Do kvalifikace Trutnov vykročil vítězně

První dějství měla dnes na programu kvalifikace krajských vítězů o účast v baráži o II. ligu. Vítěz krajské ligy z Královéhradecka se představil na ledě pražské Hvězdy, kde si zelenobílí připsali důležitou výhru. V neděli jim k postupu stačí i remíza. Hrály se i další duely, na Moravě se raduje z vítězství Uničov, v souboji na jihu Čech se daří hráčům Českých Budějovic.

Hvězda Praha 1/3 Trutnov
Třetiny: 0/2 – 1/1 – 0/0.

První zápas odstartovali lépe zástupci našeho regionu, již ve čtvrté minutě šli do vedení. Domácí se dlouho nemohli prosadit, a tak se hosté radovali podruhé. Ve druhé části domácí zvedli hlavu a odměnou jim bylo snížení na jednobrankový rozdíl. Jejich další snahy utnul třetí zásah Draků a i přes další šance zůstal výsledek po druhé části i na konci duelu. Trutnovští tak mohou v neděli stvrdit postup do baráže.

Kroměříž 1/5 Uničov
Třetiny: 1/3 – 0/1 – 0/1.
Také druhý kvalifikační zápas zvládli lépe hostující hráči, kteří položili základ k výhře také v první třetině. V ní si vypracovali dvougólový náskok, který ve zbytku zápasu potvrdili dalšími dvěma góly.

Č. Budějovice 8/2 Rakovník
Třetiny: 0/0 – 4/1 – 4/1.
Po oťukávací úvodní třetině, kdy diváci branku neviděli, vstoupili do druhé části lépe domácí, hned čtyřikrát během krátké doby překonali gólmana hostí, a ve stejném duchu pokračovali i v poslední třetině. Zápas tak skončil jednoznačnou výhrou domácích.

Ohodnoťte článek
1 | 2 | 3 | 4 | 5
Průměr- 4.15

Napsáno: 7. 3. 2014, 20:10 | Přečteno: 34051x | Kategorie: Kvalifikace 2013-14 | Napsal: petr |