RegionHokej - Kvalifikace o baráž II. ligy zná svůj jízdní řád
BK Nová PakaHC Baroni OpočnoHC HlinskoHC ChotěbořHC Chrudim HC JaroměřHC JičínHC Kohouti Česká TřebováHC Ledeč nad SázavouHC LitomyšlHC NáchodHC SkutečHC Slovan Moravská TřebováHC Spartak ChoceňHC Spartak PoličkaHC Světlá nad SázavouHC Trutnov BHC WIKOW HronovSK TřebechoviceStadion Nový BydžovTJ Orli LanškrounTJ Sokol SemechniceTJ Spartak Nové Město nad Metují

Kvalifikace o baráž II. ligy zná svůj jízdní řád

Teprve necelý týden před zahájením kvalifikace zveřejnil hokejový svaz jízdní řád letošní kvalifikace, která pro tři vítěze bude znamenat účast v baráži o II. ligu. Co se týká obsazení, čeká se pouze na určení vítězů na Hradecku a v Jihočeském kraji, jinak jsou již všichni účastníci známi. Podrobnosti najdete v článku.

Přehled letošních přeborníků a zároveň účastníků kvalifikace:

PRAHA: HC Hvězda Praha
STŘEDOČESKÝ: UHK Lev Slaný
JIHOČESKÝ: HC Tábor/DS České Budějovice
KARLOVARSKÝ: HC Rebel Ostrov n. Ohří
ÚSTECKÝ: SK Kadaň B
LIBERECKÝ: HC Lomnice n. Popelkou
HRADECKÝ: HC Stadion Vrchlabí/TJ Spartak Nové Město n. Metují
JIHOMORAVSKÝ: HC Moravské Budějovice
MORAVSKOSLEZSKÝ: HC Orlová

pozn. Plzeňský, Pardubický a Zlínský kraj do kvalifikace neposílají své zástupce, resp. nikdo z klubů neměl zájem se zúčastnit, kraje Vysočina a Olomoucký soutěže neorganizují.

Rozdělení do skupin a hrací program:

skupina A:
SK Kadaň B, HC Rebel Ostrov n. Ohří, HC Tábor/DS České Budějovice

So 03.03.2012: Ostrov n. Ohří – Tábor/České Budějovice
St 07.03.2012: Kadaň B – Ostrov n. Ohří
So 10.03.2012: Tábor/DS České Budějovice – Kadaň B
St 14.03.2012: Tábor/DS České Budějovice – Ostrov n. Ohří
So 17.03.2012: Ostrov n. Ohří – Kadaň B
St 21.03.2012: Kadaň B – Tábor/DS České Budějovice

Vítěz této skupiny změří v baráži síly s týmem HC Baník Sokolov a to v termínech 24., 28. a příp. 31. 3, hraje se na dva vítězné zápasy, baráž začíná u týmu z II. ligy.

skupina B:
UHK Lev Slaný, HC Lomnice n. Popelkou, HC Stadion Vrchlabí/TJ Spartak Nové Město n. Metují, HC Hvězda Praha

So 03.03.2012: Slaný – Hvězda Praha, Lomnice – Vrchlabí/Nové Město n. Met.
St 07.03.2012: Hvězda Praha – Vrchlabí/Nové Město n. Met, Slaný – Lomnice
So 10.03.2012: Lomnice – Hvězda Praha, Vrchlabí/Nové Město n. Met. – Slaný
St 14.03.2012: Hvězda Praha – Slaný, Vrchlabí/Nové Město n. Met. – Lomnice
So 17.03.2012: Vrchlabí/Nové Město n. Met. – Hvězda Praha, Lomnice – Slaný
St 21.03.2012: Hvězda Praha – Lomnice, Slaný – Vrchlabí/Nové Město n. Met.

Vítěz této skupiny změří v baráži síly s týmem HC Sršni Kutná Hora a to v termínech 24., 28. a příp. 31. 3., hraje se na dva vítězné zápasy, baráž začíná u týmu II. ligy.

skupina C
HC Moravské Budějovice, HC Orlová

Zde se odehraje dvojzápas těchto týmů v termínech 15. a 17. 3. Lepší z této dvojice vyzve poslední celek HC Poruba, opět na dva vítězné zápasy ve stejných termínech jako zbylé skupiny.

Poslední neznámé tedy byly odtajněny a nyní již jen můžeme čekat na vyvrcholení letošní sezony a také budeme samozřejmě sledovat pouť zástupce Hradeckého kraje v konfrontaci s ostatními přeborníky.
O konečné podobě II. ligy se zřejmě rozhodne až v letní přestávce, řada týmů avizuje finanční potíže, některé (K. Hora, Chotěboř, Pelhřimov) již deklarovaly svoji případnou neúčast v dalším ročníku. Nižší hokejové soutěže tak asi čeká perné a horké léto.

