Náchod - Nové Město 2:4 (2:0, 0:0, 0:4)

Dnešní den měl na programu předehrávku, která mohla napovědět v boji o titul. V Tichém dole se představili vedoucí týmy tabulky. Minulou středu dokázali Náchodští svého soupeře zaskočit na jeho ledě, dnes by v případě výhry udělali zřejmě rozhodujcíí krok k titulu.

Diváci mohli vidět zajímavý hokej a zejména infarktovou koncovku. První část vyzněla lépe pro domácí, kteří šli do vedení, když se dvakrát trefil domácí obránce Matalík, nejprve v přesilovce, a hned vzápětí dosáhl druhého gólu. Nové Město své šance nevyužilo a tak se šlo do kabin za stavu 2:0 pro domácí. Od druhé třetiny hosté přidali, měli opticky více ze hry, ale nedokázali své šance proměnit. Naopak se museli ubránit i takřka dvouminutové přesilovce domácích 5 na 3. V úvodu poslední třetiny se hostí podařilo snížit zásluhou Fišera, a poté v 53. minutě vyrovnal Ježek. Pak se rozhořela bitva o vítězný gól. Z ní nakonec vyšli vítězně Novoměstští, kteří 118 sekund před koncem dosáhli třetí branky. Pak se domácí odhodlali k power-play, ale hostují Praus sekundu před koncem přidal definitvní pojistku.

Rozuzlení o titulu přeborníka tak přinesou zbývající kola, kdy oba týmy mají tento program: Nové Město – Dvůr Králové (venku), Jaroměř (doma), Hronov (doma). Náchod – Jaroměř (doma), Hronov (doma), Dvůr Králové (venku).

Ohodnoťte článek
1 | 2 | 3 | 4 | 5
Průměr- 0.86

Napsáno: 2. 3. 2009, 21:40 | Přečteno: 52000x | Kategorie: Sezona 2008-09 | Napsal: petr |