BK Havlíčkův Brod BBK Nová PakaHC Baroni OpočnoHC HlinskoHC ChotěbořHC Chrudim HC JaroměřHC JičínHC Kohouti Česká TřebováHC Ledeč nad SázavouHC LitomyšlHC NáchodHC Slovan Moravská TřebováHC Spartak ChoceňHC Spartak PoličkaHC Světlá nad SázavouHC WIKOW HronovSK TřebechoviceStadion Nový Bydžov

Čtvrté kolo pardubické KLM

Středeční program se smrskl na pět zápasů, hrálo se totiž pouze na Pardubicku, Hradecko má volný den. Všechny duely nabídly poměrně zajímavou podívanou, a o dramata nebyla nouze. Šlágr kola se hrál v České Třebové, kam přijela také Třebová, ale Moravská. Na čelo se po dnešku prodrala Chrudim, bez bodů zůstavá Litomyšl a rezerva Havl. Brodu.


Článek obsahuje komentářů

KLM PU, 4. kolo

První body si v letošní sezoně připsali hokejisté Ledče, kteří doma přetlačili hosty z Litomyšle. Celek z Vysočiny sice vedl již o tři branky, ovšem v polovině třetí třetiny byl stav vyrovnaný 5:5, závěr ale přecejen zvládli lépe domácí. Litomyšl si tak první body musí počkat minimálně do neděle.
Společnost na chvostu tabulky dělá Litomyšli tým z Havlíčkova Brodu. Ti dnes změřili síly s týmem Chocně. Dvě třetiny vyrovnaný zápas se lámal ve třetí části, kdy hosté zpřesnili koncovku a výsledkem je import tří bodů do Chocně.
Derby se hrálo v Hlinsku, kde se představil tým z nedaleké Poličky. V přípravném období tady Polička nečekaně zvítězila a tak si dnes domácí museli dávat velký pozor. Vyrovnané duel se rozhodoval v úvodní třetině, kdy domácí vsítili dvě branky a čekání na další zásah trvalo až do závěru zápasu. Hlinsko vedení udrželo a vyhřívá se v popředí tabulky.
Napínavý zápas sliboval duel v Chrudimi. Soupeřem domácích byl tým ze Světlé, a ten to také dvě třetiny dokazoval. Orlice se dlouho nemohli prosadit a hosté drželi vedení. Jenže stačilo 224 sekund v úvodu třetí dvacetiminutovky a rázem bylo vše jinak. Čtyři branky v síti Světlé znamenaly obrat, na který hosté již nenašli odpověď.
Šlágr kola mezi oběma družstvy z Třebové se hrál tentokrát v České Třebové. Domácí šli po 132 sekundách do vedení, to však v polovině první třetiny hosté smazali a začalo se od začátku. Pak začali kralovat oba gólmani, u kterých končilo snažení hráčů v poli. Branku diváci viděli až ve 46., ke smutku domácího publika se radovali hokejisté Slovanu. Kohouti sice zakrátko vyrovnali, nerozhodný stav byl trval pouze 51 sekund a hosté šli znovu do vedení. Na to již domácí neodpověděli a tak se z bodů raduje hostující Slovan.

Ledeč n. Sáz. 7:6 Litomyšl
Třetiny: 2:1, 2:2, 3:3. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:4, 5:4, 5:5, 7:5, 7:6.

Havlíčkův Brod B 2:5 Choceň
Třetiny: 1:1, 1:1, 0:3. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:5.

Hlinsko 3:1 Polička
Třetiny: 2:0, 0:0, 1:1. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.

Chrudim 6:4 Světlá n. Sáz.
Třetiny: 0:2, 2:1, 4:1. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 6:3, 6:4.

Česká Třebová 2:4 Moravská Třebová
Třetiny: 1:1, 0:0, 1:3. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:4.


<Starší | tento článek | Novější>

Napsáno: 11. 10. 2017, 21:14 | Přečteno: 611x | Kategorie: Sezona 2017-18 | Napsal: petr |
comments powered by Disqus
Petr Lukášek | ICQ-250-791-967 | RSS | Všechna práva vyhrazena. Kopírování, rozmnožování, zveřejňování a citace jsou možné pouze s uvedením zdroje, příp. odkazu. | Šlape na miniRS | Styl HKO3 | Počet SQL dotazů: 11 | Admin
comments powered by Disqus