Chotěboř a Litomyšl slaví postup

Netradičně ve čtvrtek pokračovala na Pardubicku pohárová soutěž. Hokejisté Poličky a rezervy Havl. Brodu v ní odvraceli vyřazení a konec sezony, ani jednomu se to však nepodařilo a naopak v Chotěboři a Litomyšli slaví postup do dalších bojů.

KLM PU – Pohár Vl. Martince – čtvrtfinále – 2. zápas

2:0
[8:1] – [9:1]

Ani ve druhém zápase nenašli hokejisté Poličky recept na soupeře z nedaleké Litomyšle a po další porážce jim končí letošní sezona. Jejich protivník ani dnes neponechal nic náhodě a jakmile šel do vedení, zkušeně si svůj náskok hlídal a ve třetí třetině jej navýšil až na osm branek. Domácí se radovali alespoň z čestného úspěchu v samém závěru zápasu.

Polička 1:9 Litomyšl
Třetiny: 0:2, 0:2, 1:5. Průběh utkání: 0:9, 1:9

0:2
[1:4] – [5:6]

Zápas v Chotěboři přinesl dramatickou podívanou. Hosté si chtěli vynutit třetí duel a v první třetině si vytvořili těsný náskok. Jenže ve druhé třetině vypadli z role a domácí přišli s rozhodujícím úderem. Ve třetí třetině se Brod opět vrátil do zápasu, vyrovnat se mu však nepodařilo a tak se závěrečnou sirénou skončila hostům první sezona v krajské lize.

Chotěboř 6:5 Havlíčkův Brod B
Třetiny: 1:2, 4:0, 1:3. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 5:2, 5:4, 6:4, 6:5.

Napsáno: 23. 2. 2017, 21:00 | Přečteno: 466x | Kategorie: Sezona 2016-17 | Napsal: petr |