Světlá krok od titulu, Moravská do pohárového finále

Středa patřila znovu krajským hokejistům. Hrály se sice jen dva zápasy, oba ale nadmíru zajímavé. Ve Světlé se ve druhém finále střetly týmy domácích a Chrudimi, na pomezí Čech a Moravy se rozhodovalo o obsazení pohárového finále.

KLM PU – finále

0:2
[3:5] – [1:7]

Také druhý finálový duel zvládli lépe hokejisté Světlé a v neděli mohou zaútočit na krajský primát. Chrudim chtěla dnes odčinit výbuch z poslední třetiny prvního zápasu, a v první části se ji to i dařilo. Za svoji snahu byli hosté odměněni gólem, ovšem ve druhé části domácí opět převzali otěže zápasu a začali střílet jeden gól za druhým. Utkání tak dovedli k hladké výhře a vítěz základní části má hodně důvodů k zamyšlení.

Světlá n. Sázavou 7:1 Chrudim
Třetiny: 0:1, 4:0, 3:0. Vývoj skóre: 0:1, 7:1.

POHÁR VL. MARTINCE – semifinále

2:1
[9:5] – [4:5] – [5:2]

Hokejisté Moravské Třebové zvládli rozhodující semifinále a ve finále poháru vyzvou v prestižním derby Litomyšl. To je nejdůležitější závěr z dnešního utkání. Vyrovnaný zápas se dnes zlomil v poslední třetině, kdy domácí během 15 sekund dvěma góly utekli soupeři na stav 4:1 a s tím již hosté nedokázali pohnout. Zahrají si tak proti Poličce o pohárový bronz.

Morav. Třebová 5:2 Chotěboř
Třetiny: 1:0, 1:1, 3:1. Vývoj skóre: 1:0, 1:1, 5:1, 5:2.

Napsáno: 4. 3. 2015, 21:56 | Přečteno: 1557x | Kategorie: Sezona 2014-15 | Napsal: petr |