Postup slaví v Jaroměři a Novém Bydžově

Třetí, rozhodující, zápasy čtvrtfinálových sérií play-off se netradičně v pátek odehrály na stadionech v Novém Bydžově a Jaroměři. Oba zápasy nabídly dramatická klání, na jejichž konci slavili postup domácí celky. Jaroměř tak vyzve ve čtvrtfinále Třebechovice, Bydžov vyzve vítěze základní části z Jičína.

KLM HK, čtvrtfinále play-off, 3. zápas

2:1
[1:0pp] – [3:6] – [2:0]

Rozhodující zápas přinesl opět vyrovnanou bitvu, ve které dominovali zejména oba gólmani. Diváci na branku čekali tentokrát 35 minut, než se poprvé prosadili domácí. Hosté se sice snažili o korekci skóre, ovšem domácí náhradník Prokš dokonale zastoupil zraněnou jedničku Navrátila. Definitivní razítko na postup dala až předposlední minuta, kdy se Jaroměř radovala podruhé a může tak slavit postup do semifinále. Náchod končí sezonu na 6. místě.

Jaroměř 2:0 Náchod
Třetiny: 0:0, 1:0, 1:0. Průběh utkání: 2:0.

2:1
[5:3] – [1:6] – [4:3pp]

Také ve druhém dnešnímu duelu sledovali diváci drama až do konce. Zápas se vyvíjel nejprve lépe pro domácí Stadion, který měl v závěru druhé třetiny tříbrankový náskok. Hosté rozhodně do kolen nešli, stačilo jim pouhých sedm minut k vyrovnání skóre. Pak se rozpoutala bitva o vítěznou branku, základní hrací doba nestačila a zápas šel do prodloužení. V něm rozhodla až 69. minuta, kdy domácí využili přesilovku a následně se mohli radovat z postupu. Soupeř z Hronova zakončil letošní sezonu na 5. příčce.

Nový Bydžov 4:3pp Hronov
Třetiny: 1:0, 2:1, 0:2 – 1:0. Průběh utkání: 3:0, 3:3 – 4:3.

PROGRAM SEMIFINÁLE PLAY-OFF

HC Jičín vs. Stadion Nový Bydžov
SK Třebechovice vs. HC Jaroměř

Hraje se na tři vítězné zápasy, termíny: 18., 21., 23., 25., 28. 2.

Napsáno: 16. 2. 2018, 22:15 | Přečteno: 451x | Kategorie: Sezona 2017-18 | Napsal: petr |