Třetí kolo soutěže mělo o zápas méně

Zhurta odstartovala krajská liga. Dnes se hrálo již třetí kolo, ovšem na jeden stadion šli diváci marně. Do České Třebové nedorazili hráči z Ledče z důvodu nedostatečného počtu hráčů. Výsledkově se dařilo domácím celkům, hosté si totiž připsali pouze jednu výhru. Na čele se zatím bez ztráty bodu drží týmy z Jičína a Chotěboře.

KLM HK, 3. kolo

Vedoucí Jičín přívítal na svém ledě loňského finalistu z Náchoda. Po vcelku vyrovnané úvodní třetině domácí šlápli do pedálů, a zejména díky dvěma brankám na začátku druhé části rozhodl o další výhře a upevnění svého postavení.
Na záda Jičínu dýchají překvapivě borci z Nového Bydžova. Ti měli za soupeře favorizovanou Jaroměř. Stejně jako v předešlém utkání se rozhodovalo ve druhé třetině, v Bydžově se domácí radovali hned pětkrát. To jim dalo do poslední části klid na hokejky.
Baroni z Opočna zatím na první zisk čekají a čekat budou až do dalšího kola. Souboj s Novou Pakou byl reprízou jarních barážových bojů, hosté však neponechali nic náhodě a již první třetina jim přinesla tříbrankový náskok. Po polovině zápasu domácí snížili na rozdíl branky, ale to bylo z jejich strany vše.
Nejvyrovnanější duel viděly Třebechovice. Tam se představil celek Hronova, který začátek soutěže musí odehrát díky rekonstrukci vlastního stánku na ledě soupeřů. Oba týmy si shodně v každé části připsali po jedné brance, v nastavení rozhodli o prémiovém bodu domácí.

Jičín 6:1 Náchod
Třetiny: 1:0, 4:1, 1:0. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 6:1.

Opočno 3:4 Nová Paka
Třetiny: 1:4, 2:0, 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 3:4.

Nový Bydžov 7:2 Jaroměř
Třetiny: 0:0, 5:1, 2:1. Průběh utkání: 0:1, 7:1, 7:2.

Třebechovice 4:3pp Hronov
Třetiny: 1:1, 1:1, 1:1 – 1:0. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3, 3:3 – 4:3.

KLM PU, 3. kolo

Třetí dějství na Pardubicku mělo pouze čtyři zápasy. Ten pátý nebyl odehrán, hokejisté Ledče do České Třebové k zápasu nepřijeli.
Na pomezí Čech a Moravy dorazili hokejisté Světlé n. Sázavou. V samotném utkání měli domácí hráči čtyřikrát jednobrankový náskok, skláři ale pokaždé srovnali krok. Když se všichni pomalu chystali na prodloužení, 3 sekundy před koncem se Slovan radoval popáté. Hosté se tak domů vrací s prázdnou.
Vedoucí tým z Chotěboře hostil zálohu z nedalekého Brodu. Jenže dlouho nemohli domácí najít klíč k hostující brance a ještě v 54. minutě měli hosté dvougólový náskok. Pak ale předvedla Chotěboř ukázkový obrat a za 112 sekund už byla ve vedení. Opaření hosté již neodpověděli, domácí si tak upevnili postavení na čele tabulky.
Také v derby zápase v Chocni to sice nejprve vypadalo lépe pro domácí, jenže úvod poslední třetiny patřil hostům z Litomyšle, kteří se v 45. ujali vedení. Spartak se snažil o obrat, a k radosti domácích příznivců se tak v polovině třetí třetiny během 100 sekund otočili domácí kormidlo ve svůj prospěch.
Poslední představení obstarali hokejisté Chrudimi a Poličky. Hosté zdaleka nenavázali na výkon z domácího zápasu s Morav. Třebovou a toho Chrudim bezezbytku využila. Hned v první třetině se třikrát radovali a střelecká chuť jim vydržela až do závěru.

Moravská Třebová 5:4 Světlá n. Sáz.
Třetiny: 1:0, 2:2, 2:2. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4.

Chotěboř 4:3 Havlíčkův Brod B
Třetiny: 0:1, 1:2, 3:0. Průběh utkání: 0:3, 4:3.

Choceň 6:4 Litomyšl
Třetiny: 2:1, 1:2, 3:1. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:4, 6:4.

Chrudim 9:1 Polička
Třetiny: 3:0, 3:0, 3:1. Průběh utkání: 8:0, 8:1, 9:1.

Česká Třebová vs. Ledeč n. Sáz. nehráno
Zápas nebyl odehrán, hosté z Ledče oznámili, že se k zápasu nedostaví z důvodu nedostatečného počtu hráčů. O osudu duelu tak rozhodne STK.

Napsáno: 8. 10. 2017, 20:27 | Přečteno: 434x | Kategorie: Sezona 2017-18 | Napsal: petr |