Bitvu o první místo Vrchlabí zvládlo

Ve znamení přímého souboje o titul se odehrálo dnešní kolo KLM na Hradecku. Domácí dnes dokázali porazit svého soka z Nového Města a přeskočili jej v tabulce a tři kola před koncem mají k titulu přeborníka blíže. V dalších zápasech si třetí výhru v sezoně připsali poslední Semechnice. Na Pardubicku dnes dohrávají druhou část soutěže, ale zatím není jasno o účastnících play-off. O tom rozhodne zítřejší dohrávka mezi Moravskou Třebovou a Chocní. AKTUALIZOVÁNO !!!

HRADECKÝ KRAJ

Vrchlabí 4, Nové Město n. Metují 2
Tisícovka diváků sledovala ve Vrchlabí kvalitní hokej. Domácím k dnešní výhře pomohl start, kdy v páté minutě vedli již 2:0. Když pak přidal nestárnoucí Filip třetí gól, zdálo se vše jasné. Hosté se v závěru třetiny vrátili do zápasu gólem z trestného střílení a v úvodu druhé části měli i další šance na korekci výsledku.Ty však nevyužili a domácí v polovině utkání trestali čtvrtým gólem. V poslední části se hosté ještě snažili s výsledkem něco udělat, domácí si výhru a posun na první místo nedali vzít.
Třetiny: 3:1, 1:0, 0:1. Průběh: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2.

Třebechovice 4, Hronov 8
Domácí sice vsítili první branku v zápase, ale to bylo z jejich strany vše. Pak totiž začali úřadovat hostující hráči a skóre postupně narůstalo. Hosté si tak pojistili třetí příčku a mohou ještě zaútočit na druhé místo.
Třetiny: 1:4, 1:2, 2:2. Průběh: 1:0, 1:4, 2:4, 2:6, 3:6, 3:8, 4:8.

Jaroměř 5, Náchod 2 .[vysledekg
Po sérii debaklů a matných výkonů se začíná Jaroměřským dařit a dnes to pocítili hokejisté Náchoda, kteří v posledním kole málem připravili o výhru Vrchlabí. Vyrovnaný zápas zlomili domácí v poslední třetině, kdy dvěma góly Hamáčka potvrdili svoji výhru.
Třetiny: 1:1, 2:1, 2:0. Průběh: 0:1, 2:1, 2:2, 5:2.

Semechnice 4, Nová Paka 0
Hokejisté posledního týmu tabulky dnes dokázali potřetí v sezoně získat tříbodovou výhru. Hosté byli dnes neškodní v koncovce, domácí gólman si tak může připsat vychytanou nulu.
Třetiny: 1:0, 2:0, 1:0. Průběh: 4:0.

Dvůr Králové 5, Opočno 2
V souboji domácích Tamborů s hostujícími Barony se o výsledku rozhodlo až v poslední desetiminutovce. Do té doby byl stav vyrovnaný a bylo jasné, že případný gól rozhodne o vítězi duelu. Povedlo se to domácím a tak se radují z dalších bodů.
Třetiny: 2:0, 0:2, 3:0. Průběh: 2:0, 2:2, 5:2.

Nový Bydžov 4, Jičín 3 (SN)
Po první třetině se zdálo, že hosté si v poklidu odvezou další výhru. Domácí Stadion se nevzdal, a povedlo se mu zápas vyrovnat. V poslední části se hráči snažili o rozhodnutí, nicméně zápas dospěl nakonec až do nájezdů, ve kterých byli úspěšnější domácí.
Třetiny: 1:3, 2:0, 0:0 – 0:0, 1:0. Průběh: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3 – 4:3.

PARDUBICKÝ KRAJ

Hlinsko 4, Světlá n. Sáz. 5
Domácí dnes překvapivě drželi s favoritem krok, o výhru přišli až v poslední desetiminutovce, kdy krátce po svém snížení inkasovali branku na 3:5. Pak sice hned snížili, na vyrovnání jim však již nezbyl čas.
Třetiny: 2:2, 0:2, 2:1. Průběh: 0:2, 2:2, 2:4, 3:4, 3:5, 4:5.

Chrudim 6, Morav. Třebová 0
Hosté usilují o play-off, ale dnešní zápas jim naprosto nevyšel. Ve 14. minutě již prohrávali 4:0 a také v dalším průběhu nedokázali překonat domácího golmana. O účastnících poslední části soutěže tak rozhodne až pondělní dohrávka Třebová – Choceň.
Třetiny: 4:0, 1:0, 1:0. Průběh: 0:0, 6:0.

Choceň 8, Litomyšl 3
Do poloviny vyrované utkání pak následně rozhodli domácí ve svůj prospěch. V poslední části ještě přibalili svému soupeři čtyři branky a potvrdili tak své výsadní postavení v soutěži. Hosté musí ještě na potvrzení své účasti v play-off vyčkat výsledku zítřejší dohrávky.
Třetiny: 1:1, 3:2, 4:0. Průběh: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2, 4:3, 8:3.

Polička 8, Skuteč 1
Dvě třetiny živili hosté naděje na slušný výsledek. V poslední třetině se domácí Polička rozstřílela a hosté si tak odváží vysokou porážku, která uzavřela jejich letošní působení v KLM na Pardubicku. Třetí část se jich totiž již nebude týkat.
Třetiny: 2:0, 1:0, 5:1. Průběh: 5:0, 5:1, 8:1.

ZH Pardubice 8, Česká Třebová 7
Poslední zápas skupiny útěchy přinesl brankovou přestřelku, nicméně domácí byli po celý zápas ve vedení, hosté pomýšleli na body ještě za stavu 6:6. Pak přecejen domácí zlomili zápas ve svůj prospěch.
Třetiny: 2:1, 4:3, 2:3. Průběh: 2:0, 2:1, 4:1, 4:3, 6:3, 6:6, 8:6, 8:7.

DOHRÁVKA 20. 2. 2012
Morav. Třebová 1, Choceň 2
Domácí dnes potřebovali vyhrát za tři body, a tím by si vybojovali účast v play-off. Po dvou třetinách drželi těsný náskok, když se trefil Koláček v oslabení. V poslední třetině Choceňští zvedli hlavu a dva góly Pilaře otočili vývoj utkání. Snaha domácích vyzněla naprázdno a tak si Třebovští zahrají s Hlinskem o páté místo. Do play-off tak postupuje Litomyšl, která vyzve v semifinále Choceň. Druhou dvojici tvoří Světlá a Chrudim.
Třetiny: 0:0, 1:0, 0:2. Průběh: 1:0, 1:2.

Ohodnoťte článek
1 | 2 | 3 | 4 | 5
Průměr- 3.45

Napsáno: 19. 2. 2012, 17:37 | Přečteno: 34639x | Kategorie: Sezona 2011-12 | Napsal: petr |