Trutnov zvládl i odvetu, na Moravě začala baráž

Hokejisté Trutnova vyhráli i v odvetě na ledě DavidServisu a vybojovali si tak právo účasti v baráži o II. ligu. Ta začala již dnes na Moravě, hokejisté Valmezu se poprvé poměřili s hokejisty Uničova.

DS Č. Budějovice 1/5 Trutnov
Třetiny: 0/1 – 0/3 – 1/1

Odvetný duel v Českých Budějovicích ovládli hráči Trutnova a vyzvou tak Milevsko v přímém souboji o II. ligu. Také dnešní zápas začali lépe zelenobílí a v úvodní třetině se ujali vedení. Domácí naráželi na špatnou koncovku a gólmana hostí. Zápas se lámal v úvodu druhé třetiny, kdy si hosté připravili tři branky v rozmezí čtyř minut. To určilo ráz ve zbytku zápasu, DavidServis se snažil o zvrat v zápase, hosté jim ale příliš nedovolili. Budějovičtí se sice radovali z gólu, nicméně to bylo málo a Trutnov pátou brankou v power-play stvrdil postup. Barážová série začíná v pondělí na ledě Milevska.

Valašské Meziříčí 5/4 PP Uničov
Třetiny: 1/0 – 1/2 – 2/2 – 1/0.

První utkání baráže přineslo vyrovnaný zápas, který se rozhodoval až v nastavení. Domácí sice byli vždy o krok napřed, hosté ale vždy dokázali vyrovnat. Na začátku poslední třetiny šli Bobři do dvoubrankového vedení, jenže hosté se nevzdali a znovu vyrovnali. Nastavení přineslo první výhru domácím, kteří tak budou na ledě soupeře usilovat o rozhodující výh­ru.

Ohodnoťte článek
1 | 2 | 3 | 4 | 5
Průměr- 4.27

Napsáno: 22. 3. 2014, 21:06 | Přečteno: 33991x | Kategorie: Kvalifikace 2013-14 | Napsal: petr |