Logo webu

Výsledky

Filtry:
Soutěž
Sezona
Tým
Strana: 1 2 3 Zobrazené záznamy: 1 - 100 z 293 , Stránkovat po:
Datum Liga Kolo Domácí Hosté Zpráva K
19.02.2019 KLM PU Play-off 5 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň 0 : 1 HC Skuteč HC Skuteč Zpráva 0
KLM PU Play-off 5 HC Hlinsko HC Hlinsko 6 : 5 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun Zpráva 0
17.02.2019 KLM HK Play-off 1 BK Nová Paka BK Nová Paka 5 : 2 TJ Spartak Nové Město nad Metují TJ Spartak Nové Město nad Metují Zpráva 0
KLM HK Play-off 1 Stadion Nový Bydžov Stadion Nový Bydžov 8 : 4 SK Třebechovice SK Třebechovice Zpráva 0
KLM HK Play-off 1 HC Náchod HC Náchod 9 : 1 HC Trutnov B HC Trutnov B Zpráva 0
KLM HK Play-off 1 HC Jaroměř HC Jaroměř 5 : 2 HC WIKOW Hronov HC WIKOW Hronov Zpráva 0
13.02.2019 KLM HK - II. část sk. B 9 HC Baroni Opočno HC Baroni Opočno 1 : 0 SK Třebechovice SK Třebechovice Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. A 10 Stadion Nový Bydžov Stadion Nový Bydžov 4 : 8 HC Náchod HC Náchod Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. A 10 BK Nová Paka BK Nová Paka 8 : 0 HC Trutnov B HC Trutnov B Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. A 10 HC Jaroměř HC Jaroměř 3 : 2 HC WIKOW Hronov HC WIKOW Hronov Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. B 9 TJ Spartak Nové Město nad Metují TJ Spartak Nové Město nad Metují 13 : 0 TJ Sokol Semechnice TJ Sokol Semechnice Zpráva 0
KLM PU Play-off 4 HC Chotěboř HC Chotěboř 3 : 1 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou Zpráva 0
KLM PU Play-off 4 HC Hlinsko HC Hlinsko 5 : 6 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová Zpráva 0
KLM PU Play-off 4 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová 5 : 2 HC Litomyšl HC Litomyšl Zpráva 0
10.02.2019 KLM PU Play-off 3 HC Chrudim HC Chrudim 5 : 0 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. A 9 HC WIKOW Hronov HC WIKOW Hronov 0 : 5 Stadion Nový Bydžov Stadion Nový Bydžov Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. A 9 HC Trutnov B HC Trutnov B 0 : 6 HC Jaroměř HC Jaroměř Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. A 9 HC Náchod HC Náchod 1 : 3 BK Nová Paka BK Nová Paka Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. B 8 TJ Sokol Semechnice TJ Sokol Semechnice 5 : 11 HC Baroni Opočno HC Baroni Opočno Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. B 8 SK Třebechovice SK Třebechovice 9 : 3 TJ Spartak Nové Město nad Metují TJ Spartak Nové Město nad Metují Zpráva 0
KLM PU Play-off 3 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou 3 : 0 HC Chotěboř HC Chotěboř Zpráva 0
KLM PU Play-off 3 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová 5 : 6 PP HC Hlinsko HC Hlinsko Zpráva 0
KLM PU Play-off 3 HC Litomyšl HC Litomyšl 4 : 3 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová Zpráva 0
KLM PU Play-off 3 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun 6 : 4 HC Skuteč HC Skuteč Zpráva 0
06.02.2019 KLM HK - II. část sk. A 8 Stadion Nový Bydžov Stadion Nový Bydžov 2 : 3 BK Nová Paka BK Nová Paka Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. A 8 HC Jaroměř HC Jaroměř 5 : 3 HC Náchod HC Náchod Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. A 8 HC WIKOW Hronov HC WIKOW Hronov 7 : 3 HC Trutnov B HC Trutnov B Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. B 7 SK Třebechovice SK Třebechovice 8 : 2 TJ Sokol Semechnice TJ Sokol Semechnice Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. B 7 TJ Spartak Nové Město nad Metují TJ Spartak Nové Město nad Metují 6 : 5 SN HC Baroni Opočno HC Baroni Opočno Zpráva 0
KLM PU Play-off 2 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň 1 : 7 HC Chrudim HC Chrudim Zpráva 0
KLM PU Play-off 2 HC Chotěboř HC Chotěboř 2 : 1 SN HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou Zpráva 0
KLM PU Play-off 2 HC Hlinsko HC Hlinsko 4 : 6 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová Zpráva 0
KLM PU Play-off 2 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová 12 : 3 HC Litomyšl HC Litomyšl Zpráva 0
03.02.2019 KLM HK - II. část sk. A 7 HC Trutnov B HC Trutnov B 0 : 5 K Stadion Nový Bydžov Stadion Nový Bydžov Info 1
KLM HK - II. část sk. A 7 BK Nová Paka BK Nová Paka 7 : 2 HC Jaroměř HC Jaroměř Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. B 6 TJ Sokol Semechnice TJ Sokol Semechnice 2 : 7 TJ Spartak Nové Město nad Metují TJ Spartak Nové Město nad Metují Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. B 6 SK Třebechovice SK Třebechovice 4 : 0 HC Baroni Opočno HC Baroni Opočno Zpráva 0
KLM PU Play-off 1 HC Chrudim HC Chrudim 7 : 1 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň Zpráva 1
KLM PU Play-off 1 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou 3 : 4 PP HC Chotěboř HC Chotěboř Zpráva 0
KLM PU Play-off 1 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová 6 : 3 HC Hlinsko HC Hlinsko Zpráva 0
KLM PU Play-off 1 HC Litomyšl HC Litomyšl 3 : 5 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová Zpráva 0
KLM PU Play-off 1 HC Skuteč HC Skuteč 4 : 3 PP TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun Zpráva 0
30.01.2019 KLM HK - II. část sk. A 6 Stadion Nový Bydžov Stadion Nový Bydžov 6 : 3 HC Jaroměř HC Jaroměř Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. A 6 HC WIKOW Hronov HC WIKOW Hronov 3 : 7 BK Nová Paka BK Nová Paka Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. A 6 HC Trutnov B HC Trutnov B 2 : 5 HC Náchod HC Náchod Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. B 5 HC Baroni Opočno HC Baroni Opočno 10 : 2 TJ Sokol Semechnice TJ Sokol Semechnice Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. B 5 TJ Spartak Nové Město nad Metují TJ Spartak Nové Město nad Metují 3 : 2 SN SK Třebechovice SK Třebechovice Zpráva 0
