4. kolo kvalifikace

Již počtvrté zkřížili hokejky týmy v kvalifikaci o II. ligu. Na programu byly dva duely, které mohly hodně napovědět o dalším vývoji. Skupina A viděla souboj Mělníku s Louny, ve skupině B se v přímém duelu střetly Letňany s Českým Krumlovem.

SKUPINA A – 4. kolo

První zápas v Lounech byl po dvě třetiny vyrovnaný a až v poslední části strhli Mělničtí výhru na svoji stranu. Dnes byl duel poměrně odlišný, domácí si v průběhu zápasu vypracovali dostatečný náskok, a nedovolili hostům výsledek korigovat. Díky výhře se tak zatím Mělník posunul do čela tabulky, ovšem rozhodující duel se odehraje až ve středu, kdy k soutoku Labe s Vltavou přijede tým ze Dvora Králové.

Mělník – Louny 6:2
Třetiny: 1:1, 4:0, 1:1. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 6:1, 6:2.

POŘADÍ:
1. Mělník 3/6 (17:9)
, 2. Dvůr Králové n. Lab. 2/5 (8:6), 3. Louny 3/1 (10:20).

SKUPINA B – 4. kolo

Souboj Letňan s Českým Krumlovem přinesl brankovou přestřelku. Vše odstartovala první třetina, ve které si domácí vybudovali tříbrankový náskok. Ve druhé části se hosté vzpamatovali, a snížili na rozdíl dvou branek. Třetí část slibovala drama, Krumlov ovšem své šance neproměnil a domácí Letci třemi góly stvrdili důležitou výhru. Díky ní totiž mají lepší vzájemnou bilanci s Krumlovem (první zápas vyhrál Krumlov 5:4), na oba celky čeká již jen duel s outsiderem z Chebu. Pokud vše dopadne podle předpokladů, stane se pražský tým vítězem této skupiny.

Letňany – Český Krumlov 9:5
Třetiny: 4:1, 2:3, 3:1. Průběh utkání:

POŘADÍ:
1. Letňany 3/6 (25:11)
, 2. Český Krumlov 3/6 (20:15), 3. Cheb 2/0 (3:22).

Napsáno: 25. 3. 2017, 21:18 | Přečteno: 829x | Kategorie: Kvalifikace 2016-17 | Napsal: petr |