Logo webu

Rozpis

Filtry:
Soutěž
Sezona
Tým
Kolo
Zobrazovat
Strana: 1 2 3 Zobrazené záznamy: 1 - 100 z 222 , Stránkovat po:
Datum Soutěž Kolo Domácí Hosté Pozn Detail
30.09.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 1 HC Kohouti Česká Třebová vs TJ Orli Lanškroun Detail
30.09.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 1 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Skuteč Detail
30.09.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 1 HC Litomyšl vs HC Spartak Choceň Detail
30.09.2018, 17:30 KLM PU - I. Část 1 HC Hlinsko vs HC Světlá nad Sázavou Detail
30.09.2018, 18:00 KLM PU - I. Část 1 HC Chrudim vs HC Chotěboř Detail
03.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 2 HC Spartak Choceň vs HC Chrudim Detail
03.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 2 HC Skuteč vs HC Chotěboř Detail
03.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 2 HC Světlá nad Sázavou vs HC Litomyšl Detail
03.10.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 2 TJ Orli Lanškroun vs HC Hlinsko Detail
03.10.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 2 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
07.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 1 HC Jaroměř vs HC Náchod Detail
07.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 3 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Skuteč Detail
07.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 6 HC Trutnov B vs SK Třebechovice Detail
07.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 3 HC Litomyšl vs TJ Orli Lanškroun Detail
07.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 3 HC Chotěboř vs HC Spartak Choceň Detail
07.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 1 BK Nová Paka vs TJ Sokol Semechnice Detail
07.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 1 HC Baroni Opočno vs Stadion Nový Bydžov Detail
07.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 1 HC WIKOW Hronov vs TJ Spartak Nové Město nad Metují Detail
07.10.2018, 17:30 KLM PU - I. Část 3 HC Hlinsko vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
07.10.2018, 18:00 KLM PU - I. Část 3 HC Chrudim vs HC Světlá nad Sázavou Detail
10.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 2 Stadion Nový Bydžov vs BK Nová Paka Detail
10.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 2 HC Náchod vs HC Baroni Opočno Detail
10.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 2 TJ Spartak Nové Město nad Metují vs SK Třebechovice Detail
10.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 2 HC Trutnov B vs HC Jaroměř Detail
10.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 2 TJ Sokol Semechnice vs HC WIKOW Hronov Detail
10.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 4 HC Světlá nad Sázavou vs HC Chotěboř Detail
10.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 4 HC Skuteč vs HC Spartak Choceň Detail
10.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 4 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Hlinsko Detail
10.10.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 4 TJ Orli Lanškroun vs HC Chrudim Detail
10.10.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 4 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Litomyšl Detail
14.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 5 HC Litomyšl vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
14.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 5 HC Chotěboř vs TJ Orli Lanškroun Detail
14.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 5 HC Spartak Choceň vs HC Světlá nad Sázavou Detail
14.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 3 BK Nová Paka vs HC Náchod Detail
14.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 3 HC WIKOW Hronov vs Stadion Nový Bydžov Detail
14.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 3 HC Baroni Opočno vs HC Trutnov B Detail
14.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 3 SK Třebechovice vs TJ Sokol Semechnice Detail
14.10.2018, 17:30 KLM PU - I. Část 5 HC Hlinsko vs HC Skuteč Detail
14.10.2018, 18:00 KLM PU - I. Část 5 HC Chrudim vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
16.10.2018, 19:00 KLM HK - I. Část 4 HC Trutnov B vs BK Nová Paka Detail
17.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 4 Stadion Nový Bydžov vs SK Třebechovice Detail
17.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 4 HC Náchod vs HC WIKOW Hronov Detail
17.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 4 HC Jaroměř vs HC Baroni Opočno Detail
17.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 6 HC Skuteč vs HC Světlá nad Sázavou Detail
17.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 6 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Chrudim Detail
17.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 6 HC Hlinsko vs HC Litomyšl Detail
17.10.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 6 TJ Orli Lanškroun vs HC Spartak Choceň Detail
17.10.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 6 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Chotěboř Detail
21.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 5 SK Třebechovice vs HC Náchod Detail
21.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 7 HC Litomyšl vs HC Skuteč Detail
21.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 5 HC WIKOW Hronov vs HC Trutnov B Detail
21.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 5 BK Nová Paka vs HC Jaroměř Detail
21.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 5 TJ Spartak Nové Město nad Metují vs TJ Sokol Semechnice Detail
21.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 7 HC Chotěboř vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
21.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 7 HC Spartak Choceň vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
21.10.2018, 18:00 KLM PU - I. Část 7 HC Chrudim vs HC Hlinsko Detail
24.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 6 Stadion Nový Bydžov vs TJ Spartak Nové Město nad Metují Detail
24.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 6 HC Jaroměř vs HC WIKOW Hronov Detail
24.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 6 HC Baroni Opočno vs BK Nová Paka Detail
24.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Litomyšl vs HC Chrudim Detail
24.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Spartak Choceň Detail
24.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Skuteč vs TJ Orli Lanškroun Detail
24.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 8 HC Hlinsko vs HC Chotěboř Detail
24.10.2018, 19:00 KLM PU - I. Část 8 HC Slovan Moravská Třebová vs HC Světlá nad Sázavou Detail
28.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 9 HC Spartak Choceň vs HC Hlinsko Detail
28.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 9 HC Chotěboř vs HC Litomyšl Detail
28.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 7 HC WIKOW Hronov vs HC Baroni Opočno Detail
28.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 7 SK Třebechovice vs HC Jaroměř Detail
28.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 7 TJ Spartak Nové Město nad Metují vs HC Náchod Detail
28.10.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 7 TJ Sokol Semechnice vs Stadion Nový Bydžov Detail
28.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 9 HC Světlá nad Sázavou vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
28.10.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 9 TJ Orli Lanškroun vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
28.10.2018, 18:00 KLM PU - I. Část 9 HC Chrudim vs HC Skuteč Detail
31.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 8 HC Baroni Opočno vs SK Třebechovice Detail
31.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 8 HC Trutnov B vs TJ Spartak Nové Město nad Metují Detail
31.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 8 HC Náchod vs TJ Sokol Semechnice Detail
31.10.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 8 BK Nová Paka vs HC WIKOW Hronov Detail
31.10.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 7 HC Světlá nad Sázavou vs TJ Orli Lanškroun Detail
04.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 10 HC Chotěboř vs HC Chrudim Detail
04.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 10 HC Skuteč vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
04.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 10 TJ Orli Lanškroun vs HC Kohouti Česká Třebová Detail
04.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 10 HC Spartak Choceň vs HC Litomyšl Detail
04.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 10 HC Světlá nad Sázavou vs HC Hlinsko Detail
04.11.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 9 Stadion Nový Bydžov vs HC Náchod Detail
04.11.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 9 SK Třebechovice vs BK Nová Paka Detail
04.11.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 9 TJ Spartak Nové Město nad Metují vs HC Jaroměř Detail
04.11.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 9 TJ Sokol Semechnice vs HC Trutnov B Detail
07.11.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 10 HC Trutnov B vs Stadion Nový Bydžov Detail
07.11.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 10 HC Baroni Opočno vs TJ Spartak Nové Město nad Metují Detail
07.11.2018, 18:00 KLM HK - I. Část 10 HC Jaroměř vs TJ Sokol Semechnice Detail
07.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 11 HC Litomyšl vs HC Světlá nad Sázavou Detail
07.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 11 HC Chotěboř vs HC Skuteč Detail
07.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 11 HC Chrudim vs HC Spartak Choceň Detail
07.11.2018, 18:30 KLM PU - I. Část 11 HC Kohouti Česká Třebová vs HC Slovan Moravská Třebová Detail
11.11.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 10 HC WIKOW Hronov vs SK Třebechovice Detail
11.11.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 11 TJ Spartak Nové Město nad Metují vs BK Nová Paka Detail
11.11.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 11 HC Náchod vs HC Trutnov B Detail
11.11.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 11 TJ Sokol Semechnice vs HC Baroni Opočno Detail
11.11.2018, 17:00 KLM HK - I. Část 11 Stadion Nový Bydžov vs HC Jaroměř Detail
11.11.2018, 17:00 KLM PU - I. Část 12 HC Skuteč vs HC Kohouti Česká Třebová Detail

