BK Havlíčkův Brod BBK Nová PakaHC Baroni OpočnoHC HlinskoHC ChotěbořHC Chrudim HC JaroměřHC JičínHC Kohouti Česká TřebováHC Ledeč nad SázavouHC LitomyšlHC NáchodHC Slovan Moravská TřebováHC Spartak ChoceňHC Spartak PoličkaHC Světlá nad SázavouHC WIKOW HronovSK TřebechoviceStadion Nový Bydžov

Finálové souboje na Pardubicku odstartovaly

Krajská liga na Pardubicku vrcholí. Neděle byla totiž prvním hracím dnem v soubojích o konečné pořadí. Nejvíce pozornosti poutá finále o přeborníka, kdy Světlá zaskočila Kohouty na jejich ledě a veze domů první výhru. Finále pohárové soutěže naopak patřilo domácímu Hlinsku. Rozehrály se i zápasy o třetí příčku.


Článek obsahuje komentářů

KLM PU – PLAY-OFF, finále, 1. zápas

0:1
[2:3]

První zápas finálové série začal bleskurychle. Na ukazateli svítí 0:16 a stav 0:1. Uběhne jen 23 sekund a hosté se radují podruhé. Následuje vyloučení domácího hráče, časomíra ukazuje 3:16 a 0:3. Zkoprnělí domácí se pak snaží vrátit do zápasu, hosté však urputně drží své pozice. Na obou stranách je poměrně hodně vyloučení, ale ani v přesilovkách se skóre nemění. Kohouti se zaradují v polovině zápasu, a tisícovka diváků je žene za obratem. Ovšem musí si dát pozor na velezkušený tým hostí. Ten nevyužije nabídnuté trestné střílení, domácí ještě snižují na rozdíl gólu, více však nestihli a hosté se tak radují z první finálové výhry.

Česká Třebová 2:3 Světlá n. Sáz.
Třetiny: 0:3, 1:0, 1:0. Průběh utkání: 0:3, 2:3.


PLAY-OFF – zápas o 3. místo

Zápas o třetí místo zvládli lépe hokejisté Chrudimi, kteří v prvním zápase porazili tým z Moravské Třebové o čtyři góly a mají tak k bronzu blíže. Konečnou podobu výsledku dala zejména poslední třetina. Před Slovanem teď stojí těžký úkol, k bronzu musí vyhrát nejméně o pět branek.

Chrudim 6:2 Moravská Třebová
Třetiny: 2:0, 1:0, 3:2. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 6:1, 6:2.


KLM PU – POHÁR VL. MARTINCE – finále, 1. zápas

1:0
[3:2]

První zápas finálové série pohárové soutěže nakonec pro sebe ukořistili domácí. Cesta k tomu nebyla vůbec snadná, domácí sice měli k dispozici dvoubrankový náskok, ovšem soupeř zvedl hlavu a v 47. minutě hosté vyrovnali. Zápas tak začínal od začátku, a štěstí se usmálo na domácí tým, jenž v 55. přidal třetí zásah a ten byl jak se později ukázalo, vítězný.

Hlinsko 3:2 Chotěboř
Třetiny: 2:1, 0:0, 1:1. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2.


POHÁR VL. MARTINCE – o 3. místo, 1. zápas

Souboj o třetí příčku v pohárové soutěži letos obstará duel tradičních rivalů – Litomyšle a Chocně. Dnes se odehrál první duel na ledě v Litomyšli. Úvod vyšel lépe hostům, ale to byl pouze jediný světlý okamžik z dnešního večera. Modrobílí pak utkání úplně otočili, hosté jen korigovali. Ze zápasu si odváží čtyřbrankové manko, které, pokud chtějí pomýšlet na bronz, musí v odvetě zlikvidovat.

Litomyšl 6:2 Choceň
Třetiny: 2:1, 2:1, 2:0. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 6:2.


<Starší | tento článek | Novější>

Napsáno: 12. 3. 2017, 19:49 | Přečteno: 677x | Kategorie: Sezona 2016-17 | Napsal: petr |
comments powered by Disqus
Petr Lukášek | ICQ-250-791-967 | RSS | Všechna práva vyhrazena. Kopírování, rozmnožování, zveřejňování a citace jsou možné pouze s uvedením zdroje, příp. odkazu. | Šlape na miniRS | Styl HKO3 | Počet SQL dotazů: 11 | Admin
comments powered by Disqus