BK Havlíčkův Brod BBK Nová PakaHC Baroni OpočnoHC HlinskoHC ChotěbořHC Chrudim HC JaroměřHC JičínHC Kohouti Česká TřebováHC Ledeč nad SázavouHC LitomyšlHC NáchodHC Slovan Moravská TřebováHC Spartak ChoceňHC Spartak PoličkaHC Světlá nad SázavouHC WIKOW HronovSK TřebechoviceStadion Nový Bydžov

Červencové dění v krajském hokeji

První prázdninový měsíc je za námi a my se v krátkosti podíváme na události, jež jsme zaznamenali v průběhu tohoto měsíce.


Článek obsahuje komentářů

Přípravný turnaj – Pohár Českého ráje
V prvním ročníku přípravného turnaje se představí dva zástupci z královéhradecké KLM a za soupeře budou mít dva týmy z Liberecka. Nová Paka, Jičín, Lomnice a Turnov totiž sehrají první ročník turnaje o Pohár Českého ráje. Novopačtí se na novou sezonu poctivě připravují a v sezoně budou mít jediný cíl – napravit loňskou nevydařenou sezonu.

Hronov tíží komplikace s rekonstrukcí ZS, má i nového trenéra
Hokejisté Hronova musí řešit před startem sezony komplikace s rekonstrukcí stadionu. Původní záměr – odsunout rekonstrukci na příští rok – se majiteli stadionu, jímž je město Hronov, nezdařil a tak až do začátku listopadu musí hokejisté vzít zavděk působení mimo Hronov. Nejpravděpodobnější je přesun do Náchoda, podle zatím nepotvrzených informací se zvažuje i stadion v Novém Městě. Co se týká změn v kádru, osa by měla zůstat pro příští sezonu stejná, tým by mělo doplnit několik mladých hráčů. Jistotou již je nový trenér, jímž se stal hradecký Pavel Naar, jež u kormidla vystřídá Pavla Biegla.

Také Jičín začíná přípravu, hlásí změny v kádru
Po úspěšné baráži se naplno rozebíhá i příprava hokejistů Jičína na novou sezonu. Na úvod zpestří toto období i oblíbené fotbálky, koncem srpna plánují Jičínští naskočit na led. Co se týká změn v týmu, těch bude pravděpodobně hodně – zatím známe pouze stránku odchodů, příchody budou známy zřejmě až v září. A koho tedy již v jičínském dresu neuvidíme: Arlt a Vondráček míří do Frýdlantu, Kysela do Mladé Boleslavi, Borovec a Sedmík jsou na zkoušce ve vyšších soutěžích a Najman, Soukup, Boček, Abel R., Hloušek a Mizera se neobjeví díky pracovnímu vytížení. Přátelské zápasy obstará Pohár Českého ráje, a také souboje s Mělníkem a Českou Lípou.

Českou Třebovou čeká pátá sezona v KLM
Hokejisté České Třebové zahájí koncem srpna přípravu na ledě před svoji pátou sezonou v KLM Pardubicka. Po loňské stříbrné příčce budou Kohouti určitě i letos usilovat o zisk krajského titulu. Co se týká hráčských změn, na odchodu je obránce Fink, činnost ukončili Vondráček a Tomáš Zadina. Nejasno je kolem působení Patrika Stehna. Z příchodů zaujme příchod útočníků Šejby a Křečana, v brankovišti se nově objeví gólman Peška ze Žďáru n. S. Další jména jsou v jednání. Přátelské zápasy obstarají duely poháru Metuje, a také souboje s Uničovem a Chrudimí.

PŘEHLED PŘÁTELSKÝCH UTKÁNÍ
V pravém sloupci nyní naleznete stejně jako v uplynulých letech kalendář přípravných zápasů. Pokud najedete myší na zvýrazněný den, ve vyskakovacím tooltipu se Vám zobrazí program zápasů tohoto dne. Souhrn ještě není v tuto chvíli kompletní, zápasy budou postupně přibývat..


<Starší | tento článek | Novější>

Napsáno: 13. 8. 2017, 20:20 | Přečteno: 944x | Kategorie: Sezona 2017-18 | Napsal: petr |
comments powered by Disqus
Petr Lukášek | ICQ-250-791-967 | RSS | Všechna práva vyhrazena. Kopírování, rozmnožování, zveřejňování a citace jsou možné pouze s uvedením zdroje, příp. odkazu. | Šlape na miniRS | Styl HKO3 | Počet SQL dotazů: 11 | Admin
comments powered by Disqus