Soupeřem Dvora bude Hronov, na jihu začalo play-off

Pátý únorový den stanovil soupeře pro vítěze základní částí na Královéhradecku. Dramatický souboj v Hronově přinesl radost domácím barvám, naopak Třebechovicím končí sezona. Semifinále začne ve středu prvními souboji. V barážových utkáních se dařilo lépe domácím týmům. Pardubicko zvedlo oponu play-off a hned na úvod jsme byli svědky zajímavých momentů, překvapením je domácí selhání Chocně.

KLM HK – play-off, čtvrtfinále 3. zápas

2:1
[2:1] – [2:5] – [4:3]

Rozhodující zápas o postup do semifinále začalo zhurta, hned v první třetině padlo celkem pět branek. Do šaten šli veseleji domácí, kteří měli jednobrankový náskok. Zbytek zápasu ovládali hlavně maskovaní muži v obou brankovištích. Semifinále domácím přihrál čtvrtý gól v samém závěru zápasu, hosté ještě přidali třetí úspěch, ale to byla jejich labutí píseň v této sezoně.

Hronov 4:3 Třebechovice
Třetiny: 3:2, 0:0, 1:1. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 4:2, 4:3.

Baráž o účast v KLM

Dnešní souboje zvládly lépe domácí týmy, které si připsaly plný počet bodů. Souboj týmů z vyšší soutěže se dlouho vyvíjel lépe pro Novou Paku, ovšem třetí třetina přinesla nejprve obrat v utkání, a poté to dlouho vypadalo na prodloužení. Rozhodnutí padlo 30 sekund před koncem z hole domácího Vondrlíka. Druhý duel mezi týmy KSM byl o poznání jednoznačnější. Baroni totiž svého soupeře dokonale zaskočili již v úvodní třetíně a nedovolili hostům dostat se do zápasu.

Nová Paka 5:4 Jičín
Třetiny:2:0, 1:1, 2:3. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:4, 5:4.

Opočno 6:2 Nové Město n. Met.
Třetiny: 3:1, 1:1, 2:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:2, 6:2.

POŘADÍ: 1. Nová Paka 2/6 (14:8), 2. Jičín 2/3 (5:5), 3. Opočno 2/3 (10:11), 4. Nové Město n. Met. 2/0 (2:7).

KLM PU – Play-off, čtvrtfinále, 1. zápasy

1:0
[10:2]

Šest stovek diváků bylo zvědavo na první zápas série. A úvod jim moc radosti nepřinesl, hosté totiž dokázali proměnit své šance, a po první siréně šli do šaten s jednogólovým náskokem. O první pauze bylo asi v šatně domácích horko a do zápasu se vrátil úplně jiný tým, který ve zbytku zápasu hosty takřka smetl z ledu.

Česká Třebová 10:2 Havlíčkův Brod B
Třetiny: 1:2, 7:0, 2:0. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 10:2.

1:0
[1:0]

Slovan měl rychlý start do zápasu, hned ve 4. minutě šli do vedení. Nikdo asi netušil, že to bude jediný puk v brance za celých 60 minut. I přes dramatické situace už další zásah nepřišel, domácí mají první výhru v sérii, ale rozhodně je nečeká lehká záležitost.

Moravská Třebová 1:0 Litomyšl
Třetiny: 1:0, 0:0, 0:0. Průběh utkání: 1:0.

1:0
[5:3]

Hodně práce se svým soupeřem měli hokejisté Světlé. Hlinečtí totiž vůbec nepůsobili odevzdaným dojmem a až do 46. minuty drželi v tomto zápase naději. Pak ale Světlá přidala čtvrtý úspěch a to rozhodlo o první výhře v sérii.

Světlá n. Sáz. 5:3 Hlinsko
Třetiny: 1:0, 2:2. 2:1. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 5:2, 5:3.

0:1
[3:11]

Největší překvapení se odehrálo v Chocni. Domácí Spartak v prvním zápase totálně vyhořel, i když se v zápase ujal vedení, ještě v úvodní části nabral tříbrankové manko, a to se s příbývajícím časem navyšovalo, až se zastavilo na jedenáctce. I když domácím nelze upřít snaha, proměnování šancí dnes nebylo jejich silnou stránkou.

Choceň 3:11 Chrudim
Třetiny: 1:4, 1:3, 1:4. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 2:4, 2:7, 3:7, 3:11.

KLM PU, skupina 9–11, 2. kolo

Chotěboř 1:7 Polička
Třetiny: 0:4, 0:3, 1:0. Průběh utkání: 0:7, 1:7.

Utkání v Chotěboři přineslo jednostranný průběh. Hosté z Poličky hned v první části čtyřikrát překonali domácího gólmana a při střelecké chuti byli i ve druhé třetině. Až poslední třetina přinesla radost i domácím, i když byla dnes jediná.

Napsáno: 5. 2. 2017, 17:59 | Přečteno: 761x | Kategorie: Sezona 2016-17 | Napsal: petr |