1 2 3

  • HOME
  • Týmy
  • Hráči
  • Články
  • Rozpis
  • Výsledky
  • Tabulka
  • Statistiky hráčů
  • Statistiky brankářů
  • Statistiky trestů
  • Rozpis
  • Výsledky
  • Tabulka
  • Statistiky hráčů
  • Statistiky brankářů
  • Statistiky trestů
  • Jméno

    Heslo

    Zapamatovat
  • Registrace / zap. heslo
  • KLM HK - I. Část Z Body
    1. NPA 17 37
    2. JAR 16 35
    3. NAC 17 34
    4. HRO 17 31
    5. TUB 16 30
    6. NBY 16 29
    7. TRB 17 23
    8. NME 16 18
    9. OPO 16 6
    10. SEM 16 3
    KLM PU - II. část sk. A Z Body
    1. CHR 21 48
    2. MOT 21 43
    3. LTM 21 43
    4. SVE 21 39
    5. HLI 21 34
    6. CTR 21 33
    KLM PU - II. část sk. B Z Body
    1. CHT 20 30
    2. CHN 20 25
    3. SKU 20 9
    4. LAN 20 5
  • 19.12. 18:00 NBY - TUB
    18:00 SEM - JAR
    18:00 NME - OPO
    18:30 MOT - LTM
    18:30 HLI - CTR
    18:30 CHR - SVE
  • 16. 12. CHT 1:6 CHN
    NAC 1:10 NBY
    TUB 14:5 SEM
    CHR 6:5 HLI
    NPA 6:0 TRB
    LTM 5:2 CTR
    SVE 6:5PP MOT
    JAR 7:6 NME
    LAN 3:6 SKU
  • Všechna práva vyhrazena © 2010 - 2018, zpracováno za: 0.334s.