BK Havlíčkův Brod BBK Nová PakaHC Baroni OpočnoHC HlinskoHC ChotěbořHC Chrudim HC JaroměřHC JičínHC Kohouti Česká TřebováHC Ledeč nad SázavouHC LitomyšlHC NáchodHC Slovan Moravská TřebováHC Spartak ChoceňHC Spartak PoličkaHC Světlá nad SázavouHC WIKOW HronovSK TřebechoviceStadion Nový Bydžov

Také na Hradecku startují boje o titul

Týden po zahájení play-off na Pardubicku se dočkají rovněž fanoušci v severní části bývalého Východočeského kraje. V Jaroměři a Novém Bydžově odstartují čtvrtfinálové série na dvě vítězství, které určí soupeře pro semifinalisty z Jičína a Třebechovic. Zároveň také odstartuje baráž o účast v KLM pro příští sezonu.


Článek obsahuje komentářů

ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF

VS.

První dvojici tvoří tradiční okresní rivalové – Jaroměř a Náchod. Lepší výchozí pozici mají hráči z Jaroměře, kteří díky vydařenému závěru soutěže poskočili až na konečnou třetí příčku po základní části, kdy se jim zároveň velmi dařilo i střelecky. Vzadu se mohou spolehnout na gólmana Navrátila a tak se dají určitě považovat za favority. Jejich soupeř po letech hojnosti zažívá sezonu půstu. Od úvodu soutěže se Náchodští potácejí v dolní polovině tabulky a jejich výkony měli kolísavou úroveň. Dalším úskalím je poměrně úzký kádr, poslední zápasy hrála hrstka statečných. Vzájemné zápasy bodově vyznívají mírně pro Náchodské, kteří zvítězili doma 3:2 a v Jaroměři 7:4, jejich protivník zvítězil v Náchodě 5:2 a doma až po prodloužení 6:5.
Tip Regionhokeje: postup Jaroměře 2:1 na zápasy


VS.

Druhou sérii obstarají hokejisté Nového Bydžova a Hronova. Bydžovský Stadion dlouho šlapal na paty vedoucí dvojici z Jičína a Třebechovic, až v dalším průběhu přišel mírný pokles formy a dílčí propad tabulkou. O třetí příčku přišel až v posledním kole, kdy o jeho čtvrtém místu rozhodla bilance duelů s Jaroměří, kterou měli Bydžovští o jedinou (!!) branku horší. Naproti tomu Hronovští se poměrně úspěšně vypořádali s netypickou sezonou, kdy díky rekonstrukci vlastního ZS museli úvod soutěže odehrát na hřištích soupeřů. A protože následně zvládli přechod na svůj stadion mohou se radovat z postupu do play-off. Letošní souboje opanovali hráči WIKOWU, kteří Stadion třikrát porazili – doma 7:5 a 14:4 a rovněž v Bydžově 6:5. Stadion se doma radoval pouze jednou v poměru 5:4.
Tip Regionhokeje: postup Hronova 2:1 na zápasy


BARÁŽ o KLM

Na poslední dva týmy po základní části – Novou Paku a Opočno – čekají po roce opět souboje v prolínací soutěži o účast v příštím ročníku. Jejich vyzývatelé jsou týmy Nového Města a Trutnova B. Ti zvládli nejlépe nižší soutěž a nyní se střetnou o dvě volné jízdenky do vyšší soutěže. Baráž se hraje způsobem každý s každým doma a venku. Program je následující:

1. kolo – neděle 11. 2. 2018, 17:00
Nová Paka – Trutnov B
Opočno – Nové Město n. Met.

2. kolo – neděle 18. 2. 2018, 17:00
Trutnov B – Nové Město n. Met.
Nová Paka – Opočno

3. kolo – středa 21. 2. 2018, 18:00
Opočno – Trutnov B
Nové Město n. Met. – Nová Paka

4. kolo – neděle 25. 2. 2018, 17:00
Trutnov B – Nová Paka
Nové Město n. Met. – Opočno

5. kolo – středa 28. 2. 2018, 18:00
Nové Město n. Met. – Trutnov B
Opočno – Nová Paka

6. kolo – neděle 4. 3. 2018, 17:00
Trutnov B – Opočno
Nová Paka – Nové Město n. Met.


<Starší | tento článek | Novější>

Napsáno: 10. 2. 2018, 18:53 | Přečteno: 366x | Kategorie: Sezona 2017-18 | Napsal: petr |
comments powered by Disqus
Petr Lukášek | ICQ-250-791-967 | RSS | Všechna práva vyhrazena. Kopírování, rozmnožování, zveřejňování a citace jsou možné pouze s uvedením zdroje, příp. odkazu. | Šlape na miniRS | Styl HKO3 | Počet SQL dotazů: 11 | Admin
comments powered by Disqus