logo webu

Výsledky

Filtry:
Soutěž
Sezona
Tým
Strana: 1 2 Zobrazené záznamy: 1 - 100 z 108 , Stránkovat po:
Datum Liga Kolo Domácí Hosté Zpráva K
26.01.2020 KLM PU - I. Část 27 HC Hlinsko HC Hlinsko 4 : 1 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun Zpráva 0
KLM PU - I. Část 27 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň 3 : 2 PP HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová Zpráva 0
KLM PU - I. Část 27 HC Litomyšl HC Litomyšl 4 : 2 HC Chotěboř HC Chotěboř Zpráva 0
KLM PU - I. Část 27 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou 5 : 4 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová Zpráva 0
22.01.2020 KLM PU - I. Část 26 HC Chotěboř HC Chotěboř 1 : 5 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou Zpráva 0
KLM PU - I. Část 26 HC Chrudim HC Chrudim 10 : 1 HC Litomyšl HC Litomyšl Zpráva 0
KLM PU - I. Část 26 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun 3 : 7 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň Zpráva 0
KLM PU - I. Část 26 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová 4 : 2 HC Hlinsko HC Hlinsko Zpráva 0
19.01.2020 KLM PU - I. Část 25 HC Hlinsko HC Hlinsko 6 : 5 PP HC Chotěboř HC Chotěboř Zpráva 0
KLM PU - I. Část 25 HC Litomyšl HC Litomyšl 6 : 5 SN HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová Zpráva 0
KLM PU - I. Část 25 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou 6 : 3 HC Chrudim HC Chrudim Zpráva 0
KLM PU - I. Část 25 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová 9 : 5 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun Zpráva 0
15.01.2020 KLM PU - I. Část 24 HC Chotěboř HC Chotěboř 6 : 2 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová Zpráva 0
KLM PU - I. Část 24 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň 6 : 3 HC Litomyšl HC Litomyšl Zpráva 0
KLM PU - I. Část 24 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová 6 : 3 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou Zpráva 0
KLM PU - I. Část 24 HC Chrudim HC Chrudim 6 : 3 HC Hlinsko HC Hlinsko Zpráva 0
12.01.2020 KLM PU - I. Část 23 HC Hlinsko HC Hlinsko 0 : 5 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová Zpráva 0
KLM PU - I. Část 23 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou 7 : 6 PP HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň Zpráva 0
KLM PU - I. Část 23 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová 5 : 3 HC Chrudim HC Chrudim Zpráva 0
KLM PU - I. Část 23 HC Chotěboř HC Chotěboř 8 : 1 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun Zpráva 0
05.01.2020 KLM PU - I. Část 22 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun 2 : 9 HC Litomyšl HC Litomyšl Zpráva 0
KLM PU - I. Část 22 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň 11 : 1 HC Hlinsko HC Hlinsko Zpráva 0
KLM PU - I. Část 22 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová 4 : 5 PP HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová Zpráva 0
KLM PU - I. Část 22 HC Chrudim HC Chrudim 5 : 2 HC Chotěboř HC Chotěboř Zpráva 0
15.12.2019 KLM PU - I. Část 21 HC Chrudim HC Chrudim 8 : 3 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun Zpráva 0
KLM PU - I. Část 21 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová 9 : 2 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň Zpráva 0
KLM PU - I. Část 21 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou 5 : 3 HC Litomyšl HC Litomyšl Zpráva 0
KLM PU - I. Část 21 HC Chotěboř HC Chotěboř 4 : 6 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová Zpráva 0
11.12.2019 KLM PU - I. Část 20 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun 1 : 6 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou Zpráva 0
KLM PU - I. Část 20 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová 5 : 2 HC Chrudim HC Chrudim Zpráva 0
KLM PU - I. Část 20 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň 5 : 3 HC Chotěboř HC Chotěboř Zpráva 0
KLM PU - I. Část 20 HC Litomyšl HC Litomyšl 6 : 8 HC Hlinsko HC Hlinsko Zpráva 0
08.12.2019 KLM PU - I. Část 19 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová 6 : 1 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun Zpráva 0
KLM PU - I. Část 19 HC Chrudim HC Chrudim 6 : 3 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň Zpráva 0
