Třebová se vrátila do hry o play-off, Vrchlabí stáhlo náskok

Po dnešních hokejových utkání je zřejmé, že finiš v obou krajích bude ještě velmi zajímavý. Na Hradecku dnes lídr tabulky zaváhal v Náchodě, a jeho ztráty využil pronásledovatel z Vrchlabí k umazání bodové ztráty. Náchodští se dnešní výhrou vrátili do boje o třetí místo, kam se zařadila i Jaroměř, která si poradila s Hronovem. Na Pardubicku se hokejisté Třebové dnešní výhrou v Litomyšli dotáhli na svého dnešního soupeře a poslední dvě kola budou ještě velice zajímavé.

HRADECKÝ KRAJ

Náchod 8, Nové Město n. Met. 2
Poprvé v letošní sezoně zdolali hokejisté Náchoda svého odvěkého rivala z Nového Města. Paradoxně největší zásluhu měl náchodský Petr, který zde hostuje právě z Nového Města. Domácí byli dnes efektivnější a přesnější v koncovce, a bezezbytku využili matného výkonu hostí.
Třetiny: 0:0, 3:0, 5:2. Průběh: 6:0, 6:2, 8:2.

Třebechovice 3, Vrchlabí 6
Hokejisté z Podkrkonoší bezezbytku využili zaváhání svého soupeře a vezou si z Třebechovic cennou výhru. Domácí sice dokázali málem vymazat čtyřbrankové manko, jenže vzápětí inkasovali popáté, a hosté si pak výhru zkušeně pohlídali.
Třetiny: 0:3, 3:1, 0:2. Průběh: 0:4, 3:4, 3:6.

Jaroměř 5, Hronov 3
Hronovští dnes nedokázali na ledě Jaroměře bodovat a nepojistili si tak průběžné třetí místo před svými pronásledovateli. Oproti předchozím zápasům dnes domácím vycházela koncovka a tak si zaslouženě připsali tři body do tabulky. Boj o třetí místo tak dostává další náboj.
Třetiny: 1:0, 2:1, 2:2. Průběh: 1:0, 1:1, 4:1, 4:3, 5:3.

Dvůr Králové 5, Semechnice 0
Hokejisté Dvora proti poslednímu týmu soutěže neponechali nic náhodě, a připsali si další výhru. V zápase plném vyloučení se hosté nedokázali ani jednou prosadit v koncovce, naopak domácí v poslední třetině svůj náskok ještě navýšili.
Třetiny: 1:0, 1:0, 3:0. Průběh: 5:0.

Nová Paka 5, Nový Bydžov 2
V utkání tradičních soupeřů položili Novopačtí základ k výhře v úvodních dvou třetinách. Na začátku poslední části měli totiž k dispozici třígólový náskok, který zůstal až do konce zápasu. Paka tak stáhla náskok svého soupeře v tabulce na pouhé dva body.
Třetiny: 1:0, 2:0, 2:2. Průběh: 3:0, 3:1, 5:1, 5:2.

Opočno 3, Jičín 4
Po první třetině se zdálo vše jasné, hosté vedli 3:0 a domácí se dlouho nemohli prosadit v koncovce. Baroni se ale dokázali vzchopit a v polovině poslední třetiny už měli před sebou pouze rozdíl jednoho gólu. Vyrovnání ovšem nepřišlo, hosté dokázali odolat i powerplay domácích.
Třetiny: 0:3, 1:0, 2:1. Průběh: 0:3, 1:3, 1:4, 3:4.

PARDUBICKÝ KRAJ

Světlá n. Sáz. 6, Choceň 7 (pp)
Zápas plný zvratů a třináct branek k tomu bylo k vidění na Vysočině. Vedoucí tým tabulky dlouho sahal po výhře, v závěru ale neodolal tlaku domácích sklářů, kteří vyrovnali pouhých 40 vteřin před koncem. Prodloužení se hrálo necelé dvě minuty, když jej ukončil hostující Florián.
Třetiny: 1:2, 2:3, 3:1 – 0:1. Průběh: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:5, 3:5, 3:6, 6:6, 6:7.

Litomyšl 2, Morav. Třebová 4
Dva góly v domácí síti ve druhé polovině první třetiny určili celý průběh utkání. Hosté se uklidnili, a dokázali i přes snahu domácích udržet náskok až do závěrečné sirény. Domácí Litomyšl si tak zkomplikovala účast v play-off, naopak Třebovští se vrátili do hry o účast v semifinále. Rozuzlení přinesou poslední dvě kola.
Třetiny: 0:2, 1:1, 1:1. Průběh: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:4.

Hlinsko 2, Chrudim 7
V páté minutě vedli hosté o dvě branky a to určilo ráz celého duelu. I ve zbytku utkání si drželi hosté střelecký apetit, a tak skóre postupně narůstalo. Domácí tak nerozšířili svoji chudou bodovou sbírku.
Třetiny: 0:3, 1:1, 1:3. Průběh: 0:4, 1:4, 1:7, 2:7.

ZH Pardubice 3, Lanškroun 1
Když v 22. upravili domácí skóre na 3:1, málokdo čekal, že tento stav bude svítit na ukazateli i po skončení utkání. Střelci si pak vzali dovolenou, a tak ve zbytku zápasu již diváci branku neviděli. Domácí tak mohou ještě usilovat o nejlepší výchozí pozici v play-off útěchy.
Třetiny: 2:1, 1:0, 0:0. Průběh: 2:0, 2:1, 3:1.

Česká Třebová 10, Skuteč 4
Duel posledních celků tabulky jednoznačně patřil domácímu týmu. Po celé utkání se totiž domácím dařilo střelecky a svého soka pokořili desetkrát. Posunuli se tak na předposlední místo, které znamená vstupenku do závěrečné části soutěže.
Třetiny: 3:0, 5:2, 2:2. Průběh: 7:0, 7:2, 9:2, 9:3, 10:3.

Ohodnoťte článek
1 | 2 | 3 | 4 | 5
Průměr- 3.83

Napsáno: 12. 2. 2012, 20:30 | Přečteno: 31486x | Kategorie: Sezona 2011-12 | Napsal: petr |