Logo webu

Detail zápasu

04.03.2012 (KLM PU Play-off, 2011/2012) Vzájemné zápasy
Logo Logo

HC Spartak Choceň

vs

HC Chrudim

10

:

4

3:1, 2:3, 5:0
Branky
Tým Min Gól Asistence Asistence
CHN 1:59 Dobrý Lukáš Jurák Milan Pokorný Lukáš
CHR 9:47 PH Schweinfurter Dušan Plch Jiří
CHN 15:02 Dobrý Lukáš Jurák Milan
CHN 17:24 Pochobradský Luboš Král Daniel
CHR 32:24 Plch Jiří Procházka Filip Kišš Marek
CHR 33:41 Procházka Filip Kišš Marek
CHR 35:52 Bartoníček Petr Vágner Ondřej
CHN 38:35 PH Beránek Pavel Prachař Pavel
CHN 39:42 GW Krejza Jan
CHN 41:30 Krejza Jan Pochobradský Luboš
CHN 41:56 Dobrý Lukáš Stříteský Karel
CHN 45:37 Dobrý Lukáš Vích Lubomír Stříteský Karel
CHN 46:19 Prachař Pavel Krejza Jan Beránek Pavel
CHN 47:51 Vích Lubomír Stříteský Karel
Vyloučení
Tým Min Hráč Trest Délka
CHN 7:56 Klauda Ivan HÁK (Hákování) 2
CHN 19:48 Florián Milota VYS (Vysoká hůl) 2
CHN 30:19 Voříšek Radim KRO (Krosček) 2
CHR 36:21 Procházka Filip DRŽH (Držení hole) 2
CHR 37:17 Plch Jiří SEK (Sekání) 2
CHN 42:04 Pokorný Lukáš SEK (Sekání) 2
CHR 42:04 Rabas Milan HRU (Hrubost) 2
CHR 46:42 Janoušek Aleš PODR (Podražení) 2
CHN 47:25 Voříšek Radim DRŽ (Držení) 2
CHN 52:02 Prachař Pavel HÁK (Hákování) 2
CHR 54:51 Formánek Zdeněk SEK (Sekání) 2
Brankáři
Tým Hráč MIN OG ÚZ SOW SOL
CHN Malý Tomáš 60 4 27 0 0
CHR Ament Filip 43 7 22 0 0
CHR Dundáček Ondřej 17 3 7 0 0
Sestava domácí
Hráč # PO T2 T5 T10 OK G A A2 B
Dobrý Lukáš 17 Ú 0 0 0 0 4 0 0 4
Krejza Jan 20 Ú 0 0 0 0 2 1 0 3
Stříteský Karel 3 O 0 0 0 0 0 2 1 3
Pochobradský Luboš 25 Ú 0 0 0 0 1 1 0 2
Prachař Pavel 16 Ú 1 0 0 0 1 1 0 2
Vích Lubomír 21 Ú 0 0 0 0 1 1 0 2
Beránek Pavel 12 Ú 0 0 0 0 1 0 1 2
Jurák Milan 14 Ú 0 0 0 0 0 2 0 2
Král Daniel 24 Ú 0 0 0 0 0 1 0 1
Pokorný Lukáš 10 O 1 0 0 0 0 0 1 1
Florián Milota 19 O 1 0 0 0 0 0 0 0
Klauda Ivan 4 O 1 0 0 0 0 0 0 0
Luňák Filip 8 O 0 0 0 0 0 0 0 0
Malý Tomáš 1 B 0 0 0 0 0 0 0 0
Pilař Petr 8 O 0 0 0 0 0 0 0 0
Schejbal Petr 13 Ú 0 0 0 0 0 0 0 0
Vích Aleš 30 Ú 0 0 0 0 0 0 0 0
Voříšek Radim 9 O 2 0 0 0 0 0 0 0
Sestava hosté
Hráč # PO T2 T5 T10 OK G A A2 B
Plch Jiří 30 Ú 1 0 0 0 1 1 0 2
Procházka Filip 14 Ú 1 0 0 0 1 1 0 2
Kišš Marek 28 Ú 0 0 0 0 0 1 1 2
Bartoníček Petr 19 Ú 0 0 0 0 1 0 0 1
Schweinfurter Dušan 21 Ú 0 0 0 0 1 0 0 1
Vágner Ondřej 4 O 0 0 0 0 0 1 0 1
Ament Filip 33 B 0 0 0 0 0 0 0 0
Bakrlík Tomáš 30 Ú 0 0 0 0 0 0 0 0
Budínský Lukáš 19 O 0 0 0 0 0 0 0 0
Dobiáš Ugo 10 Ú 0 0 0 0 0 0 0 0
Dundáček Ondřej 1 B 0 0 0 0 0 0 0 0
Dvořák Marek 14 Ú 0 0 0 0 0 0 0 0
Formánek Zdeněk 9 O 1 0 0 0 0 0 0 0
Janoušek Aleš 18 Ú 1 0 0 0 0 0 0 0
Novák Václav 15 Ú 0 0 0 0 0 0 0 0
Novotný Marek 17 O 0 0 0 0 0 0 0 0
Polák Jiří 7 Ú 0 0 0 0 0 0 0 0
Rabas Milan 55 O 1 0 0 0 0 0 0 0
Tesner Marek 17 O 0 0 0 0 0 0 0 0
Urban Michael 24 O 0 0 0 0 0 0 0 0

Komentáře

Zatím žádný komentář, buď první!

Přidej komentář

Jméno:
E-mail:
Web:
Reakce:
Zpráva:









Kontrola Zadejte prosím číslo pět.
  • HOME
  • Týmy
  • Hráči
  • Články
  • Rozpis
  • Výsledky
  • Tabulka
  • Statistiky hráčů
  • Statistiky brankářů
  • Statistiky trestů
  • Rozpis
  • Výsledky
  • Tabulka
  • Statistiky hráčů
  • Statistiky brankářů
  • Statistiky trestů
  • Jméno

    Heslo

    Zapamatovat
  • Registrace / zap. heslo
  • KLM HK - II. část sk. A Z Body
    1. NPA 10 27
    2. NBY 10 18
    3. NAC 10 17
    4. JAR 10 13
    5. HRO 10 12
    6. TUB 10 3
    KLM HK - II. část sk. B Z Body
    1. TRB 15 34
    2. NME 15 30
    3. OPO 15 23
    4. SEM 15 3
    KLM PU - II. část sk. A Z Body
    1. CHR 28 56
    2. SVE 28 55
    3. MOT 28 53
    4. LTM 28 49
    5. CTR 28 47
    6. HLI 28 43
    KLM PU - II. část sk. B Z Body
    1. CHT 24 42
    2. CHN 24 32
    3. SKU 24 14
    4. LAN 24 5
  • 19. 2. 18:30 CHN vs. SKU
    18:30 HLI vs. LAN
    20. 2. 18:00 HRO vs. JAR
    18:00 TUB vs. NAC
    18:00 TRB vs. NBY
    18:00 NME vs. NPA
    21. 2. 18:30 LAN vs. HLI
    18:30 SKU vs. CHN
  • 17. 2. NAC 9:1 TUB
    NBY 8:4 TRB
    NPA 5:2 NME
    JAR 5:2 HRO
  • Všechna práva vyhrazena © 2010 - 2019, zpracováno za: 0.567s.