BK Havlíčkův Brod BBK Nová PakaHC Baroni OpočnoHC HlinskoHC ChotěbořHC Chrudim HC JaroměřHC JičínHC Kohouti Česká TřebováHC Ledeč nad SázavouHC LitomyšlHC NáchodHC Slovan Moravská TřebováHC Spartak ChoceňHC Spartak PoličkaHC Světlá nad SázavouHC WIKOW HronovSK TřebechoviceStadion Nový Bydžov

Středeční kolo patřilo hostům, první ztráta Chotěboře

Pětice zápasů byla na programu pardubické části KLM. V nich se lépe dařilo hostujícím týmům, jež ovládli tři duely, navíc Moravská Třebová veze bod z ledu vedoucí Chotěboře. Pro ni to byla první ztráta v sezoně. Výhru slaví ještě v Chrudimi, která vyprovodila sousedy z Hlinska.


Článek obsahuje komentářů

KLM PU, 8. kolo

Zatím stoprocentní tým z Chotěboře přivítal na svém stadionu soupeře z pomezí Čech a Moravy. Domácí věřili v další výhru, ovšem hosté se ukázali jako zdatný protivník. Sice v zápase vedli pouze jednou a jinak stále dotahovali, nedovolili však domácím odskočit do většího náskoku. Zápas tak skončil nerozhodně, prodloužení trvalo pouhých 54 sekund a Chotěboř se radovala z prémiového bodu. I tak ale ztratila první bod v soutěži.
Nejvíce diváků z dnešního programu přilákal souboj v Chocni, kam k derby přilétli Kohouti z nedaleké České Třebové. 813 diváků sledovalo lepší nástup hostí, kteří se záhy ujali vedení, domácí v první části dokázali snížit. Jenže od druhé třetiny převzali naplno taktovku hosté a výsledkem byly tři branky v síti domácích. A protože i třetí třetina zachytila Kohouty při střelecké chuti, mohli s fanoušky po závěrečném klaksonu oslavit vysokou výhru.
Derby se hrálo také v Chrudimi, tam měli ale domácí příznivci mnohem více důvodů k radosti. Jejich miláčci totiž zlikvidovali odpor Hlinska hned v první třetině, kdy se trefili celkem čtyřikrát a to určilo ráz duelu. Hostům se nedařilo zhola nic a puky v jejich brance přibývaly. Nakonec si Hlinsko odváží jedenáctibrankový příděl.
Na lepší léta zatím jen vzpomínají hokejisté ze Světlé. Ti se dnes představili na ledě Litomyšle, která také není v pozici, že by mohla rozdávat body. Dvě třetiny vyrovnaného zápasu rozhodla branka do šatny před druhou přestávkou, kterou se skláři ujali vedení. Ve třetí části ustáli snahu domácích o vyrovnání, naopak sami přidali tři zásahy a vezou si tak domů cenné body.
Tabulkou pomalu stoupají i hokejisté brodské rezervy. Jejich soupeř na ně dnes čekal v Poličce. Také zde byl úvod vyrovnaný, a rozuzlení přišlo ve druhé části hry. Hosté dokázali proměnit na rozdíl od domácích své šance a i když Spartak ve zbytku zápasu dotahoval, tak vyrovnání již nepřišlo. Polička tak zůstává s Ledčí u dna tabulky, Brod poskočil už na osmou příčku.

Chotěboř 5:4pp Moravská Třebová
Třetiny: 1:1, 2:2, 1:1 – 1:0. Průběh zápasu: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4 – 5:4.

Choceň 2:8 Česká Třebová
Třetiny: 1:2, 0:3, 1:3. Průběh zápasu: 0:2, 1:2, 1:8, 2:8.

Chrudim 11:1 Hlinsko
Třetiny: 4:0, 3:0, 4:1. Průběh utkání: 7:0, 7:1, 11:1.

Litomyšl 2:5 Světlá n. Sáz.
Třetiny: 0:0, 1:2, 1:3. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:5.

Polička 3:4 Havlíčkův Brod B
Třetiny: 1:1, 1:3, 1:0. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4.


<Starší | tento článek | Novější>

Napsáno: 25. 10. 2017, 21:22 | Přečteno: 451x | Kategorie: Sezona 2017-18 | Napsal: petr |
comments powered by Disqus
Petr Lukášek | ICQ-250-791-967 | RSS | Všechna práva vyhrazena. Kopírování, rozmnožování, zveřejňování a citace jsou možné pouze s uvedením zdroje, příp. odkazu. | Šlape na miniRS | Styl HKO3 | Počet SQL dotazů: 11 | Admin
comments powered by Disqus