Druhým kolem pokračovala hokejová kvalifikace

Včera byl v hokejové kvalifikaci o II. ligu na programu druhý hrací den, do kterého poprvé zasáhl i vítěz naší krajské ligy ze Dvora. Soupeřem mu byl středočeský přeborník z Mělníka. Ve druhém zápase se znovu radoval tým z Českého Krumlova, který deklasoval Cheb.

SKUPINA A – 2. kolo

Souboj ve Dvoře přilákal na sedm stovek diváků. Na ledě se ale rychleji rozkoukali hosté, kteří šli ve 13. minutě do vedení. Teprve potom se domácí mohli radovat, a to hned dvakrát (podruhé při vlastním oslabení) a tak poprvé do šaten odcházeli spokojenější domácí. Ve druhé třetině diváci opět sledovali vyrovaný a zajímavý hokej, brankovou radost ale zažili pouze hosté, kteří vyrovnali skóre. Zápas se rozhodoval v poslední třetině, kdy bylo jasné, že případný gól bude zřejmě vítězný. Nakonec jej dosáhli domácí, hosté své šance nevyužili a tak si Dvůr připisuje první body do tabulky kvalifikace.

Dvůr Králové n. Lab. – Mělník 3:2
Třetiny: 2:1, 0:1, 1:0. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2.

POŘADÍ:
1. Mělník 2/3 (11:7)
, 2. Dvůr Králové n. Lab. 1/3 (3:2), 3. Louny 1/0 (4:9).

DALŠÍ PROGRAM
Louny – Dvůr Králové n. Lab., St 22. 3. 2017, 19:00

SKUPINA B – 2. kolo

Ve skupině se střetly týmy Chebu (vítěz Karlovarska) a Českého Krumlova (zástupce Jihočeského kraje). Hosté den předtím hráli semifinále krajské ligy, které hrají souběžně s kvalifikací (dnes je navíc čeká odveta), na ledě to však příliš znát nebylo. Hned v první třetině totiž Krumlovští nastříleli pět branek, a ze zbytku zápasu se tak stala formalita. Domácí se pak spíš věnovali „trestné“ činnosti, sice dosáhli dvou gólových úspěchů, ovšem hosté přidali další pět branek a načepovali tak domácím desítku.

Cheb – Český Krumlov 2:10
Třetiny: 0:5, 2:3, 0:2. Průběh utkání: 0:6, 1:6, 1:7, 2:7, 2:10.

POŘADÍ:
1. Český Krumlov 2/6 (15:6)
, 2. Letňany 1/0 (4:5), 3. Cheb 1/0 (2:10).

Letci Letňany – Cheb, St. 22. 3. 2017

Napsáno: 19. 3. 2017, 09:49 | Přečteno: 621x | Kategorie: Kvalifikace 2016-17 | Napsal: petr |