27.01.2019 KLM PU - II. část sk. A 6 HC Hlinsko HC Hlinsko 6 : 8 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 6 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová 4 : 3 HC Chrudim HC Chrudim Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 6 HC Litomyšl HC Litomyšl 2 : 4 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. B 6 HC Skuteč HC Skuteč 0 : 4 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. B 6 HC Chotěboř HC Chotěboř 9 : 3 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. A 5 HC Náchod HC Náchod 8 : 7 Stadion Nový Bydžov Stadion Nový Bydžov Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. A 5 HC Trutnov B HC Trutnov B 3 : 5 BK Nová Paka BK Nová Paka Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. A 5 HC WIKOW Hronov HC WIKOW Hronov 1 : 4 HC Jaroměř HC Jaroměř Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. B 4 HC Baroni Opočno HC Baroni Opočno 2 : 4 TJ Spartak Nové Město nad Metují TJ Spartak Nové Město nad Metují Zpráva 0
25.01.2019 KLM HK - II. část sk. A 7 HC Náchod HC Náchod 4 : 2 HC WIKOW Hronov HC WIKOW Hronov Zpráva 0
23.01.2019 KLM PU - II. část sk. A 7 HC Chrudim HC Chrudim 3 : 2 PP HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 7 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou 5 : 3 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 7 HC Litomyšl HC Litomyšl 2 : 6 HC Hlinsko HC Hlinsko Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. B 4 TJ Sokol Semechnice TJ Sokol Semechnice 5 : 13 SK Třebechovice SK Třebechovice Zpráva 0
20.01.2019 KLM PU - II. část sk. A 8 HC Hlinsko HC Hlinsko 6 : 2 HC Chrudim HC Chrudim Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 8 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová 4 : 5 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 8 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová 8 : 4 HC Litomyšl HC Litomyšl Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. B 5 HC Skuteč HC Skuteč 6 : 4 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. B 5 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň 4 : 5 HC Chotěboř HC Chotěboř Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. A 4 Stadion Nový Bydžov Stadion Nový Bydžov 5 : 7 HC WIKOW Hronov HC WIKOW Hronov Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. A 4 HC Jaroměř HC Jaroměř 2 : 5 HC Trutnov B HC Trutnov B Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. A 4 BK Nová Paka BK Nová Paka 5 : 4 HC Náchod HC Náchod Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. B 3 HC Baroni Opočno HC Baroni Opočno 4 : 2 SK Třebechovice SK Třebechovice Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. B 3 TJ Spartak Nové Město nad Metují TJ Spartak Nové Město nad Metují 9 : 5 TJ Sokol Semechnice TJ Sokol Semechnice Zpráva 0
17.01.2019 KLM HK - II. část sk. A 3 HC Trutnov B HC Trutnov B 3 : 9 HC WIKOW Hronov HC WIKOW Hronov Zpráva 0
16.01.2019 KLM HK - II. část sk. A 3 HC Náchod HC Náchod 4 : 3 PP HC Jaroměř HC Jaroměř Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. A 3 BK Nová Paka BK Nová Paka 1 : 5 Stadion Nový Bydžov Stadion Nový Bydžov Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. B 2 TJ Sokol Semechnice TJ Sokol Semechnice 1 : 11 HC Baroni Opočno HC Baroni Opočno Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. B 2 SK Třebechovice SK Třebechovice 2 : 0 TJ Spartak Nové Město nad Metují TJ Spartak Nové Město nad Metují Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 9 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová 10 : 1 HC Hlinsko HC Hlinsko Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 9 HC Litomyšl HC Litomyšl 7 : 3 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 9 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou 3 : 5 HC Chrudim HC Chrudim Zpráva 0
13.01.2019 KLM PU - II. část sk. A 10 HC Hlinsko HC Hlinsko 4 : 3 PP HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 10 HC Chrudim HC Chrudim 3 : 1 HC Litomyšl HC Litomyšl Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 10 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová 7 : 4 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. B 4 HC Skuteč HC Skuteč 0 : 2 HC Chotěboř HC Chotěboř Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. B 4 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun 3 : 7 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. A 2 Stadion Nový Bydžov Stadion Nový Bydžov 16 : 4 HC Trutnov B HC Trutnov B Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. A 2 HC WIKOW Hronov HC WIKOW Hronov 6 : 4 HC Náchod HC Náchod Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. A 2 HC Jaroměř HC Jaroměř 2 : 4 BK Nová Paka BK Nová Paka Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. B 1 SK Třebechovice SK Třebechovice 11 : 3 TJ Sokol Semechnice TJ Sokol Semechnice Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. B 1 TJ Spartak Nové Město nad Metují TJ Spartak Nové Město nad Metují 3 : 2 HC Baroni Opočno HC Baroni Opočno Zpráva 0
09.01.2019 KLM HK - II. část sk. A 1 HC Jaroměř HC Jaroměř 3 : 9 Stadion Nový Bydžov Stadion Nový Bydžov Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. A 1 BK Nová Paka BK Nová Paka 6 : 4 HC WIKOW Hronov HC WIKOW Hronov Zpráva 0
KLM HK - II. část sk. A 1 HC Náchod HC Náchod 6 : 4 HC Trutnov B HC Trutnov B Zpráva 0
06.01.2019 KLM PU - II. část sk. A 5 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou 5 : 2 HC Hlinsko HC Hlinsko Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 5 HC Litomyšl HC Litomyšl 5 : 1 HC Chrudim HC Chrudim Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. A 5 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová 8 : 3 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. B 3 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň 6 : 7 SN HC Skuteč HC Skuteč Zpráva 0
KLM PU - II. část sk. B 3 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun 2 : 5 HC Chotěboř HC Chotěboř Zpráva 0
KLM HK - I. Část 21 SK Třebechovice SK Třebechovice 6 : 1 HC WIKOW Hronov HC WIKOW Hronov Zpráva 0
KLM HK - I. Část 22 BK Nová Paka BK Nová Paka 8 : 0 TJ Spartak Nové Město nad Metují TJ Spartak Nové Město nad Metují Zpráva 0
KLM HK - I. Část 22 HC Baroni Opočno HC Baroni Opočno 8 : 6 TJ Sokol Semechnice TJ Sokol Semechnice Zpráva 0