Ohodnoťte článek
1 | 2 | 3 | 4 | 5
Průměr- 3.53


<Starší | tento článek | Novější>

Napsáno: 27. 2. 2012, 20:12 | Přečteno: 41982x | Kategorie: Kvalifikace 2011-12 | Napsal: petr |
comments powered by Disqus
Komentáře: 5
.:. Karel

Přečtěte si diskuze Jaroměře a Nového Města, aby jste byli v obrazu, jak Vrchlabí společně s rozhodčími udělalo pro titul v kraji maximunm, jak je v kraji má každý rád.:-(

Odpověď | 2012-02-27 22:28:20 | 89.190.90.129
.:. Tomáš

ty nepřestaneš brečet? a co tyhle zápasy: NM – Hronov 3:5 Náchod – NM 8:2 Hronov – NM 7:4 Vrchlabí – NM 4:2 NM – Jaroměř 6:5 pp

Odpověď | 2012-02-27 22:40:01 | 212.80.64.174
.:. Jirka

Karle, kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde…

Odpověď | 2012-02-29 14:59:37 | 82.100.29.178
.:. karel 2

kde jset vzali info že vítěz skupiny A hraje s Baníkem Sokolov?

Odpověď | 2012-03-04 14:24:35 | 94.112.175.92
.:. Fanda

Je to dané, že hraje s posledním ze skupiny západ (A-západ, B-střed, C-východ).

Odpověď | 2012-03-10 12:39:03 | 89.103.236.157
Přidej komentář
Jméno
Web
Mail
Kontrola Zadejte číslo pět
Text

:-)
:-D
:-(
|-/
:-[]
;-)
8-|
8-o
Zde formátuje Texy! (syntaxe)
  • Příklad formátování příspěvku:

    **Tlustě**
    *Kurzíva*
    "Odkaz":http://neco.cz nebo http://neco.cz (i www.neco.cz)
    /---code php
    php kód
    \---

  • Pro odeslání zprávy můžete použít klávesovou zkratku Alt+S. (Podporují jen některé prohlížeče)
  • HTML znaky budou převedeny na entity.
  • Vyjadřujte se tu jako doma, ať víme jak to u Vás vypadá.
  • Odkazy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy , nepoužívejte však v jednom příspěvku více jak 3 - to dělají jen spam roboti:-)
  • [13] Kvalifikace 2008-09
  • [11] Kvalifikace 2009-10
  • [10] Kvalifikace 2010-11
  • [12] Kvalifikace 2011-12
  • [12] Kvalifikace 2012-13
  • [12] Kvalifikace 2013-14
  • [11] Kvalifikace 2014-15
  • [11] Kvalifikace 2015-16
  • [11] Kvalifikace 2016-17
  • [2] Kvalifikace 2017-18
  • [22] Novinky na webu
  • [3] Rozhovory
  • [34] Sezona 2008-09
  • [60] Sezona 2009-10
  • [63] Sezona 2010-11
  • [58] Sezona 2011-12
  • [71] Sezona 2012-13
  • [65] Sezona 2013-14
  • [56] Sezona 2014-15
  • [62] Sezona 2015-16
  • [66] Sezona 2016-17
  • [70] Sezona 2017-18
  • [3] Sezona 2018-19
  • [9] Úvahy kolem hokeje
  • Rozpis
  • Výsledky
  • Tabulka
  • Statistiky hráčů
  • Statistiky trestů
  • Statistiky brankářů
  • Hráči
  • Týmy
  • č. Tiper + - ±
    1. Puck 186 110 76
    2. jarmila 183 112 71
    3. 0640 177 119 58
    4. petr 172 119 53
    5. josmer 140 95 45
  • KLM HK - I. Část Z Body
    1. JIC 28 59
    2. TRB 28 50
    3. JAR 28 46
    4. NBY 28 46
    5. HRO 28 45
    6. NAC 28 43
    7. NPA 28 36
    8. OPO 28 11
    KLM PU - II. část sk. A Z Body
    1. CHR 30 73
    2. CTR 30 67
    3. HLI 30 62
    4. MOT 30 60
    5. CHT 30 52
    6. CHN 30 31
    KLM PU - II. část sk. B Z Body
    1. SVE 26 37
    2. LTM 26 29
    3. HBB 26 27
    4. POL 26 15
  • Jméno

    Heslo

  • Nová Registrace
  • Zapomenuté heslo?
  • RSS
  • Petr Lukášek | ICQ-250-791-967 | RSS | Všechna práva vyhrazena. Kopírování, rozmnožování, zveřejňování a citace jsou možné pouze s uvedením zdroje, příp. odkazu. | Šlape na miniRS | Styl HKO3 | Počet SQL dotazů: 19 | Admin
    comments powered by Disqus