Na Pardubicku hosté stoprocentní, na severu se dařilo domácím

Pátý únorový den byl i přes pokračující mrazy ve znamení krajského hokeje. V obou částech kraje se hrála další várka zápasů. Zatímco na Hradecku se kromě jednoho duelu radovali ve zbytku domácí hráči, na Pardubicku byla situace přesně opačná, ve všech zápasech byli úspěšnější hostující celky. Další prohra zkomplikovala situaci zejména hokejistům Mor. Třebové.

HRADECKÝ KRAJ

Nové Město n. Metují 7, Třebechovice 1
Vedoucí celek tabulky v dalším duelu neponechal nic náhodě a připsal si po zásluze další tři body. Rozhodující krok učinili domácí hned v první třetině, kdy pětkrát rozvlnili síťku. Hosté si čestný úspěch schovali až do poslední třetiny.
Třetiny: 5:0, 2:0, 0:1. Vývoj skóre: 7:0, 7:1.

Vrchlabí 5, Jaroměř 1
Necelých šest stovek diváků sledovalo ve Vrchlabí další výhru domácího týmu. Hosté po debaklu s Novým Městem sice zanechali lepší dojem, domácí ale hned od úvodu měli vývoj pevně v rukách.
Třetiny: 2:0, 1:1, 2:0. Vývoj skóre: 3:0, 3:1, 5:1.

Hronov 8, Náchod 3
Tradiční derby se lámalo v prostřední třetině. Domácí v ní zvýšili svůj náskok, Náchod pak snížil, jenže domácí vzápětí snahu hostí uhasili dalšími góly. Poslední část již přinesla jen korekci stavu.
Třetiny: 1:0, 5:2, 2:1. Vývoj skóre: 4:0, 4:1, 6:1, 6:2, 7:2, 7:3, 8:3.

Semechnice 4, Opočno 6
Po výhře v posledním zápase sahali dvě třetiny Semechničtí po další výhře. Hostující Baroni ale utkání zvrátili ve svůj prospěch v poslední třetině, kdy během 9 (!!!) sekund dali dva góly, čímž si vytvořili rozhodující náskok. I přes snahu domácích se již skóre nezměnilo.
Třetiny: 3:1, 1:1, 0:4. Vývoj skóre: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:6.

Jičín 3, Nová Paka 2
Zápas rozdílných polovin viděli diváci dnes v Jičíně. První část patřila hostům, kteří vedli již 2:0. Domácí ještě dokázali do druhé sirény vyrovnat, a rozhodující úder si schovali do 58. minuty, kdy rozhodli o své výhře.
Třetiny: 0:1, 2:1, 1:0. Vývoj skóre: 0:2, 3:2.

Nový Bydžov 5, Dvůr Králové 2
Vyrovnaný zápas se lámal v poslední třetině. V ní nejprve Dvůr dokázal vymazat náskok domácích, ti však nehodili flintu do žita a dokázali ještě přidat další branky. Dvůr se tak díky prohře propadl na předposlední místo.
Třetiny: 2:0, 0:1, 3:1. Vývoj skóre: 2:0, 2:2, 5:2.

PARDUBICKÝ KRAJ

Hlinsko 4, Choceň 10
Šokující začátek mělo utkání v Hlinsku. Byly odehrány první dvě minuty a domácí vedli 2:0. Pak se hosté vrátili do své role favorita a ještě do první sirény výsledek otočili. Také v dalším průběhu zápasu měli hosté střelecký apetit a tak nakonec odjíždí s vysokou výhrou.
Třetiny: 3:5, 1:2, 0:3. Vývoj skóre: 2:0, 2:2, 3:2, 3:7, 4:7, 4:10.

Litomyšl 4, Chrudim 5
Zápas tradičních rivalů zahájili lépe domácí. V prostřední třetině ale domácí doplatili na neproměňování šancí a zkušení hosté trestali. Dokázali totiž otočit vývoj zápasu a v poslední třetině navíc přidat i vítěznou branku, i když domácí předtím smazali jejich náskok.
Třetiny: 2:1, 0:3, 2:1. Vývoj skóre: 2:0, 2:4, 4:4, 4:5.

Moravská Třebová 4, Světlá n. Sázavou 5
Domácí obhájce musí bojovat a hlavně bodovat. Po výhře nad Chrudimí šli domácí s tímto cílem i do dnešního mače a i když dokázali v průběhu zápasu smazat náskok hostů, na body přesto nedosáhli. Hosté dvě minuty před koncem dosáhli páté branky a vezou si domů cennou výhru. Třebovským se tak opět play-off vzdálilo.
Třetiny: 0:1, 1:2, 3:2. Vývoj skóre: 0:2, 1:2, 1:4, 4:4, 4:5.

Česká Třebová 3, Polička 6
Celou první třetinu živili domácí naději na body a tím i na odpoutání se od posledního místa. Jenže v druhé části dokázali hosté z Poličky vývoj otočit, a zápas dovést do vítězné koncovky. Ještě jednou se domácí dostali hostům na dostřel, vyrovnat se jim ale nepodařilo a hosté dotáhli zápas ke třem bodům.
Třetiny: 2:1, 0:2, 1:3. Vývoj skóre: 2:0, 2:4, 3:4, 3:6.

Skuteč 3, Lanškroun 7
Hostující celek neponechal nic náhodě a již v úvodní třetině zatížil konto domácích třemi góly. I ve zbytku utkání měli Orli více ze hry, domácí se dostali ke slovu až za stavu 0:6.
Třetiny: 0:3, 0:1, 3:3. Vývoj skóre: 0:6, 2:6, 2:7, 3:7.

Ohodnoťte článek
1 | 2 | 3 | 4 | 5
Průměr- 3.93

Napsáno: 5. 2. 2012, 20:19 | Přečteno: 28509x | Kategorie: Sezona 2011-12 | Napsal: petr |