RegionHokej - Shrnutí statistik základní části na Pardubicku
BK Nová PakaHC Baroni OpočnoHC HlinskoHC ChotěbořHC Chrudim HC JaroměřHC JičínHC Kohouti Česká TřebováHC Ledeč nad SázavouHC LitomyšlHC NáchodHC SkutečHC Slovan Moravská TřebováHC Spartak ChoceňHC Spartak PoličkaHC Světlá nad SázavouHC Trutnov BHC WIKOW HronovSK TřebechoviceStadion Nový BydžovTJ Orli LanškrounTJ Sokol SemechniceTJ Spartak Nové Město nad Metují

Shrnutí statistik základní části na Pardubicku

Základní část Krajské ligy mužů Pardubického kraje před čtrnácti dny skončila a máme za sebou už dokonce i čtvrtfinálové duely. Proto je nejvyšší čas, předložit si konečné účty základní části sezony 2009/10 a pojmenovat si nejúspěšnější kolektivy i jednotlivce.

Miroslav Koláček

Do letošní KLM PU nastoupilo osm družstev, tedy o jedno více, než v minulé sezoně. Nováčkem byl tým ze Skutče, ten však nenaplnil očekávání černého koně soutěže a prakticky celou sezonu kráčel od porážky k porážce. Formát soutěže se téměř nezměnil, díky sudému počtu účastníků však odpadly povinné přestávky pro jeden z týmů v každém kole a v důsledku se tak počet zápasů základní části navýšil z 24 v předchozí sezoně na letošních 28. Naopak stejně jako vloni bylo od začátku jasné, že všichni účastnící soutěže postoupí do play off, rozdílem je, že vítěz letos na rozdíl od loňska nepostupuje přímo do semifinále.

Přestože bylo od samého začátku o postupujících rozhodnuto, soutěž probíhala překvapivě vyrovnaně a na rozdíl od loňska neměla žádného jasného suveréna. Čestnou výjimkou byla již zmíněná Skuteč, která během osmadvaceti zápasů získala pouhý bod za prodloužení v zápase s Hlinskem. Ačkoli někdy dlouho držela vyrovnaný stav, mnohokrát si nechala nasázet dvouciferné počty branek a nechtěně tak ovlivnila individuální statistiky hráčů v letošním ročníku soutěže.

Než ovšem přejdeme k individuálním výkonům hvězd krajské ligy, patří se ztratit několik slov o jednotlivých týmech. Začněme pohledem na konečnou tabulku ligy po základní části:

Tabulka KLM PU po základní části sezony 2009/10
Tým Zápasů Vítezství Výher v prodl. Proher v prodl. Proher Skóre Bodů
HC Chrudim „B“ 28 20 1 2 5 123:93 64
HC Světlá n.Sázavou 28 20 1 0 7 124:71 62
HC Moravská Třebová 28 14 5 1 8 131:105 53
HC Hlinsko 28 13 1 3 11 127:115 44
HC Litomyšl 28 12 1 3 12 126:114 41
HC Choceň 28 11 2 1 14 117:103 38
HC Chotěboř 28 11 0 0 17 113:122 33
HC Skuteč 28 0 0 1 27 76:214 1

Jak vidíme, vítězem základní části se stalo chrudimské „Béčko“ s dvoubodovým náskokem před loňským vítězem – Světlou nad Sázavou. Neotřesitelné třetí místo zaujal moravskotřebovský Slovan. Překvapením sezony je bezesporu velmi dobré umístění HC Hlinsko. Trochu rozpačitou základní část má za sebou Litomyšl s Chocní. Velkým překvapením je také špatné umístění někdejšího hegemona Krajské ligy, celku Chotěboře. Na chvostu ligy nacházíme tým ze Skutče, který vloni postoupil z nižší krajské soutěže.


