První listopadová neděle patřila hostujícím celkům

Obě krajské soutěže pokračují rychlým tempem, dnes se hrálo další kolo. Neděle ale dnes nepřinesla radost domácím celkům, z devíti duelů se radovali pouze z jediného bodu, zbytek si odváží hostující týmy. Na Hradecku nečekaně zaznamenal ztrátu tým z Jičína. Na Pardubicku hokejisté dohráli první polovinu základní části, vedení si upevnili týmy Chrudimi a Chotěboře.

KLM HK, 9. kolo

První letošní zápas na svém stadionu čekal na hokejisty Hronova. Na rekonstruovaném stánku je čekalo derby proti Náchodu. Po bezbrankovém úvodu domácí nezachytili nástup hostí, kteří si postupně vybudovali dostatečný náskok. Závěrečná část pouze potvrdila jejich výhru.
Další derby se hrálo v Bydžově. Tam domácí Stadion dvě třetiny sahal po výhře, jenže v poslední části přišel nečekaný mat ze strany Třebechovic. Nejprve totiž srovnali a 8 sekund před třetí sirénou překonali domácího gólmana potřetí. Na to již Bydžov nestačil odpovědět.
A do třetice derby – tentokrát souboj Jičína s Novou Pakou. Až do poloviny zápasu to vypadalo na jasnou záležitost domácích. Ti dokázali třikrát překonat gólmana hostí, zatímco Paka měla vychýlenou mušku. Novopačtí se ale nenechali rozhodit nepříznivým vývojem a ve 44. minutě bylo vyrovnáno. Zápas nerozhodlo ani nastavení, nájezdy zvládli lépe hosté.
V posledním zápase diváci v Opočně čekali na gól až do třetí třetiny. Nakonec jich v této části padlo pět, výhru si však odváží Jaroměř. Baroni dvoubrankové manko nestačili vymazat, stačili pouze korigovat.

Hronov 1:6 Náchod
Třetiny: 0:0, 1:4, 0:2. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:6.

Nový Bydžov 2:3 Třebechovice
Třetiny: 1:0, 1:1, 0:2. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3.

Opočno 2:3 Jaroměř
Třetiny: 0:0, 0:0, 2:3. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3.

Jičín 3:4sn Nová Paka
Třetiny: 1:0, 2:2, 0:1 – 0:0, 0:1. Průběh utkání: 3:0, 3:3 – 3:4.

KLM PU, 11. kolo

Vedoucí Chrudim se po páteční dohrávce představila znovu na ledě soupeře. Tentokrát cestovala do nedaleké Litomyšle. Dvě třetiny měli hosté vývoj pod kontrolou, v závěru se domácí vzchopili k náporu a výsledkem byly dvě branky v síti lídra. To však bylo ze strany domácích vše, výhru hosté uhájili.
Kousek vedle v Chocni chtěli domácí zapomenout na trápení z posledních zápasů. A dvě třetiny se jim to relativně dařilo, dvakrát byli ve vedení, ovšem pouze jednobrankovým. Hlinsko se nadechlo až ve třetí třetině, kdy nejprve proměnilo trestné střílení a za 56 sekund ve vlastním oslabení přidalo čtvrtý zásah. Spartak se již nevzpamatoval a hosté pečetili pátým úspěchem.
Zbylé tři duely měli daleko jednoznačnější průběh. V Havlíčkově Brodě, Ledči a Poličce se sice domácí snažili, hosté nenechali nikoho na pochybách a vezou si domů vysoké výhry.

Havlíčkův Brod B 2:7 Moravská Třebová
Třetiny: 1:3, 0:1, 1:3. Průběh utkání: 1:0, 1:7, 2:7.

Ledeč n. Sáz. 2:12 Chotěboř
Třetiny: 2:3, 0:6, 0:3. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:12.

Choceň 2:5 Hlinsko
Třetiny: 1:1, 1:1, 0:3. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:5.

Litomyšl 3:4 Chrudim
Třetiny: 0:2, 1:1, 2:1. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 3:4.

Polička 2:6 Světlá n. Sáz.
Třetiny: 1:2, 0:4, 1:0. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:6, 2:6.

Napsáno: 5. 11. 2017, 20:42 | Přečteno: 312x | Kategorie: Sezona 2017-18 | Napsal: petr |