Dvůr vítězem skupiny A

Hokejová kvalifikace spěje ke svému závěru. Dnes se hrálo již předposlední kolo, celé dění se završí posledním víkendovým kolem. Ve skupině A se hrál rozhodující duel v Mělníku, kam přijeli hokejisté Dvora s jediným cílem - neprohrát a vybojovat si tak účast ve finále. Druhý zápas byl na programu v Českém Krumlově, kam přijeli hráči z Chebu.

Skupina A – 5. kolo

Zápas, který měl určit vítěze této skupiny, viděl stadion v Mělníku. Lepší start měli hosté, kteří se ujali vedení, ovšem na tento úspěch dokázali domácí odpovědět. Do první sirény se však hosté ještě dvakrát radovali a to se v dalším průběhu ukázalo jako stěžejní. Druhá třetina přinesla pouze jednu branku a to opět do sítě domácího týmu, který sice zkraje poslední třetiny snížil, jejich další příležitosti ale skončili u gólmana hostí. Dvůr ještě dvakrát dopravil puk do sítě a domácí ani po delší přestávce, způsobené výpadkem elektřiny, neměli síly k obratu. Hosté opanovali skupinu A a postupují do finálového dvojzápasu.

Mělník – Dvůr Králové n. Lab. 2:6
Třetiny: 1:3, 0:1, 1:2. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 2:4, 2:6.

POŘADÍ:
1. Dvůr Králové n. Lab. 3/8 (14:8)
, 2. Mělník 4/6 (19:15), 3. Louny 3/1 (10:20).

Skupina B – 5. kolo

Druhý dnešní duel se hrál v Českém Krumlově, ktam přijel beznadějně poslední tým z Chebu. V bezstarostném zápase viděli diváci osmnáct branek, Západočeši i ve třetím duelu kvalifikace inkasovali více než deset branek. Domácí Slavoj se sice vyhoupl do čela skupiny, musí ovšem čekat na závěrečný zápas Letňan, které jedou v sobotu právě na led do Chebu.

Český Krumlov – Cheb 11:7
Třetiny: 1:2, 5:2, 5:3. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 5:2, 5:4, 9:4, 9:5, 10:5, 10:6, 11:6, 11:7.

POŘADÍ:
1. Český Krumlov 4/9 (31:22)
, 2. Letňany 3/6 (25:11), 3. Cheb 3/0 (10:33).

Napsáno: 29. 3. 2017, 21:49 | Přečteno: 951x | Kategorie: Kvalifikace 2016-17 | Napsal: petr |