HC Chrudim „B“

Po loňské sezoně, kdy chrudimští obsadili celkovou třetí příčku po play off, se místnímu vedení podařilo udržet všechny opory a navíc ještě posílit o tři významné hráče. Pokud srovnáme tabulku týmové produktivity v loňské a letošní sezoně, tak zjistíme, že hned osm hráčů ze současné desítky nejproduktivnějších hráčů patřilo mezi týmové TOP 10 už vloni. Jediná dvě nová jména na čele chrudimské produktivity jsou zmíněné posily – Marek Kišš a Petr Bartoníček. Třetí posilou je navrátilec z choceňského angažmá, brankář Ondřej Dundáček. Lze se oprávněně domnívat, že právě stálost kádru a týmový duch jsou hlavními příčinami vynikajících výsledků Chrudimi v letošní sezoně. Svědčí o tom i pohled na týmové statistiky, kdy nenacházíme žádné vyčnívající individuality jako u většiny jiných týmů, ale vidíme poměrně vysoké množství hráčů, kteří si drží slušný průměr zhruba jednoho bodu na zápas.

Útok Chrudimi nepatřil v letošní sezoně k nejproduktiv­nějším, se 123 nastřílenými brankami se zařadil za Třebovou, Hlinsko, Litomyšl a Světlou. Zato v obraně se chrudimským dařilo, obdrželi pouhých 93 branek, což znamená druhé místo za Světlou. Mnoho bodů posbírala Chrudim na vlastním stadionu, celkem 30 z 45 možných, a na vlastním ledě je tak druhým nejúspěšnějším družstvem ligy. To ovšem není nic proti tomu, kolik bodů získali hráči s orlem na prsou na výjezdech. Domů přivezli ze svých cest celkem 33 bodů z 39 možných, což znamená první místo v lize. Chrudimští tedy vyhrávají pomyslnou cenu o nejlepší ligové loupežníky.

Ještě v jedné věci je Chrudim první v lize, a to díky nejvyššímu počtu vyloučení za Příliš mnoho hráčů na ledě, neboli za špatné střídání. O tom, že by tuto herní situaci měli svěřenci trenéra Řezníčka více nacvičovat, svědčí počet 12 (!) vyloučení, což znamená 24 trestných minut. Přiklad by si mohli vzít hráčů Moravské Třebové, kterým letos střídání „uteklo“ pouze dvakrát.

Nejproduktivnější hráči týmu: 1. Ondřej Fousek 25 zápasů/28 bodů (15+13), 2. Marek Kišš 27 z./27 b. (10+17), 3. Robert Formánek 23 z./24 b. (15+9), 4. Václav Novák 25 z./22 b. (11+11), 5. Dušan Schweinfurter 26 z./18 b. (8+10)


HC Světlá nad Sázavou

Loňský mistr ligy letos konečně renovuje své domácí kluziště a azyl získal v nedalekém Humpolci. I v této nelehké situaci, kdy musí za hokejem dojíždět všichni hráči, nejen ti přespolní, se místní vedení mohlo tak jako v uplynulých sezonách opřít o vynikajícího Jaroslava Žáka, duo bouřliváků – Petra a Ondřeje Včelu, či produktivního Jana Krajíčka. Navíc ovšem získalo vynikajícího Jakuba Bradáče z druholigového Pelhřimova a do branky na občasnou výpomoc Tomáše Linharta z prvoligového Havlíčkova Brodu. Přestože letos tým ze Světlé nedominoval lize tak, jako vloni, umístil se na celkové druhé pozici s dvoubodovou ztrátou na vedoucí Chrudim. Příčiny lze hledat především ve vynikající obranné hře tradičního sklářského města, v letošní sezoně obdrželi pouhých 71 branek, což je nejméně z celé ligy. Útok měla Světlá letos spíše průměrný, 124 vstřelených branek znamená až 4. místo.

Již jsme zmínili humpolecký azyl světelského týmu, dlužno dodat, že se s ním vypořádali přímo výborně. Ze 14 domácích zápasů získala Světlá vynikajících 33 bodů, což znamená první místo v lize! Svěřenci trenéra Schlaicherta zdatně sbírali body i při venkovních zápasech. 29 bodů ze 14 zápasů znamená třetí místo v lize.

Nejproduktivnější hráči týmu: 1. Jaroslav Žák 18 z./40 b.(18+22), 2. Petr Včela 24 z./35 b.(18+17), 3. Jakub Bradáč 24 z./26 b.(15+11), 4. Ondřej Včela 21 z./23 b.(6+17), 5. Jan Ruml 23 z./18 b.(7+11)


HC Slovan Moravská Třebová

Poté, co loňský tým Moravské Třebové podlehl ve finále play off suverénní Světlé, se místní Slovan musel vypořádat s odchodem svého nejproduktivnějšího hráče Zbyňka Lakomého. Díru po vynikajícím útočníkovi mělo zalepit dravé mládí v podobě olomouckých či uničovských juniorů. Role tahounů se však chopili jiní hráči, o tom však později.

