Titul do Náchoda, bronz do Třebechovic

Páteční večer byl vyhrazen druhým zápasům finále a souboji o bronz. V Jaroměři vyzvali domácí hokejisté tým Náchoda, ovšem zápas se jim hrubě nevyvedl, a díky druhé výhře slaví Náchodští vítězství v krajské lize a zahrají si tak v kvalifikaci. Boj o bronz ovládli hokejisté Třebechovic a také oni se radují ze zisku medaile.

KLM HK

2:0
[3:2] – [7:0]

Domácí chtěli hostům cestu za titulem znepříjemnit, ovšem dnes se drželi pouze jednu třetinu. Hned v úvodu té druhé šli hosté do vedení a díky dvěma slepeným brankám ve druhé polovině třetiny odskočili na tříbrankový rozdíl. Definitivní klid přinesla čtvrtá branka, a pak již nic nebránilo hostům vychutnat si zisk krajského titulu.

Jaroměř 0:7 Náchod
Třetiny: 0:0, 0:3, 0:4 Vývoj skóre: 0:7

o 3. místo

0:2
[0:5] – [3:8]

Bronzové medaile si letos na krk pověsí hokejisté Třebechovic, kteří tak dali zapomenout na loňskou nevydařenou sezonu, která skončila v baráži. Základ k dnešní výhře položili domácí již v úvodu, kdy třikrát překonali hostujícího brankáře. V dalším průběhu domácí udržovali dostatečný náskok a mohou se tak radovat ze třetího místa.

Třebechovice 8:3 Nový Bydžov
Třetiny: 3:0, 2:1, 3:2. Vývoj skóre: 3:0, 3:1, 5:1, 5:2, 8:2, 8:3.

Napsáno: 27. 2. 2015, 20:50 | Přečteno: 1757x | Kategorie: Sezona 2014-15 | Napsal: petr |