Pohár putuje do Hlinska, druhá výhra pro Světlou

Středa měla v programu krajské ligy pouze dva zápasy, V obou případech šlo o druhé duely finálových sérií. Ve Světlé se oba týmy střídaly ve vedení, nakonec se radují domácí, kteří mohou v neděli slavit titul. V Chotěboři se hrálo druhé pohárové finále, které díky vydařenému úvodu lépe zvládlo Hlinsko a může tak slavit zisk poháru.

KLM PU – PLAY-OFF, finále, 2. zápas

0:2
[2:3] – [3:4]

Také druhý zápas série přinesl vyrovnaný souboj, ve kterém se oba týmy střídali ve vedení. Stejně jako v úvodním duelu šli do vedení hosté, ale narozdíl od prvního zápasu své vedení nenavýšili, a do hry se vrátili i domácí hokejisté. Ještě jednou byli Kohouti ve vedení, to však bylo z jejich strany vše. Domácí do druhé sirény vyrovnali a třetí třetina byla ve znamení bitvy o vítězný gól. Nakonec jej docílili domácí a slaví tak druhou výhru.

Světlá n. Sázavou 4:3 Česká Třebová
Třetiny: 2:1, 1:2, 1:0. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3, 4:3.

KLM PU – POHÁR VL. MARTINCE – finále, 2. zápas

2:0
[3:2] – [3:0]

Hned první desetiminutovka utkání rozdala karty pro dnešní zápas. Hosté totiž dvakrát dopravili puk do domácí svatyně a tím si vytvořili dostatečný polštář pro zbytek duelu. Domácí totiž měli dnes potíže s koncovkou, a když už se dostali do šance, skončily u gólmana hostí. Ve třetí třetině se hosté radovali potřetí a po závěrečné siréně mohla propuknout v jejich táboře radost ze zisku pohárové trofeje.

Chotěboř 0:3 Hlinsko
Třetiny: 0:2, 0:0, 0:1. Průběh utkání: 0:3

Napsáno: 15. 3. 2017, 21:18 | Přečteno: 326x | Kategorie: Sezona 2016-17 | Napsal: petr |