Hokejový klub, který se v blízké budoucnosti konečně dočká vytoužené rekonstrukce svého stánku, se celou sezonu držel na čele tabulky, aby nakonec obsadil třetí místo s devítibodovou ztrátou na druhou Světlou, zároveň ovšem s devítibodovým náskokem na pronásledovatele z Hlinska. Tuto pozici si vyzískal zejména při venkovních zápasech, kde posbíral 30 bodů ze 14 zápasů – 2. místo. Naproti tomu doma si Slovan vedl jen průměrně, ze 14 zápasů 23 bodů – 5. místo. V letošní sezoně třebovští vsítili celkem 131 branek, což je nejvíc v lize. Obdrželi jich 105 (4. místo). Slovan letos nastřílel nejvíce branek v přesilovkách ze všech ligových týmů (34 gólů). Také proto za Moravskou Třebovou letos hrají Nejlepší střelec ligy, Nejproduktivnější hráč a Nejproduktivnější nahrávač. O koho konkrétně jde, si ale povíme později.

Nejproduktivnější hráči týmu: 1. Miroslav Koláček 26 z./51 b. (20+31), 2. Martin Řehulka 25 z./39 b. (27+12), 3. Daniel Konopčík 28 z./39 b.(16+23), 4. Libor Kobza 25 z./25 b.(6+19), 5. David Syrůček 27 z./23 b.(13+10)


HC Hlinsko

Tak trochu tajemný tým z Vysočiny si letos toužil po loňské neúspěšné sezoně, kdy skončil na celkově posledním místě, trochu vylepšit renomé, a tak obstojně posiloval. Z Chotěboře přišla produktivní dvojice Ondřej Šulc, Tomáš Ptáček a během sezony stejným směrem přestoupil Jan Kočan. Přesto se Hlinsko z počátku objevovalo spíše ve spodních patrech tabulky, nakonec se mu ovšem podařilo přeskočit Litomyšl a umístilo se tak na čtvrté příčce se ztrátou 9 bodů na třetí Třebovou a náskokem tří bodů na pátou Litomyšl. Hlinečtí opřeli své snahy zejména o dobré výkony na vlastním kluzišti, ve čtrnácti domácích zápasech získali 30 bodů (3. místo v lize). Zato ven jezdil tým z Hlinska spíše na výlet. Během 14 zápasů přivezl domů pouhých 14 bodů ze 42 možných (6. místo). Svým soupeřům letos Hlinsko nastřílelo 127 branek (2. místo), ovšem obdrželo jich 115 (6. místo).

Zajímavostí je, že hlinecká jednička v brance, Vladimír Saifr, odchytal nejvíce minut v soutěži (1481 min.) a je tak nejvytíženějším brankářem.

Nejproduktivnější hráči týmu: 1. Ondřej Šulc 25 z./35 b.(19+16), 2. Tomáš Ptáček 23 z./26 b.(10+16), 3. Radek Lukáč 24 z./25 b.(10+15), 4. Radim Štěpánek 23 z./23 b.(11+12), 5. Michal Sláma 22 z./20 b.(15+5)


HC Litomyšl

Také tým ze Smetanova rodiště si po loňské neveselé sezoně chtěl napravit reputaci, a tak se činil na přestupovém trhu. Z nedaleké Chocně se vrátili obránci Martin Ač a Jan Mimra a přivedli s sebou útočnou trojici Radim Hudousek, Milan Fikejz a Ondřej Šeda. Do týmu se také vrátil odchovanec Vojtěch Lustyk a z pardubické juniorky přišli dva mladí obránci Michael Kučera a Tomáš Rejda. Během sezony navíc přibyl i útočník nedaleké Skutče Lukáš Andrejs. Nové posily si vedly náramně a Litomyšl se z počátku držela na ligové špici. V dalších částech však narážela na nevyrovnanost svých výkonů a postupně se propadala tabulkou. Konec základní části Litomyšl nachází na 5. místě se ztrátou tří bodů na čtvrté Hlinsko a náskokem tří bodů na šestou Choceň.

