Jaroměř do semifinále, druhé čtvrtfinále nerozhodně

Středa patřila druhým zápasům čtvrtfinálových sérií. Po nich známe třetího semifinalistu - stali se jím hráči Jaroměře, kteří uspěli na ledě Bydžova. Série mezi Hronovem a Třebechovicemi je nerozhodná, soupeře Dvora v semifinále poznáme v neděli.

PLAY-OFF KLM HK, 2. čtvrtvrfinále

2:0
[8:2] – [6:4]

Druhý zápas série začali lépe domácí hráči, kteří se ujali vedení. Po pěti minutách však hosté vyrovnali a za další dvě minuty dokonali obrat. Bydžov se snažil o obrat, jeho snahu hosté zmrazili třetím gólem. V úvodu druhé třetiny se domácí přiblížili na rozdíl gólu, jejich vzepětí trvalo ale krátce, neboť hosté jej uhasili dvěma góly, které je posunuli do semifinále. Poslední část přinesla opět snížení na rozdíl branky, více však hosté domácím nedovolili. Jaroměř tak v semifinále vyzve Náchod, Bydžov si na soupeře v souboji o páté místo počká do neděle.

Nový Bydžov 4:6 Jaroměř
Třetiny: 1:3, 2:2, 1:1. Vývoj skóre: 1:0, 1:3, 2:3, 2:5, 4:5, 4:6.

1:1
[2:1] – [2:5]

Druhé utkání této série patřilo jasně domácímu týmu. Ten totiž na rozdíl od hostů dokázal své šance proměňovat, zatímco hosté nechali zřejmě přesnou mušku doma. Brankově se totiž prosadili až za stavu 4:0 v poslední třetině, sice dvě branky padly v rychlém sledu, jenže na obrat v zápase to nestačilo. O soupeři Dvora se tak rozhodne v neděli, ve třetím zápase.

Třebechovice 5:2 Hronov
Třetiny: 1:0, 2:0, 2:2. Vývoj skóre: 4:0, 4:2, 5:2

KLM PU – skupina 9–11, 1. kolo

Polička 10:2 Ledeč n. Sáz.
Třetiny: 1:1, 2:1, 7:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 10:2.

Dvě třetiny vyrovnaného souboje se v poslední třetině zlomil ve střeleckou kanonádu domácího Spartaku, kteří se radovali hned sedmkrát a na závěr se tedy radovali z deseti branek.

Napsáno: 31. 1. 2017, 22:05 | Přečteno: 754x | Kategorie: Sezona 2016-17 | Napsal: petr |