Pokračovala kvalifikace o II. ligu

Dnes pokračovala hokejová kvalifkace o II. ligu. Z výsledků zaujala nejvíce asi vysoká výhra Kutné Hory, která tak udržela naději na vítězství v kvalifikaci. Zbylé zápasy dopadly podle předpokladů a radovali se v nich domácí celky.

SKUPINA A

Kadaň B – Bohemians 5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
Jistý vítěz kvalifikační skupiny A dnes potvrdil své výkony a ve svém posledním vystoupení porazil pražské klokany. V kvalifikaci tak neztratili ani jeden bod.

SKUPINA B

Nové Město – Kutná Hora 2:8 (0:3, 0:3, 2:2)
Domácím zápas vůbec nevyšel. Proti dobře bruslícímu soupeři hráli velmi kostrbatě a nepřesně, navíc bez potřebného důrazu. Hosté se ujali vedení a v podstatě již v první třetině rozhodli o své výhře. V závěru pak sice domácí výsledek kosmeticky upravili, hosté se ale mohli zaslouženě radovat z cenné výhry.

Světlá n. S. – VTJ Ještěd Liberec 5:1 (0:1, 2:0, 3:0)
Hosté překvapivě vstoupili do utkání lépe, a ujali se zaslouženě vedení. Domácí se rozjížděli pomaleji, ale nakonec vývoj zápasu ve druhé části otočili. Poslední třetina se již hrála podle jejich not, a připsali si tak další výhru.

Pořadí: 1. Světlá n. S. 3/6 (14:5), 2. Kutná Hora 3/4 (15:9), 3. Nové Město 3/2 (14:15), 4. VTJ Liberec 3/0 (6:20)

SKUPINA C

Moravské Budějovice – Uherské Hradiště 6:1 (3:0, 2:0, 1:1)
Od úvodu zápasu měli domácí otěže pevně v rukou a svoji převahu vyjádřili třemi göly. I v dalším průběhu byli lepším týmem, hosté se dostali ke slovu až 6 minut před koncem, kdy zaznamenali čestný úspěch.

Pořadí: 1. Frýdek-Místek 1/2 (5:2), 2. Mor. Budějovice 2/2 (8:6), 3. Uh. Hradiště 1/0 (1:6).

Ohodnoťte článek
1 | 2 | 3 | 4 | 5
Průměr- 0.95

Napsáno: 18. 3. 2009, 22:16 | Přečteno: 69507x | Kategorie: Kvalifikace 2008-09 | Napsal: petr |