HC Litomyšl v letošní sezoně nastřílela 126 branek, což znamená třetí místo v lize. Ovšem obrana upadala do průměru, když inkasovala 114 gólů (5. místo). Litomyšli se celkem dařilo doma, získala zde 26 bodů ve 14 zápasech. Ovšem mimo vlastní stadion šlo o průměrný tým, který s 15 body obsadil pátou příčku tabulky venkovních zápasů.

Litomyšl se v letošní sezoně vyznačovala největší stálostí kádru, do zápasů v barvách Litomyšle nastoupilo 27 hráčů, což je nejméně v lize. Jde také o nejnebezpečnější tým v oslabení, podařilo se jí skórovat celkem devětkrát. Za Litomyšl také hraje nejtrestanější hráč ligy – Aleš Pilný, který nasbíral 86 trestných minut a jeden trest do konce utkání navrch.

Nejproduktivnější hráči týmu: 1. Ondřej Dospěl 27 z./41 b.(24+17), 2. Radim Hudousek 28 z./38 b.(20+18), 3. Milan Fikejz 27 z./ 33 b.(19+14), 4. Ondřej Šeda 25 z./33 b.(12+21), 5. David Šedivý 19 z./28 b.(13+15)

HC Spartak Choceň

Pátý tým loňské sezony se musel před sezonou vypořádat s odchodem dvou obránců (Ač, Mimra) a tří útočníků (Fikejz, Hudousek, Šeda) do Litomyšle, řeckého reprezentačního obránce Papadopulose do Skutče a brankářské jedničky Dundáčka zpět do Chrudimi. Podařilo se jim ovšem sehnat náhrady více než dostatečné. Z Náchoda přišel zkušený obránce Jiří Drbal, z Chrudimi mladý útočník Jan Šafář a z druholigového Šternberka se vrátil odchovanec Lubomír Vích, který s sebou přivedl obránce Karla Stříteského a útočníky Milana Juráka a Lukáše Dobrého.

Přesto se Chocni nedařilo nijak závratně a to především v ofenzivě. Místní nastříleli 117 branek, což znamená 6. místo v lize. Naopak se jim dařilo v obraně, když obdrželi 103 gólů (3. místo). Choceňským se dařilo stejně průměrně doma i venku. Z výjezdů si přivezli 19 bodů ze 14 zápasů. Stejně tak doma v Chocni se Spartak choval jako správný hostitel a zřídkakdy nechal návštěvníky odejít s prázdnou – ponechal si taktéž 19 bodů.

Nejproduktivnější hráči týmu: 1. Lubomír Vích 21 z./43 b.(23+20), 2. Milan Jurák 17 z./37 b.(17+20), 3. Tomáš Zavřel 27 z./24 b.(4+20), 4. Filip Procházka 22 z./20 b.(11+9), 5. Karel Stříteský 17 z./19 b.(9+10)


HC Chotěboř

Přestože skončila Chotěboř v loňské základní části na druhém místě, dá se říct, že v play off vyhořela a konečné 4. místo pro ni bylo jistě zklamáním. Další jobovou ranou byly pro chotěbořské vedení letní odchody, když konec odhlásil matador Dušan Řehoř a do Hlinska se přesunula dvojka Tomáš Ptáček s Ondřejem Šulcem. Jedinou výraznější posilou byl příchod Martina Kubáta, který se ovšem projevil jako elitní střelec.

Odchody oslabené Chotěboři se v sezoně nedařilo především v obraně, obdržela 122 branek, což ji řadí na 7. místo v lize. Stejně tak útok byl se 113 góly předposlední v lize. Chotěboř spolu se Skutčí skončila s pasivní bilancí skóre, kdy její obdržené branky převažují o 9 nad vstřelenými. Chotěboř byla doma lehce úspěšnější než venku, získala zde 21 z 39 možných bodů. Venku posbírala pouhých 12 bodů, horší je už jen Skuteč.

Chotěboř vstřelila nejméně gólů v přesilovkách, pouhých 14. Její gólmanská jednička, Daniel Trtík, má nejhorší statistiky ze všech brankářů s výjimkou Skutče. Zejména jeho procentuální úspěšnost zákroků 85,9% dokládá bídnou úroveň obranné hry Chotěboře v této sezoně.

