BK Havlíčkův Brod BBK Nová PakaHC Baroni OpočnoHC HlinskoHC ChotěbořHC Chrudim HC JaroměřHC JičínHC Kohouti Česká TřebováHC Ledeč nad SázavouHC LitomyšlHC NáchodHC Slovan Moravská TřebováHC Spartak ChoceňHC Spartak PoličkaHC Světlá nad SázavouHC WIKOW HronovSK TřebechoviceStadion Nový Bydžov

Opočno šokovalo Hronov, Kohouti přetlačili Chotěboř

Poslední listopadové kolo přineslo hodně dramatické a někdy i šokující příběhy. Jeden takový napsali hokejisté Opočna, kteří dokonale zaskočili Hronov na jeho ledě. Nečekali se rovněž vysoké výhry Bydžova a Nové Paky. Na jihu předvedli mohutný obrat hokejisté České Třebové, Moravská poměrně snadno vyprovodila tým z Hlinska.


Článek obsahuje komentářů

KLM HK, 14. kolo

První polovina základní části napsala dnes poslední článek. A bylo hodně zajímavé. V Hronově domácí hráči nejprve dvakrát skórovali, jenže druhou třetinu by asi nejraději vymazali z paměti. Baroni jim totiž nasypali sedm branek, Hronov tak zažil opačnou situaci, neboť v listopadové dohrávce vsítil sedm gólů za třetinu Bydžovu. A i když třetí část byla ve znamení náporu, ztrátu domácí už nedohnali.
Další výhra hostů se zrodila kousek jižněji v Náchodě. Úvod sice patřil domácím, kteří se ujali rychle vedení, pak však přišla šestibranková šňůra Bydžova, což rozhodlo. Snaha domácích o korekci vyšla vniveč, Stadion si tak veze důležité body.
A do třetice vysoká výhra, tu tentokrát spatřila Nová Paka. Domácí se zatím trápí, ale i sok z Jaroměře na tom není o mnoho lépe. Dvě třetiny vyrovnaného hokeje se ve třetí části změnily ve střelecký koncert domácích, hosté si tak domů vezou sedmibrankovou nadílku.
Souboj prvních dvou týmů v tabulce se v Jičíně lámal na začátku třetí třetiny. Po 22 sekundách totiž domácí přidali třetí zásah, a to se ukázalo jako rozhodující. Třebechovice sice snížili, krátce na to však inkasovali znovu a na další korekci již hosté neměli sílu. Jičín tak odskočil svému soupeři na čtyřbodový rozdíl.

Hronov 6:8 Opočno
Třetiny: 2:0, 1:7, 3:1. Průběh utkání: 2:0, 2:6, 3:6, 3:7, 6:7, 6:8.

Náchod 2:8 Nový Bydžov
Třetiny: 1:3, 0:3, 1:2. Průběh utkání: 1:0, 1:6, 2:6, 2:8.

Nová Paka 7:0 Jaroměř
Třetiny: 1:0, 1:0, 5:0. Průběh utkání: 7:0.

Jičín 6:2 Třebechovice
Třetiny: 1:0, 1:0, 4:2. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2, 6:2.


KLM PU, 18. kolo

Magnet kola se hrál v České Třebové. A tam Chotěboř dvě třetiny potvrzovala své postavení a po dvou třetinách měla k dispozici dvoubrankový náskok. Ovšem třetí část přinesla velký obrat. Kohouti se nadechli k náporu a výsledkem byly čtyři puky v síti hostů. Body tak zůstaly na domácím ledě.
Další tým z čela tabulky měl dnes jednoduchou pozici na ledě poslední Ledče. Hned v první části se hosté uklidnili pěti góly a zbytek se již v poklidu dohrál. Domácí si připsali další inkasovanou dvanáctku na své konto.
Veledůležitý souboj o šestou příčku se hrál v Chocni. Domácí Spartak přivítal skláře ze Světlé, hrálo se tak rovnou o šest bodů. Zápas sliboval drama, nicméně Spartak zaskočil soupeře třemi góly v první třetině. Hosté se dlouho nemohli prosadit, čestný úspěch si připsali až ve třetí části, jejich branka již ale nic neřešila.
Polička změřila síly s hokejisty nedaleké Litomyšle a v tomto derby každý chvilku tahá pilku. Do vedení jdou hosté, načež domácí ve druhé části vývoj otáčí, aby ve třetí části si vedení vzali zpět hosté. Snaha domácích o vyrovnání se nedaří, body si tak odváží hosté.
Těžký zápas očekávali fanoušci v Moravské Třebové. Hlinsko totiž v posledním kole vyřídilo českotřebovské Kohouty a dělalo si určitě zálusk na další body. Utkání bylo ale plně v režii Slovanu, který hrál ve velké pohodě, předvedl koncentrovaný výkon a Hlinsko se prosadilo až za stavu 0:10.

Česká Třebová 6:4 Chotěboř
Třetiny: 0:1, 2:3, 4:0. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 6:4.

Ledeč n. Sáz. 1:12 Chrudim
Třetiny: 0:5, 1:2, 0:5. Průběh utkání: 0:7, 1:7, 1:12.

Choceň 6:1 Světlá n. Sáz.
Třetiny: 3:0, 2:0, 1:1. Průběh utkání: 6:0, 6:1.

Polička 3:4 Litomyšl
Třetiny: 0:1, 3:0, 0:3. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:4.

Moravská Třebová 10:3 Hlinsko
Třetiny: 3:0, 4:0, 3:3. Průběh utkání: 10:0, 10:3.


<Starší | tento článek | Novější>

Napsáno: 29. 11. 2017, 21:21 | Přečteno: 530x | Kategorie: Sezona 2017-18 | Napsal: petr |
comments powered by Disqus
Petr Lukášek | ICQ-250-791-967 | RSS | Všechna práva vyhrazena. Kopírování, rozmnožování, zveřejňování a citace jsou možné pouze s uvedením zdroje, příp. odkazu. | Šlape na miniRS | Styl HKO3 | Počet SQL dotazů: 11 | Admin
comments powered by Disqus