Začala pohárová soutěž

Na Pardubicku dnes začal pohár Vl. Martince. Na programu byly úvodní dva zápasy čtvrtfinále, které nabídly dva naprosto odlišné duely. Zatímco v Litomyšli se radovali domácí, v Havlíčkově Brodě se radovali hosté z Chotěboře. Odvety jsou na programu ve čtvrtek.

**KLM PU – Pohár Vl. Martince – čtvrtfinále –

1:0
[8:1]

Již v polovině utkání bylo o osudu zápasu jasno. Domácí měli hru pod kontrolou, hosté se naopak trápili v koncovce. První zápas tak skončil jasnou výhrou domácích, kteří ve čtvrtek můžou stvrdit postup na ledě v Poličce.

Litomyšl 8:1 Polička
Třetiny: 2:0, 3:0, 3:1. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 8:1.

0:1
[1:4]

První duel se naopak nevydařil brodské rezervě. Ta ještě v neděli sahala po účasti v semifinále, což nakonec nevyšlo a derby proti Chotěboři skončilo rozčarováním. Hosté bezezbytku využili zaváhání domácích hned v úvodní třetině a poté již udržovali bezpečný náskok, i přes snížení ve druhé třetině.

Havlíčkův Brod B 1:4 Chotěboř
Třetiny: 0:2, 1:1, 0:1. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4.

Napsáno: 21. 2. 2017, 22:17 | Přečteno: 469x | Kategorie: Sezona 2016-17 | Napsal: petr |