Nejproduktivnější hráči týmu: 1. Martin Kubát 27 z./40 b.(27+13), 2. Jaroslav Pokorný 21 z./29 b.(11+18), 3. David Kubát 26 z./28 b.(11+17), 4. Tomáš Nermuť 23 z./18 b.(8+10), 5. Karel Fink 11 z./17 b.(6+11)


HC Skuteč

Nováček letošní soutěže si právo na účast vydobyl vítězstvím Krajského přeboru mužů Pardubického kraje v loňské sezoně. Následovalo nutné posílení kádru. Z Chocně přišel obránce Nicolas Papadopulos, z Litomyšle obránce Pavel Kosejk a útočník Milan Ptáčník. Přesto přišlo hned po prvních kolech ve Skutči kruté vystřízlivění. Záhy se ukázalo, že Skuteč nestačí svým soupeřům a ve třetích třetinách už její hráči fyzicky odpadají. Vedení následně začalo protáčet vlastní odchovance a do Skutče si soupeři jezdili jen zastřílet. Není proto divu, že Skuteč nacházíme na posledním místě tabulky s pouhým jediným bodem na kontě. Nastřílela 77 branek (8. místo) a obdržela 214 (8. místo). Doma i venku se jí dařilo stejně – vůbec.

Za Skuteč letos nastoupilo 43 hráčů, což je nejvíc z celé ligy.

Nejproduktivnější hráči týmu: 1. Miroslav Uhlíř 22 z./16 b.(8+8), 2. Tomáš Hladík 17 z./13 b.(7+6), 3. Lukáš Vlasák 19 z./12 b.(8+4), 4. Lukáš Andrejs 13 z./9 b.(6+3), 5. Lubomír Kusý 15 z./8 b.(5+3)

Právě jsme si pověděli, jak si vedly jednotlivé týmy, a nyní je načase vyhlásit vítěze individuálních soutěžních kategorií. Začněme hned s královskou kategorií – kanadským bodováním. V loňské sezoně šlo prakticky o souboj dvou velkých hvězd, Jaroslava Žáka ze Světlé a Karla Finka z Chotěboře. Letos přibylo několik nových vyzyvatelů, ať už to byl choceňský Lubomír Vích, chotěbořský Martin Kubát, litomyšlský Ondřej Dospěl či produktivní trojka z Moravské Třebové – Daniel Konopčík, Martin Řehulka a Miroslav Koláček. A právě posledně jmenovaný zastínil všechny ostatní hvězdy krajského hokeje a s náskokem 8 bodů se stal Nejproduktivnějším hráčem ročníku 2009/10. Potřeboval k tomu 20 branek a 31 asistencí v šestadvaceti zápasech. Na druhém místě se umístil Lubomír Vích z Chocně 21z. / 43 b. (23+20) a na třetím Ondřej Dospěl z Litomyšle 27z. / 41b. (24+17).

Tabulka kanadského bodování zákl. části KLM PU 2009/10
Pořadí Jméno Tým Zápasů Počet bodů (góly + asist.)
1. Miroslav Koláček HC Moravská Třebová 26 51 (20+31)
2. Lubomír Vích HC Choceň 21 43 (23+20)
3. Ondřej Dospěl HC Litomyšl 27 41 (24+17)
4. Martin Kubát HC Chotěboř 27 40 (27+13)
5. Jaroslav Žák HC Světlá nad Sázavou 18 40 (18+22)
6. Martin Řehulka HC Moravská Třebová 25 39 (27+12)
7. Daniel Konopčík HC Moravská Třebová 28 39 (16+23)
8. Radim Hudousek HC Litomyšl 28 38 (20+18)
9. Milan Jurák HC Choceň 17 37 (17+20)
10. Ondřej Šulc HC Hlinsko 25 35 (19+16)

Nejdůležitější součástí hokeje jsou góly, a proto bychom si měli ukázat na nejlepší střelce naší ligy. Stejně jako kanadské bodování i tabulku střelců vloni opanoval suverénní Jaroslav Žák ze Světlé. Letos se však dařilo jiným odstřelovačům. Dva Martinové, chotěbořský Kubát s třebovským Řehulkou, se dlouho přetahovali o vedení, nakonec se jejich střelecké počítadlo zastavilo svorně na čísle 27. Jelikož ovšem střelec Slovanu potřeboval k dosažení uvedeného počtu o dva zápasy méně, stává se Martin Řehulka Nejlepším střelcem sezony 2009/10. Martin Kubát se tedy musel spokojit s druhým místem s 27 góly během 27 zápasů. Na třetím místě se umístil Ondřej Dospěl z Litomyšle za 24 branek ve 27 utkáních.