KLM PU - I. Část 19 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová 7 : 4 HC Litomyšl HC Litomyšl Zpráva 0
KLM PU - I. Část 19 HC Hlinsko HC Hlinsko 6 : 1 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou Zpráva 0
01.12.2019 KLM PU - I. Část 18 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová 6 : 4 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň Zpráva 0
KLM PU - I. Část 18 HC Litomyšl HC Litomyšl 6 : 2 HC Chotěboř HC Chotěboř Zpráva 0
KLM PU - I. Část 18 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová 6 : 5 PP HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou Zpráva 0
KLM PU - I. Část 18 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun 1 : 5 HC Hlinsko HC Hlinsko Zpráva 0
27.11.2019 KLM PU - I. Část 17 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň 8 : 5 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun Zpráva 0
KLM PU - I. Část 17 HC Litomyšl HC Litomyšl 3 : 2 SN HC Chrudim HC Chrudim Zpráva 0
KLM PU - I. Část 17 HC Hlinsko HC Hlinsko 6 : 3 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová Zpráva 0
KLM PU - I. Část 17 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou 4 : 5 PP HC Chotěboř HC Chotěboř Zpráva 0
24.11.2019 KLM PU - I. Část 16 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová 11 : 3 HC Litomyšl HC Litomyšl Zpráva 0
KLM PU - I. Část 16 HC Chrudim HC Chrudim 5 : 0 K HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou Zpráva 1
KLM PU - I. Část 16 HC Chotěboř HC Chotěboř 6 : 9 HC Hlinsko HC Hlinsko Zpráva 0
KLM PU - I. Část 16 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun 3 : 7 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová Zpráva 0
20.11.2019 KLM PU - I. Část 15 HC Litomyšl HC Litomyšl 6 : 4 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň Zpráva 0
KLM PU - I. Část 15 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou 6 : 8 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová Zpráva 0
KLM PU - I. Část 15 HC Hlinsko HC Hlinsko 1 : 4 HC Chrudim HC Chrudim Zpráva 0
KLM PU - I. Část 15 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová 9 : 3 HC Chotěboř HC Chotěboř Zpráva 0
17.11.2019 KLM PU - I. Část 14 HC Chrudim HC Chrudim 4 : 3 PP HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová Zpráva 0
KLM PU - I. Část 14 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun 1 : 7 HC Chotěboř HC Chotěboř Zpráva 0
KLM PU - I. Část 14 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň 7 : 5 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou Zpráva 0
KLM PU - I. Část 14 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová 8 : 4 HC Hlinsko HC Hlinsko Zpráva 0
13.11.2019 KLM PU - I. Část 13 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová 2 : 10 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová Zpráva 0
KLM PU - I. Část 13 HC Chotěboř HC Chotěboř 0 : 1 HC Chrudim HC Chrudim Zpráva 0
KLM PU - I. Část 13 HC Hlinsko HC Hlinsko 4 : 3 SN HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň Zpráva 0
KLM PU - I. Část 13 HC Litomyšl HC Litomyšl 2 : 1 SN TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun Zpráva 0
10.11.2019 KLM PU - I. Část 12 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun 6 : 7 SN HC Chrudim HC Chrudim Zpráva 0
KLM PU - I. Část 12 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová 2 : 3 HC Chotěboř HC Chotěboř Zpráva 0
KLM PU - I. Část 12 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň 6 : 4 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová Zpráva 0
KLM PU - I. Část 12 HC Litomyšl HC Litomyšl 5 : 4 PP HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou Zpráva 0
06.11.2019 KLM PU - I. Část 11 HC Chrudim HC Chrudim 2 : 1 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová Zpráva 0
KLM PU - I. Část 11 HC Chotěboř HC Chotěboř 3 : 6 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň Zpráva 0
KLM PU - I. Část 11 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou 5 : 3 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun Zpráva 0
KLM PU - I. Část 11 HC Hlinsko HC Hlinsko 6 : 3 HC Litomyšl HC Litomyšl Zpráva 0
03.11.2019 KLM PU - I. Část 10 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun 2 : 8 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová Zpráva 0
KLM PU - I. Část 10 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň 2 : 0 HC Chrudim HC Chrudim Zpráva 0
