Drama na Hradecku pokračuje, Pardubicko zahájilo nadstavbu

Předposlední letošní kolo se hrálo na třetí adventní neděli. Královéhradecko pokračuje v dramatickém průběhu, odehrané zápasy znamenají opět přesuny v tabulce a souboj o vyhnutí se baráži pokračuje, v nejhorší situaci je nyní Jaroměř. V jižní části kraje hokejisté zahájili nadstavbovou část ve skupinách, výsledky dopadly podle očekávání, pouze Moravská Třebová nečekaně loupila v Chotěboři.

KLM HK, 18. kolo

Kromě zápasu v Jičíně, kde si domácí bez problému poradili s posledním Opočnem, měli všechny zápasy společného jmenovatele a to velké drama a těsné výsledky. V Náchodě sice domácí hráči poprvé otočili vývoj zápasu, když na branku soupeře reagovali hned dvakrát, ale na druhý zvrat již neměli sílu, Třebechovičtí vezou domů cennou výhru, která znamená zvýšení náskoku v tabulce.
Ve svízelné situaci jsou hráči Jaroměře, kteří se již propadli na barážovou příčku. První třetina tomu dnes vůbec neodpovídala, tři puky v síti Hronova dávali domácím naději na body. Od druhé třetiny převzali hosté iniciativu a dokázali vyrovnat. Podruhé do šaten šli veseleji znovu domácí hráči, třetí třetina ale přinesla obrat, když Hronov dvěma góly v poslední desetiminutovce obrátil skóre.
Nová Paka hostila celek z Bydžova, a byli to právě hosté, kteří dvě třetiny měli více ze hry a výsledkem bylo tříbrankové vedení. Závěr zvládla Paka bravurně, čtyři góly znamenaly obrat a nakonec i výhru.

Náchod 3:4 Třebechovice
Třetiny: 2:3, 0:0, 1:1. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:4, 3:4.

Jaroměř 4:5 Hronov
Třetiny: 3:0, 1:3, 0:2. Průběh utkání: 3:0, 3:3, 4:3, 4:5.

Nová Paka 5:4 Nový Bydžov
Třetiny: 0:1, 1:2, 4:1. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 5:4.

Jičín 8:1 Opočno
Třetiny: 2:0, 3:0, 3:1. Průběh utkání: 6:0, 6:1, 8:1.

KLM PU, skupina 1–6, 1. kolo

Úvodní kolo druhé části soutěže přivedlo proti sobě opět týmy Chrudimi a Chocně, tentokrát ale na ledě vedoucího celku. Zápas měli domácí pod kontrolou a v poklidu dokráčeli k výhře.
Nečekanou ztrátu zaznamenali v Chotěboři, kde domácí nestačili na moravskotřebovský Slovan. Druhý tým tabulky sice vymazal dvoubrankové vedení soupeře, hosté se nenechali deprimovat a znovu šli do vedení. Snaha Chotěboře končila v brankovišti Slovanu, což znamenalo bodovou radost pro hosty.
Česká Třebová změřila síly s letos silným Hlinskem a také dnes diváci viděli vyrovnaný souboj. Hlinsko totiž dokázalo vymazat dvougólové vedení domácích, ti přece jen ve třetí třetině strhli výhru a body na svoji stranu.

Chrudim 5:1 Choceň
Třetiny: 3:0, 2:1, 0:0. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1.

Chotěboř 2:4 Moravská Třebová
Třetiny: 0:2, 2:2, 0:0. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:4.

Česká Třebová 5:3 Hlinsko
Třetiny: 3:2, 0:1, 2:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:3, 5:3.

KLM PU, skupina 7–10, 1. kolo

Do Světlé po čtyřech dnech přijela znovu Polička a dnes hodně dlouho sahala po bodech. Po dvou třetinách totiž Spartak vedl o dvě branky, avšak ve třetí třetině nezachytili hosté nápor domácích sklářů a to je stálo výhru.
V Litomyšli se vše důležité odehrálo v první třetině, která určila konečný výsledek zápasu. Zbylý čas si pro sebe vyhradili oba gólmani, jež si ve všech situacích poradili s útočícími hráči.

Světlá n. Sáz. 6:4 Polička
Třetiny: 2:2, 0:2, 4:0. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:4, 6:4.

Litomyšl 4:1 Havlíčkův Brod B
Třetiny: 4:1, 0:0, 0:0. Průběh utkání:3:0, 3:1, 4:1.

Napsáno: 17. 12. 2017, 21:07 | Přečteno: 376x | Kategorie: Sezona 2017-18 | Napsal: petr |