Tabulka střelců zákl. části KLM PU 2009/10
Pořadí Jméno Tým Zápasů. Počet gólů
1. Martin Řehulka HC Moravská Třebová 25 27
2. Martin Kubát HC Chotěboř 27 27
3. Ondřej Dospěl HC Litomyšl 27 24
4. Lubomír Vích HC Choceň 21 23
5. Miroslav Koláček HC Moravská Třebová 26 20
6. Radim Hudousek HC Litomyšl 28 20
7. Ondřej Šulc HC Hlinsko 25 19
8. Milan Fikejz HC Litomyšl 27 19
9. Jaroslav Žák HC Světlá nad Sázavou 18 18
10. Petr Včela HC Světlá nad Sázavou 24 18

Co by byli střelci bez svých nahrávačů! Nyní vyhlásíme nejlepšího asistenta ligovým střeleckým hvězdám. Vloni se jím stal Jaroslav Žák, letos je jím opět hráč z Moravské Třebové. Miroslav Koláček nahrál svým spoluhráčům na gól celkem 31× a stal se tak Nejlepším nahrávačem sezony 2009/10. Druhým nejlepším je jeho spoluhráč z útoku Daniel Konopčík s 23 asistencemi. Na třetím místě najdeme Jaroslava Žáka ze Světlé, který si zapsal 22 nahrávek.


Tabulka nahrávačů zákl. části KLM PU 2009/10
Pořadí Jméno Tým Zápasů. Počet nahrávek
1. Miroslav Koláček HC Moravská Třebová 26 31
2. Daniel Konopčík HC Moravská Třebová 28 23
3. Jaroslav Žák HC Světlá nad Sázavou 18 22
4. Ondřej Šeda HC Litomyšl 25 21
5. Milan Jurák HC Choceň 17 20
6. Lubomír Vích HC Choceň 21 20
7. Tomáš Zavřel HC Choceň 27 20
8. Libor Kobza HC Moravská Třebová 25 19
9. Jaroslav Pokorný HC Chotěboř 21 18
10. Lukáš Matys HC Litomyšl 22 18

V letošní sezoně se krajským svazům podařilo prosadit povinnost uvádět do zápisů o utkání i počty střel jednotlivých týmů. Díky tomuto praktickému kroku jsme letos poprvé schopni vypočítat procentuální úspěšnost zásahů jednotlivých gólmanů. Na čele této statistiky se dlouho střídal litomyšlský Pavlíček s choceňským Kaplanem a třebovským Burešem. Nakonec jim všem ale vypálil rybník Michal Koubský ze Světlé s vynikající statistikou 90.17%. Stal se tak Nejlepším brankářem sezony 2009/10. Na druhé místo se ve finiši dostal Ondřej Dundáček (89.78%) z Chrudimi a na třetí Jiří Kaplan (89.52%) z Chocně.

Co se týče brankářských statistik, za zmínku stojí vynikající bilance Petra Bureše z Moravské Třebové, který letos čelil 10 samostatným nájezdům, ovšem nepustil z nich ani jeden gól. Přestože většímu počtu samostatných nájezdů nečelili letos všichni gólmani, je Burešova statistika těžko k překonání.

Vážení přátelé, podrobné bilancování základní části je u konce. Všechny důležité informace ke každé statistické disciplíně se dozvíte na našich stránkách v levém bočním panelu. Za veškeré zpracované údaje vděčíme především dobré duši východočeských hokejových svazů panu Huškovi, který se stal garantem evidence a zpracovávání ligových statistik pro potřeby fanoušků. Neméně významné díky patří všem vedoucím družstev, kteří více méně zodpovědně vyplňují údaje o utkáních a rozesílají je dále. Tím umožňují nám fanouškům bavit se hokejem, i když se zrovna nehraje.