1 2 3

  • HOME
  • Týmy
  • Hráči
  • Články
  • Rozpis
  • Výsledky
  • Tabulka
  • Statistiky hráčů
  • Statistiky brankářů
  • Statistiky trestů
  • Rozpis
  • Výsledky
  • Tabulka
  • Statistiky hráčů
  • Statistiky brankářů
  • Statistiky trestů
  • Jméno

    Heslo

    Zapamatovat
  • Registrace / zap. heslo
  • KLM HK - II. část sk. A Z Body
    1. NPA 10 27
    2. NBY 10 18
    3. NAC 10 17
    4. JAR 10 13
    5. HRO 10 12
    6. TUB 10 3
    KLM HK - II. část sk. B Z Body
    1. TRB 15 34
    2. NME 15 30
    3. OPO 15 23
    4. SEM 15 3
    KLM PU - II. část sk. A Z Body
    1. CHR 28 56
    2. SVE 28 55
    3. MOT 28 53
    4. LTM 28 49
    5. CTR 28 47
    6. HLI 28 43
    KLM PU - II. část sk. B Z Body
    1. CHT 24 42
    2. CHN 24 32
    3. SKU 24 14
    4. LAN 24 5
  • 20. 2. 18:00 TRB vs. NBY
    18:00 NME vs. NPA
    18:00 HRO vs. JAR
    18:00 TUB vs. NAC
    21. 2. 18:30 SKU vs. CHN
    18:30 LAN vs. HLI
    24. 2. 17:00 CHR vs. CHT
    17:00 MOT vs. CTR
  • 17. 2. NBY 8:4 TRB
    NPA 5:2 NME
    JAR 5:2 HRO
    NAC 9:1 TUB
    19. 2. HLI 6:5 LAN
    CHN 0:1 SKU
  • Všechna práva vyhrazena © 2010 - 2019, zpracováno za: 0.45s.