První zápas baráže pro Trutnov

Závěr sezony se blíží, na programu hokejových soutěží je kromě play-off již pouze barážové setkání hokejových týmů. V tomto měření sil mezi zástupci ligy a krajů se dnes odehrálo první dějství barážové série mezi Milevskem a hokejisty Trutnova. První výhru v sérii slaví zástupci krajské ligy a ve čtvrtek mohou doma rozhodnout o postupu do II. ligy.

Milevsko 1/4 Trutnov
Třetiny: 0/1 – 1/0 – 0/3.

Vstup do zápasu vyšel lépe hostím, kteří se daleko rychleji než domácí rozkoukali a začali si vytvářet šance. Navíc se v polovině třetiny ujali vedení. Domácí se dlouho nemohli prosadit, až těsně před sirénou poprvé vážněji zahrozili.
Hned na začátku druhé části mohli hosté vedení navýšit, ale takřka vzápětí inkasovali vyrovnávací branku. Gól přinesl na domácí hokejky větší aktivitu a začali si vytvářet před R. Bieglem šance, které ovšem končily u strážce svatyně zelenobílých.
Domácí ve stejném trendu pokračovali ještě v první polovině třetí třetiny, jenže své šance nevyužili a tak hosté trestali druhým gólem. A když o chvíli později vyrobili domácí hrubku v obraně, hosté se radovali potřetí. Domácí vrhli své síly do útoku, odvolali gólmana, ovšem inkasovali počtvrté.
Trutnov tak veze první výhru v sérii, a ve čtvrtek může na svém ledě rozhodnout o postupu do II. ligy.

Ohodnoťte článek
1 | 2 | 3 | 4 | 5
Průměr- 4.2

Napsáno: 24. 3. 2014, 21:00 | Přečteno: 34241x | Kategorie: Kvalifikace 2013-14 | Napsal: petr |