První kolo kvalifikace o II. ligu

Patnáctý březen měli v kalendáři poznačen i fanoušci týmů, jež se účastní hokejové kvalifikace o II. ligu. Na programu bylo totiž první kolo, jež přineslo první zápasy.

SKUPINA A – 1. kolo

Los prvního kola proti sobě postavil vítěze Ústeckého kraje a Středočeského kraje. Na ledě v Lounech se představil tým z Mělníka a vlastně po celý zápas byl o krok napřed. Domácí drželi krok dvě třetiny, ve třetí hosté přiložili pod kotel a celkem šestkrát překonali gólmana Loun. Do tabulky si tak připsali první body hráči Mělníku.

Louny – Mělník 4:9
Třetiny: 1:2, 2:1, 1:6. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:7, 4:7, 4:9.

SKUPINA B – 1. kolo

Druhé dnešní představení obstarali vítězové základní části Jihočeského kraje z Českého Krumlova a vítěz krajského přeboru Prahy z Letňan. Úvodní dějství bylo v režii domácího týmu, hosté se rozkoukali až od druhé třetiny a diváci tak mohli sledovat dramatické utkání. Ve třetí třetině si přece jen Českokrumlovští udrželi těsný náskok, která znamená první body v kvalifikaci.

Český Krumlov – Letňany 5:4
Třetiny: 2:0, 1:2, 2:2.

Napsáno: 15. 3. 2017, 21:37 | Přečteno: 766x | Kategorie: Kvalifikace 2016-17 | Napsal: petr |