Čtvrté kolo pardubické KLM

Středeční program se smrskl na pět zápasů, hrálo se totiž pouze na Pardubicku, Hradecko má volný den. Všechny duely nabídly poměrně zajímavou podívanou, a o dramata nebyla nouze. Šlágr kola se hrál v České Třebové, kam přijela také Třebová, ale Moravská. Na čelo se po dnešku prodrala Chrudim, bez bodů zůstavá Litomyšl a rezerva Havl. Brodu.

KLM PU, 4. kolo

První body si v letošní sezoně připsali hokejisté Ledče, kteří doma přetlačili hosty z Litomyšle. Celek z Vysočiny sice vedl již o tři branky, ovšem v polovině třetí třetiny byl stav vyrovnaný 5:5, závěr ale přecejen zvládli lépe domácí. Litomyšl si tak první body musí počkat minimálně do neděle.
Společnost na chvostu tabulky dělá Litomyšli tým z Havlíčkova Brodu. Ti dnes změřili síly s týmem Chocně. Dvě třetiny vyrovnaný zápas se lámal ve třetí části, kdy hosté zpřesnili koncovku a výsledkem je import tří bodů do Chocně.
Derby se hrálo v Hlinsku, kde se představil tým z nedaleké Poličky. V přípravném období tady Polička nečekaně zvítězila a tak si dnes domácí museli dávat velký pozor. Vyrovnané duel se rozhodoval v úvodní třetině, kdy domácí vsítili dvě branky a čekání na další zásah trvalo až do závěru zápasu. Hlinsko vedení udrželo a vyhřívá se v popředí tabulky.
Napínavý zápas sliboval duel v Chrudimi. Soupeřem domácích byl tým ze Světlé, a ten to také dvě třetiny dokazoval. Orlice se dlouho nemohli prosadit a hosté drželi vedení. Jenže stačilo 224 sekund v úvodu třetí dvacetiminutovky a rázem bylo vše jinak. Čtyři branky v síti Světlé znamenaly obrat, na který hosté již nenašli odpověď.
Šlágr kola mezi oběma družstvy z Třebové se hrál tentokrát v České Třebové. Domácí šli po 132 sekundách do vedení, to však v polovině první třetiny hosté smazali a začalo se od začátku. Pak začali kralovat oba gólmani, u kterých končilo snažení hráčů v poli. Branku diváci viděli až ve 46., ke smutku domácího publika se radovali hokejisté Slovanu. Kohouti sice zakrátko vyrovnali, nerozhodný stav byl trval pouze 51 sekund a hosté šli znovu do vedení. Na to již domácí neodpověděli a tak se z bodů raduje hostující Slovan.

Ledeč n. Sáz. 7:6 Litomyšl
Třetiny: 2:1, 2:2, 3:3. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:4, 5:4, 5:5, 7:5, 7:6.

Havlíčkův Brod B 2:5 Choceň
Třetiny: 1:1, 1:1, 0:3. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:5.

Hlinsko 3:1 Polička
Třetiny: 2:0, 0:0, 1:1. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.

Chrudim 6:4 Světlá n. Sáz.
Třetiny: 0:2, 2:1, 4:1. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 6:3, 6:4.

Česká Třebová 2:4 Moravská Třebová
Třetiny: 1:1, 0:0, 1:3. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:4.

Napsáno: 11. 10. 2017, 21:14 | Přečteno: 409x | Kategorie: Sezona 2017-18 | Napsal: petr |