BK Havlíčkův Brod BBK Nová PakaHC Baroni OpočnoHC HlinskoHC ChotěbořHC Chrudim HC JaroměřHC JičínHC Kohouti Česká TřebováHC Ledeč nad SázavouHC LitomyšlHC NáchodHC Slovan Moravská TřebováHC Spartak ChoceňHC Spartak PoličkaHC Světlá nad SázavouHC WIKOW HronovSK TřebechoviceStadion Nový Bydžov

Play-off na Pardubicku zvedá oponu

Již zítra odstartuje na Pardubicku vrchol této sezony. Vyřazovací část přináší vždy spoustu dramatických okamžiků a vyhrocených soubojů a nejinak tomu bude určitě i v letošní sezoně. Osmičku týmů čekají čtvrtfinálové série na tři vítězné zápasy.


Článek obsahuje komentářů

VS.

První dvojici tvoří vítěz II .části z Chrudimi a celkové osmý tým, kterým jsou hokejisté z Litomyšle. Jednoznačným favoritem této série jsou určitě Chrudimští, ovšem borci ze Smetanova města nedají svoji kůži lacino, navíc mohou hrát v klidu, postup se čeká spíše od jejich soupeře. Vzhledem ke vzdálenosti se dají čekat zápasy s pěknou diváckou kulisou. Oba dosavadní vzájemné duely skončily vždy těsnou výhroou Chrudimi (4:3 v Litomyšli, 5:3 na domácím ledě).
Tip Regionhokeje: postup Chrudimi 3:0 na zápasy


VS.

Druhá dvojice si zopakuje loňské finálové bitvy. Proti sobě se totiž postaví týmy České Třebové a Světlé nad Sázavou. Zatímco Kohouti před letošní sezonou a vlastně i jejím průběhu postupně posilovali kádr, skláři se musí vypořádat s dílčí obměnou kádru a ukončením kariéry jejich nejproduktivnějšího hráče Žáka. Letos se nevešli mezi šestici nejlepších ve II. části soutěže, na což nebyli v posledních sezonách zvyklí. Do čtvrtfinále tak určitě nejdou jako favorit, nicméně mohou svého soka velmi potrápit. Letos se tedy oba týmy utkali dvakrát – ve Světlé se radovali domácí 4:3 po nájezdech, zápas v Třebové patřil Kohoutům za výhru 3:0.
Tip Regionhokeje: postup České Třebové 3:1 na zápasy


VS.

Třetí dvojici vytvořil třetí tým po II. části – Hlinsko a jeho vyzývatelem bude šestý celek, kterým jsou hokejisté Chocně. Domácí Horses se letos konečně prodrali k čelu tabulky a v play-off si dělají čáku na medailové pozice. Mohou se totiž pyšnit zejména silou v útočné fázi. Naopak Spartaku se letos nedaří tolik jako v uplynulých sezonách. Mužstvo rovněž prochází generační obměnou, i v průběhu sezony tým opustilo několik hráčů, a noví je zatím plnohodnotně nenahradili. Postup by tak byl velkým překvapením. Dosavadní zápasy jasně patřili týmu z Vysočiny – doma dvakrát zvítězil v poměru 8:3, na ledě v Chocni se Hlinsko radovalo z výher 6:3 a 5:3.
Tip Regiohokeje: postup Hlinska 3:0 na zápasy.


VS.

Poslední dvojici tvoří čtvrtý celek z Moravské Třebové, jež vyzve svého souseda z tabulky – pátou Chotěboř. Slovan měl pozvolný vstup do sezony, zatímco Chotěboř od začátku udávala tón a pohybovala se na samém čelu tabulky. Postupem času ale Slovan začal stoupat pořadím, naopak tým z Vysočiny začal pomalu vyklízet pozice. Tato série nemá vyloženého favorita, klidně se může protáhnout na pět duelů. Letošní utkání v Moravské Třebové skončilo dvěma výhrami domácích – 5:3 a 4:1, v Chotěboři se nejprve radovali domácí v prodloužení 5:4, druhý mač patřil Slovanu 2:4.
Tip Regionhokeje: postup Moravské Třebové 3:2 na zápasy.


<Starší | tento článek | Novější>

Napsáno: 3. 2. 2018, 19:15 | Přečteno: 300x | Kategorie: Sezona 2017-18 | Napsal: petr |
comments powered by Disqus
Petr Lukášek | ICQ-250-791-967 | RSS | Všechna práva vyhrazena. Kopírování, rozmnožování, zveřejňování a citace jsou možné pouze s uvedením zdroje, příp. odkazu. | Šlape na miniRS | Styl HKO3 | Počet SQL dotazů: 11 | Admin
comments powered by Disqus