Další dějství druholigové kvalifikace

Hokejová kvalifikace o II. ligu měla dnes na programu třetí hrací den. Skupina A svedla proti sobě vítěze Ústecka a naší krajské ligy, zápas se nakonec lámal až v prodloužení. Naopak ve skupině B bylo utkání jednoznačnou záležitostí vítěze Pražského přeboru, hokejisté Chebu inkasovali další dvouciferný příděl.

SKUPINA A – 3. kolo

Souboj Loun a Dvora Králové přinesl zajímavý a vyrovnaný hokej. Ozdobou zápasu byli oba gólmani, a sice se hosté tlačili do zakončení, museli si dávat neustále pozor na nebezpečné brejky domácího týmu. Oba celky se střídali ve vedení, a základní hrací doba nakonec rozhodnutí nepřinesla. Výhru pro hostující Dvůr nakonec vystřelil kanonýr Luštinec, v polovině jsou tak zástupci našeho kraje na první příčce tabulky.

Louny – Dvůr Králové n. Lab. 4:5pp
Třetiny: 1:1, 2:1, 1:2 – 0:1. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:4, 4:4 – 4:5.

POŘADÍ:
1. Dvůr Králové n. Lab. 2/5 (8:6)
, 2. Mělník 2/3 (11:7), 3. Louny 2/1 (8:14).

SKUPINA B – 3. kolo

Souboj v Letňanech byl rozhodnutý za 8 minut. Za tuto dobu domácí Letci čtyřikrát pokořili hostujícího gólmana a tím určili ráz celého duelu. Ve druhé časti se ke slovu dostali také hosté z Chebu, ovšem poslední třetina opět přinesla střelecké představení domácího týmu, který se radoval hned sedmkrát. I podruhé tak Chebští odchází z ledu s dvoucifernou prohrou.

Letňany – Cheb 12:1
Třetiny: 5:0, 0:1, 7:0. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 12:1.

POŘADÍ:
1. Český Krumlov 2/6 (15:6)
, 2. Letňany 2/3 (16:6), 3. Cheb 2/0 (3:22).

Napsáno: 22. 3. 2017, 21:45 | Přečteno: 673x | Kategorie: Kvalifikace 2016-17 | Napsal: petr |