Tabulka branek v přesilových hrách a oslabeních – 2009/10
Tým Přesilovkové góly Góly v oslabení
HC Moravská Třebová 34 7
HC Hlinsko 29 3
HC Chrudim „B“ 24 5
HC Choceň 24 3
HC Skuteč 21 2
HC Světlá nad Sázavou 19 3
HC Litomyšl 18 9
HC Chotěboř 14 3

Tabulka vyloučení za Filmovaný pád – 2009/10
Jméno hráče Tým Počet vyloučení
Lukáš Vlasák HC Skuteč 2
Libor Kobza HC Moravská Třebová 2
Lukáš Andrejs HC Skuteč 1
Radim Hudousek HC Litomyšl 1
Jakub Fiala HC Hlinsko 1
Martin Kubát HC Chotěboř 1
Tomáš Langr HC Chrudim „B“ 1
Petr Štěpánek HC Moravská Třebová 1
Petr Včela HC Světlá nad Sázavou 1
Lubomír Vích HC Choceň 1
Jaroslav Žák HC Světlá nad Sázavou 1

Tabulka vyloučení za Příliš mnoho hráčů na ledě – 2009/10
Tým Počet vyloučení
HC Chrudim „B“ 12
HC Chotěboř 8
HC Litomyšl 7
HC Choceň 6
HC Hlinsko 4
HC Skuteč 4
HC Světlá nad Sázavou 4
HC Moravská Třebová 2

Tabulka počtu nasazených hráčů – 2009/10
Tým Počet nasazených hráčů
HC Skuteč 43
HC Chotěboř 36
HC Hlinsko 36
HC Moravská Třebová 35
HC Světlá nad Sázavou 30
HC Choceň 29
HC Chrudim „B“ 29
HC Litomyšl 27

Ohodnoťte článek
1 | 2 | 3 | 4 | 5
Průměr- 1.85


<Starší | tento článek | Novější>

Napsáno: 22. 2. 2010, 19:34 | Přečteno: 156787x | Kategorie: Sezona 2009-10 | Napsal: Vsetíňák |
comments powered by Disqus
Komentáře: 32
.:. petr | www | mail

teda Jeníku, jsi hvězda, klobouk dolů…moc pěkné počtení.

Odpověď | 2010-02-22 19:45:45 | 77.104.236.239
.:. Petas | www

Moc pěkný!!! Dobrá práce.

Odpověď | 2010-02-22 20:30:37 | 85.160.107.169

moc pekný

Odpověď | 2010-03-04 16:28:35 | 213.192.9.253
.:. fast | www | mail

Hello! http://v2puronline.com/ , , http://c2puronline.com/purchase , , , , hhttp://fastde­livery2vv.com/ , ,

Odpověď | 2017-02-27 14:29:38 | 5.79.80.162
.:. viagra | www | mail
Odpověď | 2017-03-17 18:03:26 | 5.79.80.162
.:. with | www | mail
Odpověď | 2017-04-01 08:36:32 | 5.79.73.142
.:. book | www | mail
Odpověď | 2017-04-03 16:00:28 | 5.79.80.162
.:. state | www | mail
Odpověď | 2017-04-04 11:29:49 | 5.79.80.162
.:. cash | www | mail
Odpověď | 2017-04-04 23:08:27 | 5.79.80.162
.:. viagra | www | mail
Odpověď | 2017-04-05 02:36:55 | 95.211.192.231
Odpověď | 2017-04-05 20:23:44 | 95.211.192.231
Odpověď | 2017-04-08 12:12:36 | 95.211.192.231
.:. 100mg | www | mail

Looking for http://clia2online.com/ , generika kaufen bestellen?

Odpověď | 2017-04-11 02:06:39 | 95.211.192.231
.:. online | www | mail

http://www.erectilepharm11.com/wp/ , Soft Tabs are indicated for the treatment of erectile dysfunction.

Odpověď | 2017-04-11 04:04:48 | 5.79.80.162
.:. soft | www | mail
Odpověď | 2017-04-14 19:49:56 | 5.79.80.162
Odpověď | 2017-04-15 04:00:22 | 37.48.94.6
Odpověď | 2017-04-22 10:42:09 | 178.162.210.3
Odpověď | 2017-04-23 21:11:16 | 5.79.80.162
.:. use | www | mail
Odpověď | 2017-04-23 21:29:57 | 178.162.210.3
Odpověď | 2017-04-25 05:22:57 | 178.162.210.6
Odpověď | 2017-04-29 12:27:04 | 178.162.210.3
Odpověď | 2017-05-01 01:38:06 | 178.162.210.3

SPECIAL OFFER : http://nofaxpaydaynpz.com/ , For Women Herbal on SALE , Buy Viagra For Women Herbal shop online .

