Logo webu

Rozpis

Filtry:
Soutěž
Sezona
Tým
Kolo
Zobrazovat
Strana: 1 2 3 4 Zobrazené záznamy: 1 - 100 z 305 , Stránkovat po:
Datum Soutěž Kolo Domácí Hosté Pozn Detail
30.09.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 1 HC Kohouti Česká Třebová vs TJ Orli Lanškroun Detail
30.09.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 1 HC Litomyšl vs HC Spartak Choceň Detail
30.09.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 1 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Skuteč Detail
30.09.2018, 17:30 KLM PU - I. Část 1 HC Hlinsko vs HC Světlá nad Sázavou Detail
30.09.2018, 18:00 KLM PU - I. Část 1 HC Chrudim vs HC Chotěboř Detail
03.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 2 HC Skuteč vs HC Chotěboř Detail
03.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 2 HC Spartak Choceň vs HC Chrudim Detail
03.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 2 HC Světlá nad Sázavou vs HC Litomyšl Detail
03.10.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 2 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
03.10.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 2 TJ Orli Lanškroun vs HC Hlinsko Detail
07.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 3 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Skuteč Detail
07.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 3 HC Litomyšl vs TJ Orli Lanškroun Detail
07.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 3 HC Chotěboř vs HC Spartak Choceň Detail
07.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 1 HC Jaroměř vs HC Náchod Detail
07.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 1 HC WIKOW Hronov vs TJ Spartak Nové Město nad Metují Detail
07.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 1 BK Nová Paka vs TJ Sokol Semechnice Detail
07.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 1 HC Baroni Opočno vs Stadion Nový Bydžov Detail
07.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 6 HC Trutnov B vs SK Třebechovice Detail
07.10.2018, 17:30 KLM PU - I. Část 3 HC Hlinsko vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
07.10.2018, 18:00 KLM PU - I. Část 3 HC Chrudim vs HC Světlá nad Sázavou Detail
10.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 2 TJ Sokol Semechnice vs HC WIKOW Hronov Detail
10.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 2 Stadion Nový Bydžov vs BK Nová Paka Detail
10.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 2 TJ Spartak Nové Město nad Metují vs SK Třebechovice Detail
10.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 2 HC Náchod vs HC Baroni Opočno Detail
10.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 2 HC Trutnov B vs HC Jaroměř Detail
10.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 4 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Hlinsko Detail
10.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 4 HC Světlá nad Sázavou vs HC Chotěboř Detail
10.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 4 HC Skuteč vs HC Spartak Choceň Detail
10.10.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 4 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Litomyšl Detail
10.10.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 4 TJ Orli Lanškroun vs HC Chrudim Detail
14.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 3 HC Baroni Opočno vs HC Trutnov B Detail
14.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 3 BK Nová Paka vs HC Náchod Detail
14.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 3 HC WIKOW Hronov vs Stadion Nový Bydžov Detail
14.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 3 SK Třebechovice vs TJ Sokol Semechnice Detail
14.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 5 HC Spartak Choceň vs HC Světlá nad Sázavou Detail
14.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 5 HC Chotěboř vs TJ Orli Lanškroun Detail
14.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 5 HC Litomyšl vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
14.10.2018, 17:30 KLM PU - I. Část 5 HC Hlinsko vs HC Skuteč Detail
14.10.2018, 18:00 KLM PU - I. Část 5 HC Chrudim vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
16.10.2018, 19:00 KLM HK - I. Část 4 HC Trutnov B vs BK Nová Paka Detail
17.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 4 HC Jaroměř vs HC Baroni Opočno Detail
17.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 4 Stadion Nový Bydžov vs SK Třebechovice Detail
17.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 4 HC Náchod vs HC WIKOW Hronov Detail
17.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 6 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Chrudim Detail
17.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 6 HC Hlinsko vs HC Litomyšl Detail
17.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 6 HC Skuteč vs HC Světlá nad Sázavou Detail
17.10.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 6 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Chotěboř Detail
17.10.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 6 TJ Orli Lanškroun vs HC Spartak Choceň Detail
21.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 5 HC WIKOW Hronov vs HC Trutnov B Detail
21.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 5 SK Třebechovice vs HC Náchod Detail
21.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 5 TJ Spartak Nové Město nad Metují vs TJ Sokol Semechnice Detail
21.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 5 BK Nová Paka vs HC Jaroměř Detail
21.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 7 HC Litomyšl vs HC Skuteč Detail
21.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 7 HC Chotěboř vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
21.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 7 HC Spartak Choceň vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
21.10.2018, 18:00 KLM PU - I. Část 7 HC Chrudim vs HC Hlinsko Detail
24.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 6 HC Jaroměř vs HC WIKOW Hronov Detail
24.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 6 HC Baroni Opočno vs BK Nová Paka Detail
24.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 6 Stadion Nový Bydžov vs TJ Spartak Nové Město nad Metují Detail
24.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Skuteč vs TJ Orli Lanškroun Detail
24.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Hlinsko vs HC Chotěboř Detail
24.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Spartak Choceň Detail
24.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Litomyšl vs HC Chrudim Detail
24.10.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 8 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Světlá nad Sázavou Detail
28.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 9 TJ Orli Lanškroun vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
28.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 9 HC Spartak Choceň vs HC Hlinsko Detail
28.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 9 HC Chotěboř vs HC Litomyšl Detail
28.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 9 HC Světlá nad Sázavou vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
28.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 7 SK Třebechovice vs HC Jaroměř Detail
28.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 7 HC WIKOW Hronov vs HC Baroni Opočno Detail
28.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 7 TJ Spartak Nové Město nad Metují vs HC Náchod Detail
28.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 7 TJ Sokol Semechnice vs Stadion Nový Bydžov Detail
28.10.2018, 18:00 KLM PU - I. Část 9 HC Chrudim vs HC Skuteč Detail
31.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 8 HC Náchod vs TJ Sokol Semechnice Detail
31.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 8 BK Nová Paka vs HC WIKOW Hronov Detail
31.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 8 HC Baroni Opočno vs SK Třebechovice Detail
31.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 8 HC Trutnov B vs TJ Spartak Nové Město nad Metují Detail
31.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 7 HC Světlá nad Sázavou vs TJ Orli Lanškroun Detail
04.11.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 9 SK Třebechovice vs BK Nová Paka Detail
04.11.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 9 TJ Spartak Nové Město nad Metují vs HC Jaroměř Detail
04.11.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 9 Stadion Nový Bydžov vs HC Náchod Detail
04.11.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 9 TJ Sokol Semechnice vs HC Trutnov B Detail
04.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 10 HC Skuteč vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
04.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 10 TJ Orli Lanškroun vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
04.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 10 HC Světlá nad Sázavou vs HC Hlinsko Detail
04.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 10 HC Spartak Choceň vs HC Litomyšl Detail
04.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 10 HC Chotěboř vs HC Chrudim Detail
07.11.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 10 HC Trutnov B vs Stadion Nový Bydžov Detail
07.11.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 10 HC Jaroměř vs TJ Sokol Semechnice Detail
07.11.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 10 HC Baroni Opočno vs TJ Spartak Nové Město nad Metují Detail
07.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 11 HC Litomyšl vs HC Světlá nad Sázavou Detail
07.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 11 HC Chrudim vs HC Spartak Choceň Detail
07.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 11 HC Chotěboř vs HC Skuteč Detail
07.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 11 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
11.11.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 11 TJ Spartak Nové Město nad Metují vs BK Nová Paka Detail
11.11.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 10 HC WIKOW Hronov vs SK Třebechovice Detail
11.11.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 11 HC Náchod vs HC Trutnov B Detail
11.11.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 11 Stadion Nový Bydžov vs HC Jaroměř Detail
11.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 12 HC Spartak Choceň vs HC Chotěboř Detail
11.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 12 HC Světlá nad Sázavou vs HC Chrudim Detail

