Choceň vybojovala krajský titul

Dnes večer se na stadionu v Chrudimi rozhodlo o letošním vítězi krajské ligy na Pardubicku. Stali se jím hokejisté Spartaku Choceň, kteří v závěru dnešního duelu rozhodli o své druhé výhře a po několikaleté odmlce slaví přebornický titul. V soutěži zbývá dohrát druhý zápas o druhé místo, a také finále poháru Vl. Martince. AKTUALIZOVÁNO.

Chrudim 4, Choceň 6
Ve druhém finálovém klání sahali domácí hokejisté dlouhou dobu po výhře, a tím i po prodloužení série. Ještě v polovině poslední třetiny měli k dispozici hubený náskok, poslední desetiminutovka ale byla ve znamení finiše hostí, kteří dokázali výsledek otočit a tím i potvrdit svoji letošní dominanci na Pardubicku.
Třetiny: 0:1, 3:2, 1:3. Průběh: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:6. **Konečný stav série 0:2.

Lanškroun 4, ZH Pardubice 7
Druhý zápas série ve finálu poháru Vl. Martince zvládli lépe hostující hráči. Domácí se sice ujali vedení, ale v úvodu druhé třetiny třígólová šňůra Pardubických určila další ráz zápasu. V poslední části již hosté výsledek pohlídali a vynutili si rozhodující třetí zápas.
Třetiny: 2:2, 1:3, 1:2. Průběh: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 2:5, 3:5, 3:7, 4:7. Stav série: 1:1.

Ohodnoťte článek
1 | 2 | 3 | 4 | 5
Průměr- 4.02

Napsáno: 8. 3. 2012, 21:36 | Přečteno: 36452x | Kategorie: Sezona 2011-12 | Napsal: petr |