Odpověď | 2017-05-04 20:50:22 | 95.211.192.231
Odpověď | 2017-05-28 21:25:10 | 186.6.223.85
Odpověď | 2017-06-15 17:06:53 | 92.109.3.202
Odpověď | 2017-06-18 06:53:57 | 95.211.192.231
Odpověď | 2017-06-19 22:24:14 | 178.162.210.6
.:. soft | www | mail
Odpověď | 2017-06-21 18:35:25 | 178.162.210.6
Odpověď | 2017-06-27 12:46:11 | 178.162.210.3
.:. pay | www | mail
Odpověď | 2017-08-09 20:58:07 | 95.211.192.231
Přidej komentář
Jméno
Web
Mail
Kontrola Zadejte číslo pět
Text

:-)
:-D
:-(
|-/
:-[]
;-)
8-|
8-o
Zde formátuje Texy! (syntaxe)
 • Příklad formátování příspěvku:

  **Tlustě**
  *Kurzíva*
  "Odkaz":http://neco.cz nebo http://neco.cz (i www.neco.cz)
  /---code php
  php kód
  \---

 • Pro odeslání zprávy můžete použít klávesovou zkratku Alt+S. (Podporují jen některé prohlížeče)
 • HTML znaky budou převedeny na entity.
 • Vyjadřujte se tu jako doma, ať víme jak to u Vás vypadá.
 • Odkazy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy , nepoužívejte však v jednom příspěvku více jak 3 - to dělají jen spam roboti:-)
 • [13] Kvalifikace 2008-09
 • [11] Kvalifikace 2009-10
 • [10] Kvalifikace 2010-11
 • [12] Kvalifikace 2011-12
 • [12] Kvalifikace 2012-13
 • [12] Kvalifikace 2013-14
 • [11] Kvalifikace 2014-15
 • [11] Kvalifikace 2015-16
 • [11] Kvalifikace 2016-17
 • [2] Kvalifikace 2017-18
 • [22] Novinky na webu
 • [3] Rozhovory
 • [34] Sezona 2008-09
 • [60] Sezona 2009-10
 • [63] Sezona 2010-11
 • [58] Sezona 2011-12
 • [71] Sezona 2012-13
 • [65] Sezona 2013-14
 • [56] Sezona 2014-15
 • [62] Sezona 2015-16
 • [66] Sezona 2016-17
 • [70] Sezona 2017-18
 • [3] Sezona 2018-19
 • [9] Úvahy kolem hokeje
 • Rozpis
 • Výsledky
 • Tabulka
 • Statistiky hráčů
 • Statistiky trestů
 • Statistiky brankářů
 • Hráči
 • Týmy
 • č. Tiper + - ±
  1. Puck 186 110 76
  2. jarmila 183 112 71
  3. 0640 177 119 58
  4. petr 172 119 53
  5. josmer 140 95 45
 • KLM HK - I. Část Z Body
  1. JIC 28 59
  2. TRB 28 50
  3. JAR 28 46
  4. NBY 28 46
  5. HRO 28 45
  6. NAC 28 43
  7. NPA 28 36
  8. OPO 28 11
  KLM PU - II. část sk. A Z Body
  1. CHR 30 73
  2. CTR 30 67
  3. HLI 30 62
  4. MOT 30 60
  5. CHT 30 52
  6. CHN 30 31
  KLM PU - II. část sk. B Z Body
  1. SVE 26 37
  2. LTM 26 29
  3. HBB 26 27
  4. POL 26 15
 • Jméno

  Heslo

 • Nová Registrace
 • Zapomenuté heslo?
 • RSS
 • Petr Lukášek | ICQ-250-791-967 | RSS | Všechna práva vyhrazena. Kopírování, rozmnožování, zveřejňování a citace jsou možné pouze s uvedením zdroje, příp. odkazu. | Šlape na miniRS | Styl HKO3 | Počet SQL dotazů: 46 | Admin
  comments powered by Disqus