1 2 3 4

  • HOME
  • Týmy
  • Hráči
  • Články
  • Rozpis
  • Výsledky
  • Tabulka
  • Statistiky hráčů
  • Statistiky brankářů
  • Statistiky trestů
  • Rozpis
  • Výsledky
  • Tabulka
  • Statistiky hráčů
  • Statistiky brankářů
  • Statistiky trestů
  • Jméno

    Heslo

    Zapamatovat
  • Registrace / zap. heslo
  • KLM HK - II. část sk. A Z Body
    1. NPA 10 27
    2. NBY 10 18
    3. NAC 10 17
    4. JAR 10 13
    5. HRO 10 12
    6. TUB 10 3
    KLM HK - II. část sk. B Z Body
    1. TRB 15 34
    2. NME 15 30
    3. OPO 15 23
    4. SEM 15 3
    KLM PU - II. část sk. A Z Body
    1. CHR 28 56
    2. SVE 28 55
    3. MOT 28 53
    4. LTM 28 49
    5. CTR 28 47
    6. HLI 28 43
    KLM PU - II. část sk. B Z Body
    1. CHT 24 42
    2. CHN 24 32
    3. SKU 24 14
    4. LAN 24 5
  • 20. 2. 18:00 HRO vs. JAR
    18:00 TUB vs. NAC
    18:00 TRB vs. NBY
    18:00 NME vs. NPA
    21. 2. 18:30 LAN vs. HLI
    18:30 SKU vs. CHN
    24. 2. 17:00 CHR vs. CHT
    17:00 MOT vs. CTR
  • 17. 2. NAC 9:1 TUB
    NBY 8:4 TRB
    NPA 5:2 NME
    JAR 5:2 HRO
    19. 2. HLI 6:5 LAN
    CHN 0:1 SKU
  • Všechna práva vyhrazena © 2010 - 2019, zpracováno za: 0.395s.