Přehled výsledků přátelských zápasů

Koncem minulého týdne pokračovaly přípravné zápasy hokejistů na nadcházející sezonu. Rychlý pohled na dění si můžete přečíst níže.

METUJE CUP

Náchod – Třebechovice 5:0 (1:0, 3:0, 1:0)
Utkání mělo být původně sehráno v Třebechovicích, ovšem po dohodě se hrálo v Náchodě. Domácí nastoupili proti úřadujícímu přeborníku bez ostychu a po dobrém výkonu si připsali jasnou výhru.

Choceň – Nová Paka 5:9 (4:3, 0:1, 1:5)
Domácí sice v úvodu vedli již 3:0, ale nakonec se museli sklonit před svým soupeřem z Nové Paky. Ten totiž v dalším průběhu úplně otočil kormidlem zápasu a v poslední třetině dokonce pětkrát skóroval.

Jaroměř – Nový Bydžov 9:1 (2:0, 1:1, 6:0)
Domácí si v dalším přáteláku s chutí zastříleli, střelecky se jim dařilo zejména v poslední třetině

Lanškroun – Litomyšl 3:9 (3:2, 0:3, 0:4)
Favorizovaní hosté se prosadili ve druhé třetině, do té doby jim byli domácí vyrovnaným soupeřem. V závěru se již hrálo pouze o výši skóre.

Litomyšl – Nové Město n. Met. 1:0 po sam. nájezdech
Utkání skončilo v normální hrací době bezgólovou remízou, o výhře domácích rozhodly samostatné nájezdy.

Chrudim B – Morav. Třebová 6:6
Podrobnosti bohužel neznáme.

Polička – Hlinsko 4:5 po sam. nájezdech (1:2, 1:0, 2:2)
Dvě třetiny předváděli hosté matný výkon, domácí s nimi drželi krok. V poslední části se sice ukazatel skóre rozhýbal, ale zápas nakonec dospěl až do nájezdů, kde si lépe vedli hosté.

Ohodnoťte článek
1 | 2 | 3 | 4 | 5
Průměr- 2.32

Napsáno: 4. 10. 2010, 20:53 | Přečteno: 38381x | Kategorie: Sezona 2010-11 | Napsal: petr |