou stranách došel střelecký prach a až do poslední sirény měli navrch oba gólmani. Vítěz základní části si tak vynutil minimálně čtvrtý zápas.

Nový Bydžov 1:3 Jičín
Třetiny: 1:3, 0:0, 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:3.

2:0
[2:1pp] – [4:2]

Ve druhém zápase této série zvládli Třebechovičtí duel na ledě soupeře a dvě branky v samotném závěru zápasu je příblížily na krok od finále. V předchozím průběhu utkání byli hosté ve vedení, domácí zvýšeným úsilím nejprve snížili, a ve 52. minutě dokázali vyrovnat. Když se zdálo, že zápas spěje do prodloužení, hosté udeřili 95 sekund před sirénou potřetí a následně i počtvrté, na což otřesení domácí již reagovat nedokázali.

Jaroměř 2:4 Třebechovice
Třetiny: 0:1, 1:1, 1:2. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:4.

BARÁŽ O KLM, 3. kolo

Hokejová baráž dospěla do své poloviny. Po dnes odehraných zápasech mají nejlépe nakročeno k postupu hokejisté Nového Města, kteří dnes díky vydařené druhé třetině porazili Novou Paku. Ta bude mít ve zbylých zápasech naopak velkou práci uhájit příslušnost ke krajské lize.
Druhým týmem jsou zatím hokejisté Opočna. Ti si dnes připsali výhru nad trutnovským béčkem zejména díky zlepšenému výkonu ve druhé a třetí třetině a vylepšili si tak své vyhlídky na udržení nejvyšší krajské soutěže.

Opočno – Trutnov B 8:2
Třetiny: 1:1, 4:0, 3:1. Vývoj utkání: 1:0, 1:1, 7:1, 7:2, 8:2.

Nové Město n. Met. – Nová Paka 5:2
Třetiny: 0:0, 5:0, 0:2. Vývoj utkání: 5:0, 5:2.

POŘADÍ:
1. Nové Město n. Met. 3/8 (11:4), 2. Opočno 3/6 (14:9)
, 3. Nová Paka 3/3 (14:18), , 4. Trutnov B 3/1 (11:19).

Napsáno: 21. 2. 2018, 21:32 | Přečteno: 341x | Kategorie: Sezona 2017-18 | Napsal: petr |