KLM PU - I. Část 10 HC Litomyšl HC Litomyšl 10 : 5 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová Zpráva 0
KLM PU - I. Část 10 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou 3 : 2 HC Hlinsko HC Hlinsko Zpráva 0
27.10.2019 KLM PU - I. Část 9 HC Hlinsko HC Hlinsko 5 : 3 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun Zpráva 0
KLM PU - I. Část 9 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň 7 : 4 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová Zpráva 0
KLM PU - I. Část 9 HC Chotěboř HC Chotěboř 7 : 4 HC Litomyšl HC Litomyšl Zpráva 0
KLM PU - I. Část 9 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou 5 : 6 PP HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová Zpráva 0
23.10.2019 KLM PU - I. Část 8 HC Chrudim HC Chrudim 7 : 3 HC Litomyšl HC Litomyšl Zpráva 0
KLM PU - I. Část 8 HC Chotěboř HC Chotěboř 3 : 2 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou Zpráva 0
KLM PU - I. Část 8 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun 3 : 8 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň Zpráva 0
KLM PU - I. Část 8 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová 11 : 1 HC Hlinsko HC Hlinsko Zpráva 0
20.10.2019 KLM PU - I. Část 7 HC Hlinsko HC Hlinsko 4 : 5 SN HC Chotěboř HC Chotěboř Zpráva 0
KLM PU - I. Část 7 HC Litomyšl HC Litomyšl 5 : 2 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová Zpráva 0
KLM PU - I. Část 7 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou 4 : 2 HC Chrudim HC Chrudim Zpráva 0
KLM PU - I. Část 7 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová 8 : 1 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun Zpráva 0
16.10.2019 KLM PU - I. Část 6 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová 3 : 2 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou Zpráva 0
KLM PU - I. Část 6 HC Chrudim HC Chrudim 3 : 4 HC Hlinsko HC Hlinsko Zpráva 0
KLM PU - I. Část 6 HC Chotěboř HC Chotěboř 4 : 7 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová Zpráva 0
KLM PU - I. Část 6 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň 8 : 4 HC Litomyšl HC Litomyšl Zpráva 0
13.10.2019 KLM PU - I. Část 5 HC Hlinsko HC Hlinsko 4 : 2 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová Zpráva 0
KLM PU - I. Část 5 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou 2 : 5 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň Zpráva 0
KLM PU - I. Část 5 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová 4 : 2 HC Chrudim HC Chrudim Zpráva 0
KLM PU - I. Část 5 HC Chotěboř HC Chotěboř 10 : 3 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun Zpráva 0
09.10.2019 KLM PU - I. Část 4 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová 5 : 3 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová Zpráva 0
KLM PU - I. Část 4 HC Chrudim HC Chrudim 2 : 0 HC Chotěboř HC Chotěboř Zpráva 0
KLM PU - I. Část 4 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun 7 : 4 HC Litomyšl HC Litomyšl Zpráva 0
KLM PU - I. Část 4 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň 4 : 6 HC Hlinsko HC Hlinsko Zpráva 0
06.10.2019 KLM PU - I. Část 3 HC Chrudim HC Chrudim 10 : 2 TJ Orli Lanškroun TJ Orli Lanškroun Zpráva 0
KLM PU - I. Část 3 HC Chotěboř HC Chotěboř 4 : 7 HC Kohouti Česká Třebová HC Kohouti Česká Třebová Zpráva 0
KLM PU - I. Část 3 HC Slovan Moravská Třebová HC Slovan Moravská Třebová 6 : 3 HC Spartak Choceň HC Spartak Choceň Zpráva 0
KLM PU - I. Část 3 HC Světlá nad Sázavou HC Světlá nad Sázavou 2 : 3 HC Litomyšl HC Litomyšl Zpráva 0

1 2

  • HOME
  • Týmy
  • Hráči
  • Archiv článků
  • Články
  • Články
  • Články
  • Rozpis
  • Výsledky
  • Tabulka
  • Statistiky hráčů
  • Statistiky brankářů
  • Statistiky trestů
  • Rozpis
  • Výsledky
  • Tabulka
  • Statistiky hráčů
  • Statistiky brankářů
  • Statistiky trestů
  • Jméno

    Heslo

    Zapamatovat
  • Registrace / zap. heslo
  • KLM PU - I. Část Z Body
    1. CTR 24 51
    2. MOT 24 46
    3. CHN 24 46
    4. CHR 24 44
    5. HLI 24 41
    6. SVE 24 33
    7. LTM 24 32
    8. CHT 24 26
    9. LAN 24 5
  • Autor: Petr Lukášek. Kontakt: redakce@regionhokej.info. Kopírování, rozšiřování a použití je možno pouze s uvedením zdroje. Všechna práva vyhrazena © 2010 - 2020, zpracováno za: 0.154s.