Dvůr ve finále vyzvou Letňany

Na apríla skončila hokejová kvalifikace o II. ligu souboje v skupinách a v itineráři zbývá zaplnit pouze dvě kolonky - a sice výsledky finálového dvojzápasu. Ten je na programu příští středu a sobotu. Ve tomto klání změří síly vítězové skupin - Dvůr Králové a Letci Letňany.

Skupina A – 6. kolo

Ve skupině A bylo vše jasné již od této středy a tak byl dnešní zápas pro hokejisty Dvora pouze přípravou na finálové souboje. Ovšem hráči k tomu v úvodu přistoupili zodpovědně a tak hned úvodní třetina přinesla pět branek v lounské síti. Hosté se osmělili až ve druhé třetině, kdy snížili na třígólový rozdíl, z jejich strany to bylo pro dnešek vše. Třetí třetina přinesla radost pouze na domácí hokejky, diváci si mohli zakřičet „deset, deset“.

Dvůr Králové n. Lab. – Louny 10:2
Třetiny: 5:0, 2:2, 3:0. Průběh utkání: 5:0, 5:2, 10:2.

POŘADÍ:
1. Dvůr Králové n. Lab. 4/11 (24:10)
, 2. Mělník 4/6 (19:15), 3. Louny 4/1 (12:30)

Skupina B – 6. kolo

Poslední zápas svedl proti sobě beznadějně poslední tým Chebu a hokejisty z Letňan, jimž jakákoli výhra zaručovala finálovou účast díky lepším vzájemným zápasům s Českým Krumlovem. Zápas sice lépe začali domácí hráči, Letci hned v první část udeřili šestkrát a dali domácím jasně na vědomí, podle jakých not se bude hrát. Zbytek zápasu se již nesl v poklidném duchu, hosté v poklidu dokráčeli k vítězství a postupu do finále.

Cheb – Letňany 4:7
Třetiny: 2:6, 1:0, 1:1. Průběh utkání: 1:0, 1:5, 2:5,, 2:6, 4:6, 4:7.

POŘADÍ:
1. Letňany 4/9 (32:15)
, 2. Český Krumlov 4/9 (31:22), 3. Cheb 4/0 (14:40).

PROGRAM FINÁLE
Dvůr Králové n. Lab. – Letňany, St 5. 4. 2017, 18:00
Letňany – Dvůr Králové n. Lab., So 8. 4. 2017, 20:15

Napsáno: 1. 4. 2017, 19:41 | Přečteno: 705x | Kategorie: Kvalifikace 2016-17 | Napsal: petr |